× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  مقایسه
  بیفتک زن

  استیک زن

  بیفتک زن یکی از اجزای تجهیزات آماده سازی غذا است که در رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و هتل‌ها برای درست کردن انواع استیک و بیفتک کاربرد دارد. از این دستگاه به منظور ترد نمودن، ریز ریز کردن و نرم کردن گوشت استفاده می شود. بیفتک زن گوشت را برای تبدیل شدن به استیک آماده می‌کند. این دستگاه دو تیغه ی نازک است که با قرار دادن گوشت در درون آن، بیفتک آماده می شود.

  بیفتک زن دستی

  بیفتک زن دستی یکی از انواع این دستگاه است که برای مصارف کم و معمولا خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این دستگاه به گونه‌ای است که در کنار آن اهرم چرخشی وجود دارد، که با چرخاندن آن توسط دست، گوشت‌های موجود به صورت شیار دار، ریش ریش شده و نرم می‌شوند. دستگاه استیک دستی مانند مدل برقی آن تیغه هایی دارد که به راحتی قابل تعویض هستند. نوع دیگری از بیفتک زن وجود دارد که چکشی است که با کوبیدن آن به گوشت به طور پیوسته می‌توان انواع استیک و بیفتک را آماده کرد؛ لازم به ذکر است که این مدل از بیفتک زن کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و مدل اهرمی آن رایج تر است.

  بیفتک زن برقی

  بیفتک زن برقی یا صنعتی نوع دیگری از این تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که از نظر ابعاد و اندازه برای درست کردن بیفتک در حجم بسیار زیاد به کار می رود و کاربرد آن در رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، فست فودها، قصابی‌ها است. دستگاه بیفتک کوب به راحتی گوشت را نرم می کند و آن را پیش از پخت آماده می کند. از مزایا و نکات مثبت این وسیله این است که کاربری و نحوه‌ی استفاده از آن بسیار راحت است و علاوه بر این گوشت‌ها را در اندازه‌های یکسان و یکدست به بیفتک تبدیل می‌کند.
  نکته ی بسیار مهم در مورد دستگاه بیفتک زن این است که باید در ساخت آن استاندارد های گوناگون رعایت شده باشد و تمامی موارد ایمنی در نظر گرفته شده باشد. به همین دلیل ضروری است این دستگاه را از جای معتبری خریداری کرد. استیک زن برقی نسبت به مدل دستی آن سرعت عمل بیشتری دارد و انرژی بسیار کمتری از نیروی انسان می گیرد؛ در واقع این وسیله به صورت خودکار تمامی گوشت ها را به بیفتک یکدست تبدیل می کند و برای پختن هر نوع غذایی کاربرد دارد.

  نکات خرید استیک زن

  • توجه به داشتن دو تیغه در بیفتک زن به منظور سرعت عمل بیشتر.
  • داشتن ظرف مخصوص به عنوان محفظه ای برای خون گوشت.
  • توجه به جنس بدنه ی دستگاه؛ بهتر است از استیل ضد زنگ باشد.
  • قابل تنظیم بودن تیغه های دستگاه
  • توجه به شست و شوی آسان تیغه های آن.
  • از جمله مهم ترین نکات در تهیه ی دستگاه بیفتک زن این است که تیغه های آن پوشیده باشند و از نظر ایمنی کمترین اصابت با دست را داشته باشند.
  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟