فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه کباب زن و کباب گیر دستگاهی ضروری برای هر رستوراندستگاه کباب زن و کباب گیر دستگاهی ضروری برای هر رستوران

دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن برای به سیخ کشیدن گوشت چرخ کرده و تهیه کباب کوبیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

ادامه مطلب  
دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زندستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن

دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی کاربرد دارد. دستگاه کباب زن جهت سیخگیری کباب بدون دخالت...

ادامه مطلب  
برای تاسیس یک آشپزخانه صنعتی چه تجهیزاتی باید تهیه کنیم؟برای تاسیس یک آشپزخانه صنعتی چه تجهیزاتی باید تهیه کنیم؟

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران و یا مرکز تهیه غذای صنعتی به شمار می روند. 

ادامه مطلب  
دستگاه کباب زن

معرفی دستگاه کباب زن

دستگاه کباب زن یا کباب گیر برای سیخ کردن انواع گوشت و مرغ چرخ کرده بدون دخالت دست در منزل، رستوران‌ها، آشپزخانه‌ها و در کل صنایع غذایی کاربرد دارد. به دلیل اینکه سیخ کردن کباب برای بیشتر افراد کار سخت و زمان بری شده است و البته برای رعایت بیشتر بهداشت، استفاده از انواع دستگاه کباب زنی بسیار رایج شده است. دستگاه کوبیده زن، کباب گیر و دستگاه کباب سیخ گیر از نام‌های دیگر این تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

انواع دستگاه کوبیده زن

کباب زن دستی یا دستگاه کباب زن خانگی

کباب زن دستی یکی از رایج ترین دستگاه‌های کباب زن و کوبیده زن است که در انواع کباب زن برقی، کباب زن پلاستیکی و کباب زن دستی فلزی در میان تجهیزات صنایع غذایی موجود است و به دلیل ظرفیت تولید کم بیشتر به عنوان دستگاه کباب زن خانگی کاربرد دارد.
نحوه کار با انواع کباب زن دستی بسیار ساده است، پس از گذاشتن سیخ در محفظه دستگاه و اضافه کردن گوشت چرخ کرده، با فشردن دستگیره دستگاه، سیخ‌های کباب یک شکل و یک اندازه برای شما آماده می‌شود.

دستگاه کباب زن اتوماتیک

دستگاه کباب زن صنعتی یا اتوماتیک بیشتر به عنوان دستگاه کباب زن رستورانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه کوبیده زن ظرفیت تولید بیشتری نسبت به کباب زن دستی دارد و می‌توان وزن و اندازه کباب‌ها را با دستگاه کباب زن اتوماتیک تنظیم کرد. بعضی از مدل های دستگاه کباب زن اتوماتیک به سیستم شمارنده سیخ مجهز هستند.

دستگاه کباب زن رومیزی

دستگاه کباب زن رومیزی یک مدل از دستگاه کباب زن اتوماتیک است که نسبت به دستگاه کباب زن صنعتی ظرفیت کمتری دارد و ابعاد آن کوچکتر است و برای فضاهای کوچک کاربرد دارد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

s