× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چرخ گوشت 42 تسمه ای متحرک 10 اسب , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای متحرک قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی است.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از نوع تسمه ای متحرک است و تعداد تسمه آن 42 عدد می باشد.قدرت موتور چرخ گوشت 42 تسمه 10 اسب بخار می باشد.

چرخ گوشت 42 تسمه ای ثابت 4 اسب  , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای ثابت قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی نیست.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از توع تسمه ای ثابت است و تعداد تسمه آن 42 عدد می باشد.لازم به ذکر است قدرت موتور این چرخ گوشت 4 اسب بخار است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چرخ گوشت 42 تسمه ای ثابت 10 اسب , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای ثابت قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی نیست.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از نوع تسمه ای ثابت است و تعداد تسمه آن 42 عدد می باشد.قدرت موتور چرخ گوشت 42 تسمه 10 اسب بخار می باشد.

چرخ گوشت 42 تسمه ای متحرک 4 اسب  , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای متحرک قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی است.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از نوع تسمه ای متحرک است و تعداد تسمه آن 42 عدد می باشد.قدرت موتور چرخ گوشت 42 تسمه 4 اسب بخار می باشد.

چرخ گوشت 32 تسمه ای متحرک , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای متحرک قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی است.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از نوع تسمه ای متحرک است و تعداد تسمه آن 32 عدد می باشد.

چرخ گوشت 32 تسمه ای ثابت  , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چرخ گوشت تسمه ای در رستوران ها،خط تولید همبرگر، خط تولید فلافل،کباب پز جهت خرد کردن موادی مانند گوشت و نخود مورد استفاده قرار میگیرد.در چرخ گوشت تسمه ای ثابت قسمت کله ای دستگاه از بدنه قابل جداسازی نیست.در این دستگاه همچنین جنس قسمت درگیر با مواد برای جلوگیری از زدگی،استیل می باشد.با افزایش تعداد تسمه قدرت دستگاه بیشتر شده و قادر به تولید محصول بیشتر می باشد.برای جابجایی آسان دستگاه دارای چرخ است.این چرخ گوشت صنعتی از نوع تسمه ای ثابت است و تعداد تسمه آن 32 عدد می باشد.دستگاه دارای قدرت موتور 3 اسب بخار است.

چرخ گوشت رومیزی گیربکسی تمام استیل , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های چرخ گوشت رومیزی گیربکسی تمام استیل چرخ گوشت رومیزی اطلس ماشین، جدیدترین محصول این شرکت در ردة تجهیزات آماده سازی مواد غذایی است که می توان از آن در رستوران ها، کبابی ها، پروتئینی ها و ... استفاده کرد. موتور این دستگاه، موتوژن تبریز بوده و تمام قطعات استفاده شده در ساخت این چرخ گوشت، از جنس استیل هستند. دستگاه وزنی حدود 100 کیلوگرم دارد و با برق تک فاز شهری کار می کند. کیفیت ساخت این محصول به آسانی در کلیپ قالب مشاهده است.  

دستگاه گوشت خرد کن_قیمه زن , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گوشت خرد کن_قیمه زن جدیدترین محصول تولیدی پویا صنعت است که  قابلیت خرد کردن ۱۰۰۰ کیلوگرم گوشت در ابعاد دلخواه ۳سانتی متر، ۴سانتی متر و ۵سانتی متر را به صورت منظم دارد. خرد کردن گوشت انواع پرندگان با استخوان و گوشت های منجمد بدون استخوان با این دستگاه قیمه زن امکان پذیر است. ویژگی های دستگاه قیمه زن : افزایش سرعت عملکرد و عدم نیاز به نیروی ماهر افزایش ایمنی کار و صرفه جویی در زمان قابل استفاده در تمامی مراکز پخت، فروشگاه ها و مراکز توزیع مواد گوشتی

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سینک صنعتی تک لگن با طبقه تمام استیل90 , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های سینک صنعتی تک لگن با طبقه تمام استیل 90: 1. بدنه میز کار تک لگن استیل 90 یا سینک تک لگنه استیل (Single Sink) شامل لگن، نماها، طبقات و کلاف پایین تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران ساخته شده از ورق استنلس استیل AISI 304 روکشدار خشدار می باشد. 2. میز تک لگن با طبقه استیل دارای لگن از جنس استنلس استیلAISI 304 می باشد. 3. سینک صنعتی تک لگن دارای تقویت های طولی و عرضی رویه با مقطع پروفیل شکل می باشد. 4. سینک صنعتی تک لگن دارای یک لبه از جنس ورق استنلس استیل 304 در قسمت عقب رویه می باشد. 5. در سینک صنعتی تک لگن به منظور تنظیم ارتفاع دلخواه از پایه های قابل رگلاژ استفاده شده است. 6. پایه های سینک تک لگن ساخته شده از پروفیل استیل 304 می باشد. 7. رویه میز تک لگن با طبقه از جنس استنلس استیل می باشد. 8. میز کار تک لگن با طبقه تمام استیل تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران با طراحی و ساخت بوسیله پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی قابل ارائه خواهد بود. 9. سینک صنعتی تک لگن ساخت کشور ایران می باشد. 10. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آشپزخانه تهران(فروشنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی) دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. 11. ابعاد  سینک صنعتی تک لگن 90*70*90 سانتیمتر می باشد. 12. این سینک صنعتی ساخت ایران بوده و مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع از مدل ها و ابعاد مختلف با کارشناسان آشپزخانه تهران تماس حاصل نمایند  

تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابی طول 190 , تجهیزات آماده سازی آشپزخانه
۶۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابی : 1.تخته پلی اتیلن از جنس پلی اتیلن مقاوم و صنعتی ساخته شده است. 2.تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابی از لحاظ بهداشتی کاملا فود گرید می باشد. 3. ابعاد یک عدد از این تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابیبه صورت دور تا دور برش خورده و تراش دیده برابر 2*65*190 سانتیمتر است. 4. تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابی مناسب قرارگیری بر روی میز کار با رویه استیل به صورت متحرک و یا قرارگیری بر روی شاسی استیل و استفاده به عنوان میز کار پلی اتیلن می باشد. 5.تخته کار پلی اتیلن یا تخته تفلون قصابی از بهترین متریال و مواد اولیه پلی مری استفاده شده و به هیچ عنوان از مواد ضایعاتی و پلی کربنات که به شدت برای سلامتی مضر بوده و از نظر بهداشتی مورد تایید نمی باشد استفاده نمی شود.      

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل