فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

برند
فقط تخفیف دار ها
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع کباب زن دستی و دستگاه کباب زن خانگیانواع کباب زن دستی و دستگاه کباب زن خانگی

همان طور که از نام این دستگاه پیداست، کباب زن دستی و دستگاه کباب زن خانگی، وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید بدون دردسر...

ادامه مطلب  
دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زندستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن

دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی کاربرد دارد. دستگاه کباب زن جهت سیخگیری کباب بدون دخالت...

ادامه مطلب  
دستگاه کباب زن و کباب گیر دستگاهی ضروری برای هر رستوراندستگاه کباب زن و کباب گیر دستگاهی ضروری برای هر رستوران

دستگاه کباب زن یا دستگاه کوبیده زن برای به سیخ کشیدن گوشت چرخ کرده و تهیه کباب کوبیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

ادامه مطلب  
5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از رفتن به یک رستوران شلوغ و پر مشتری، میانگین درآمد رستوران را در ذهن خود حساب کنید و در دل خود...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

ظرفیت یا سرعت سیخ گیری انواع دستگاه کباب زن از 800 سیخ در ساعت شروع می‌شود و تا 1500 سیخ در ساعت هم وجود دارد.

میزان تزریق گوشت دستگاه کباب زن معمولا حداکثر تا 150 گرم است، ولی قابلیت اضافه کردن قالب برای مشتریانی که می‌خواهند 170 یا 220 گرم تزریق گوشت انجام دهند؛ امکان پذیر است.

معمولا ظرفیت مخزن دستگاه کباب زن 30 کیلوگرم است و در هر بار استفاده می‌توانند 30 کیلوگرم گوشت را سیخ گیری کنند.

معمولا 2 عدد قالب به همراه دستگاه کباب زن قرار داده می‌شود.

دستگاه کباب زن

دستگاه کوبیده زن

دستگاه کباب زن یا کباب گیر برای سیخ کردن انواع گوشت و مرغ چرخ کرده بدون دخالت دست در منزل، رستوران‌ها، آشپزخانه‌ها و در کل صنایع غذایی کاربرد دارد. به دلیل اینکه سیخ کردن کباب برای بیشتر افراد کار سخت و زمان بری شده است و البته برای رعایت بیشتر بهداشت، استفاده از انواع دستگاه کباب زنی بسیار رایج شده است. دستگاه کوبیده زن، کباب گیر و دستگاه کباب سیخ گیر از نام‌های دیگر این تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

انواع دستگاه کوبیده زن

کباب زن دستی یا دستگاه کباب زن خانگی

کباب زن دستی یکی از رایج ترین دستگاه‌های کباب زن و کوبیده زن است که در انواع کباب زن برقی، کباب زن پلاستیکی و کباب زن دستی فلزی در میان تجهیزات صنایع غذایی موجود است و به دلیل ظرفیت تولید کم بیشتر به عنوان دستگاه کباب زن خانگی کاربرد دارد.
نحوه کار با انواع کباب زن دستی بسیار ساده است، پس از گذاشتن سیخ در محفظه دستگاه و اضافه کردن گوشت چرخ کرده، با فشردن دستگیره دستگاه، سیخ‌های کباب یک شکل و یک اندازه برای شما آماده می‌شود.

دستگاه کباب زن اتوماتیک

دستگاه کباب زن صنعتی یا اتوماتیک بیشتر به عنوان دستگاه کباب زن رستورانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه کوبیده زن ظرفیت تولید بیشتری نسبت به کباب زن دستی دارد و می‌توان وزن و اندازه کباب‌ها را با دستگاه کباب زن اتوماتیک تنظیم کرد. بعضی از مدل های دستگاه کباب زن اتوماتیک به سیستم شمارنده سیخ مجهز هستند.

دستگاه کباب زن رومیزی

دستگاه کباب زن رومیزی یک مدل از دستگاه کباب زن اتوماتیک است که نسبت به دستگاه کباب زن صنعتی ظرفیت کمتری دارد و ابعاد آن کوچکتر است و برای فضاهای کوچک کاربرد دارد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان