فیلتر و دسته بندی‌ها
اره استخوان بر best بدنه استیل  210A
اره استخوان بر best بدنه استیل 210A

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
عضویت از 2 سال پیش
ارتباط با تامین کننده
اره استخوان بر best بدنه استیل 210A

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
عضویت از 2 سال پیش
ارتباط با تامین کننده
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
اره استخوان بر

دستگاه اره استخوان بر

دستگاه اره استخوان بر وسیله ای است که از آن برای برش دادن و تکه تکه کردن گوشت‌های منجمد و غیر منجمد استفاده می‌شود. این دستگاه در ماهی فروشی‌ها، قصابی‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی کاربرد بسیاری دارد؛ به طوری که به وسیله ی آن می توان گوشت و استخوان را به راحتی از یکدیگر جدا نمود و در اندازه‌های یکسان و مختلف برش زد. اره استخوان بر یکی از تجهیزات آماده سازی رستوران و فست فود نیز است.

اره استخوان بر صنعتی

اره استخوان بر صنعتی یکی از پیشرفته ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که از آن در کشتارگاه های صنعتی، شیلات یا رستوران‌های خیلی بزرگ استفاده می‌شود. نحوه ی عملکرد این وسیله بدین صورت است که پس از قرار دادن گوشت روی صفحه، آن را به قطعات دلخواه تقسیم می‌کنیم و یا استخوان‌های گاو و گوسفند را به راحتی با اره استخوان بر صنعتی جدا می کنیم. یکی از کاربردهای این دستگاه در تکه کردن گوشت ماهی است که در کارخانه‌های بزرگ یا رستوران‌ها از آن استفاده میشود و در واقع در منازل کاربردی ندارد. این دستگاه با جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات ساخته شده است که توان قطعه کردن گوشت در حجم بسیار بالا را دارد.

اره استخوان بر رومیزی یا فروشگاهی

دستگاه اره استخوان بر فروشگاهی ابزاری است که به منظور تکه تکه کردن گوشت در حجم کمتر به کار گرفته می‌شود. کاربرد این دستگاه در رستوران ها، قصابی‌ها، فروشگاه‌های کوچک تر و به عنوان تجهیزات فست فود و رستوران است و از نظر حجم و اندازه کوچک تر از دستگاه های صنعتی است. این دستگاه که همان اره بر استخوان بر قصابی نیز است، قابلیت برش انواع گوشت در ابعاد و اندازه های یکسان را دارد. از دیگر مزیت‌های این دستگاه داشتن چرخ گوشت است که دستگاهی بسیار مناسب و کاربردی برای قصابی‌ها محسوب می‌شود. یکی از نکات بسیار مهم و ضروری در استفاده از اره استخوان بر فروشگاهی، داشتن حداکثر دقت و مهارت در استفاده از آن است و به منظور جلوگیری از پرتاب شدن گوشت بهتر است از دستکش، ماسک و پیش بند استفاده شود.

نکات خرید اره استخوان بر

توجه به قدرت موتور و سرعت برش
توجه به اندازه ی دستگاه و تیغه
محکم بودن جنس بدنه
شست و شوی آسان
متناسب بودن اندازه‌ی دستگاه با آشپزخانه به خصوص در مورد اره استخوان بر رومیزی که در مکان های کوچک تر استفاده می‌شود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )