فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
خراسان رضوی
البرز
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه کالباس بر

  کالباس بر

  کالباس بر نوعی دستگاه اسلایسر است که از آن برای برش و تکه تکه کردن گوشت، کالباس، پنیر و غیره استفاده می کنند. این دستگاه به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی در رستوران‌ها، هتل‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، منازل، فروشگاه‌های مواد غذایی، فست فودها و کارخانه‌ها کاربرد دارد. انواع اسلایسر کالباس دارای چند تیغه‌ی بسیار تیز و مستحکم است که عمل برش را به شکل‌های مختلف انجام می دهد.

  کالباس بر دستی

  کالباس بر دستی یکی از انواع دستگاه برش کالباس است که از آن برای برش انواع کالباس و ژامبون در خانه‌ها، فروشگاه‌ها و یا کارگاه‌های کوچک و با ظرفیت توید کم به کار می رود. این وسیله با دست و به کمک نیروی اپراتور عمل می‌کند؛ به طوری که باید کالباس یا ژامبون را به سمت تیغه‌های دستگاه حرکت داد تا عمل برش مواد صورت بگیرد. استفاده از کالباس بر دستی برای فروشگاه های بسیار بزرگ مناسب نیست و با توجه به حجم بسیار زیاد مواد، پاسخگوی نیاز آن ها نیست و انواع کالباس بر اتوماتیک و یا فروشگاهی برای این کار مناسب تر است.

  کالباس بر اتوماتیک

  دستگاه کالباس بر اتوماتیک از تجهیزات آماده سازی رستوران و فست فودهاست که تفاوت آن با مدل دستی این است که کاملا اتوماتیک و بدون کمک دست عمل می‌کند و برای مراکز تولیدی، آشپزخانه‌های صنعتی و کارخانه‌هایی مناسب است که هدف آن‌ها برش و بسته بندی مقدار زیادی از کالباس باشد. از مزایای این محصول سرعت و ظرفیت تولید بالا و رعایت نکات بهداشتی است. کالباس بر اتوماتیک دو نوع ایستاده و رومیزی دارد.

  کالباس بر فروشگاهی

  دستگاه کالباس بر فروشگاهی نیز از پرکاربردترین تجهیزات فست فود است که در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها برای برش انواع ژامبون و پنیر کاربرد دارد. این وسیله حجم متوسطی از کالباس را اسلایس می کند و از نکات مثبت آن برش های دقیق و یک اندازه در مدت زمان کوتاه، سرعت بسیار بالا و داشتن ایمنی و امنیت و بهداشتی بودن آن است به طوری که کمترین میزان دخالت دست در آن وجود دارد‌.

  نکات خرید کالباس بر

  • توجه به قابل شست و شو بودن دستگاه کالباس بر
  • انتخاب نوع آن بر اساس حجم مواد مورد نیاز که قصد برش آن را داریم.
  • توجه به نوع تیغه‌ی آن؛ تیغه‌های اره‌ای برای موادی مانند نان مناسب است و تیغه‌های صاف برای برش گوشت و کالباس.
  • توجه به وزن و اندازه‌ی دستگاه بر اساس نوع آشپزخانه‌ی خانگی، فروشگاهی یا صنعتی.
  • توجه به جنس بدنه‌ی دستگاه؛ بهترین نوع آن در حال حاضر آنودایزینگ است.
  • توجه به میزان صدای تولیدی آن
  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟