ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H عملیات سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد. این دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد و قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد. تجهیزات دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H شامل شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و سیستم تنظیم فشار و دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی و دو پمپ و ظرفیت مخزن روغن 50 لیتری میشود. سیخ گیری این دستگاه یکنواخت است و پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد.      

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

-دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد . - دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. - سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب از ویژگی های دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H است . - دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . - نوع سیستم این سیخگیر: هیدرولیک  است . - قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد - قالب ( ابعاد و وزن کباب) سفارشی است. - پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. - مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد .

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS400H
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کباب گیر کباب زن اتوماتیک مدل PS400H است . این دستگاه جهت سیخ گیری کباب میباشد. دستگاه به صورت خانگی نیز ارائه می شود . سیخگیری بدون دخالت دست کار می کند. دستگاه مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری است و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . نوع سیستم دستگاه هیدرولیک است و ابعاد و ورن کباب سفارشی است و پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. دستگاه کباب زن مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی است.      

دستگاه کباب زن و سیخ گیر خانگی
۲۱۶,۰۰۰ تومان

کباب زن خانگی شاندرمن یک وسیله برای تهیه کباب کوبیده حرفه ای در منزل با هر نوع ترکیب گوشت دلخواه (گوسفند ، گوساله ، مرغ ، بوقلمون ، شتر و شترمرغ ...) بدون ریزش است و کبابی یک دست و یک وزن تولید می کند. یکی از مزیتهای ممتاز این کباب زن خانگی این است که نیازمند تخم مرغ و جوش شیرین و آرد نیست - چرا که استفاده از این مواد ها در گوشت باعث بد بو و بد طعم شدن کباب می شود که  در رستورانها هم ممنوع شده است. دیگر مزیت این دستگاه ضد بو بودن می باشد.به دلیل فلزی بودن و روکش تفلون و ساده بودن دستگاه هیچگونه بوی گوشت به خود نمی گیرد که در کباب زن های پلاستیکی بعد از یکبار استفاده بوی فاسدی جذب بدنه می شود. قالب کباب سیخ گیر خانگی شاندرمن روکش تفلون دارد و اجازه نمی دهد هیچگونه گوشتی به دستگاه بچسبد - این تفلون اصلی و ساخت کرسی سوئیس می باشد. دستگاه کباب گیر خانگی شاندرمن قابلیت جداسازی آسان همه قطعات به جهت شستشوی آسان و بهداشتی توسط دست یا در ماشین ظرف شویی با هر نوع شوینده و در هر دمایی از آب را دارد.

دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک برای اولین بار در ایران توسط مجموعه پویا صنعت طراحی و ساخته شده است. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک بسیار مناسب برای صنعت رستوران و هتلینگ است. شما به عنوان صاحب رستوران یا هتل با تهیه این دستگاه می توانید در یک ساعت 400 سیخ جوجه کباب داشته باشید. هر سیخ جوجه کباب 200 گرم وزن یا کمتر بنا بر انتخاب خودتان وزن دارد. یعنی مشتری شما برای  خوردن جوجه کباب معطل نمی شود و این باعث بالا رفتن رضایت مشتری شما می شود. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک دارای سرعت بالای عملکرد می باشد. عدم نیاز به نیروی ماهر ، حفظ بافت گوشت ، بسته بندی کاملا بهداشتی ، سیخ گیری یکنواخت و بدون نیاز به دست ، طراحی کوچک و بهینه از ویژگی های این دستگاه است . دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک سیخ گیری را به دونوع سیخ چوبی و سیخ فلزی انجام میدهد. از جوجه سیخ کن در رستوران ها ، هتل ها، تالارها، و کلیه مراکز طبخ غذا استفاده میشود .

دستگاه کباب زن مدل 7055
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کباب‌ زن اتوماتیک مدل 7055 دارای شمارنده کباب است . این کباب‌زن اتوماتیک دارای ظرفیت تولید 1200 سیخ در ساعت می باشد. دستگاه دارای قابلیت جابجایی وسیستم تزریق افقی است . قدرت موتور 1.5 اسب بخار و وزن 140 کیلوگرم می باشد .

کباب گیر رومیزی
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کباب گیر رومیزی دارای مصرف کمتر انرژی الکتریکی تا چهار برابر نسبت به کباب زن های صنعتی دیگر است و بهینه سازی طراحی تا جایی که هیچ برشی در کناره های کباب هنگام پخت ایجاد نمیشود که این ویژگی بر خلاف دیگر دستگاه های موجود بازار میباشد، سرعت سیخ گیری تا 500 سیخ در ساعت ، ابعاد و وزن کم دستگاه  که بسیار حمل و نقل دستگاه را آسان تر و کم هزینه تر کرده است . در کباب گیر رومیزی با استفاده از سیستم مکانیکی که در این دستگاه استفاده شده است آسیبی که از طریق استهلاک به دستگاه وارد میشود به مقدار قابل توجهی پایین آماده است .از آن طرف شتاب کمتر نسبت به دستگاه های هیدرولیکی موجب این شده است که خطر کمتری از نظر ایمنی برای شخص استفاده کننده از آن داشته باشد و نیز این شتاب کمتر باعث بالابردن کیفیت طعمه کباب میشود . لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سیستم کباب زن رومیزی مکثی در هنگام تزریق و برگشت پرس قالب نمیشود سرعت سیخ گیری بیشتری از دیگر سیستم ها دارا می باشد. کباب گیر رومیزی مجهز به کلید قطع اظطراری و دارای شمارشگرمی باشد . مجهز به دوحالت دستی و اتوماتیک است . سیستم کباب گیر رومیزی از نوع هیدرولیکی است .  

سیخ‌گیر اتوماتیک کباب مدل 6047
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سیخ‌گیر اتوماتیک کباب مدل 6047 مدل 6047 داری شمارنده کباب می باشد . این دستگاه سیخ گیر با ظرفیت 600 سیخ در ساعت ساخته میشود . سیستم تزریق گوشت سیخ گیر رومیزی به صورت افقی می باشد . قدرت دستگاه 1 اسب بخارو وزن دستگاه  60 کیلوگرم است .  

دستگاه سیخ گیر کباب مدل 4047
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کباب زن صنعتی جهت انواع کباب کوبیده مناسب برای آشپزخانه صنعتی تالارها و رستوران ها و کترینگ ها استفاده میشود. درست کردن کباب کوبیده حتی برای افراد متخصص (در تعداد سیخگیری زیاد) مسایل و مشکلاتی را بهمراه دارد و یکی از دغدغه های اصلی تهیه کباب ، سیخگیری آن به صورت یکنواخت و یکسان بودن ظاهر و وزن کباب و یکنواختی سیخ کباب برای پخت بهتر کبابها می باشد .در این راستا استفاده از دستگاه سیخ گیر کباب در جهت رسیدن به سرعت و افزایش کیفیت تولید کباب لازمه آشپزخانه های صنعتی می باشد. قدرت سیخگیری 80 سیخ در ساعت و کاملا بهداشتی می باشد.    

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H با نام های دیگری چون دستگاه کباب زن - دستگاه سیخ گیر- دستگاه کباب پیچ - دستگاه کوبیده زن - دستگاه کباب سیخ کن - دستگاه کباب ساز نیز شناخته می شود. سیخگیری توسط دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میگیرد. دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. این کباب زن سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد. دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مجهز به شمارشگر اتوماتیک ، کلید قطع اضطراری ، مجهز به سیستم تنظیم فشار ودو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد . نوع سیستم هیدرولیک است. قالب دستگاه شامل ابعاد و وزن کباب سفارشی است. پوشش دستگاه سیخ گیر و کباب زن با ورق استیل می باشد.  

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول