فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه نقره‌ای

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه جدا کننده استخوان پنوماتیک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

7,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

عضو ویژه نقره‌ای

عضو ویژه نقره‌ای

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه استخوان جدا کن ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه استخوان جدا کن می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه استخوان جدا کن

دستگاه جدا کننده استخوان

جدا کردن استخوان از گوشت یکی از اقدامات اولیه‌ی زمان بر در آماده سازی غذا بوده که نیاز به تخصص و مهارت دارد. امروزه این مشکل با دستگاه‌های استخوان جدا کن مخصوص برطرف شده ‌‌است. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی دستگاه استخوان جدا کن را به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی بررسی خواهیم کرد.

جدا کردن استخوان از گوشت با ابزارهای ابتدایی بسیار وقت گیر بوده و مشکلاتی از قبیل له شدن گوشت و تغییر شکل آن را به دنبال دارد. دستگاه استخوان جدا کن از تجهیزات آماده سازی غذا است که با استفاده از سیستم پنوماتیک (بادی) استخوان انواع گوشت را به راحتی جدا می‌کند. کلیه‌ی قطعات به کار برده شده در این دستگاه از جنس استنلس استیل بوده و به راحتی قابل شست‌وشو است. ابعاد دستگاه‌های استخوان جدا کن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای زیادی را اشغال نکرده و برای آشپزخانه‌های صنعتی کوچک و حتی کترینگ‌ها نیز مناسب است. وزن سبک دستگاه (حدود ۱۷ کیلوگرم) نیز امکان حمل و جابه‌جایی آسان آن را فراهم کرده و به راحتی می‌توان آن را به مکان مورد نظر منتقل کرد. نحوه‌ی عملکرد دستگاه‌های استخوان جدا کن بسیار حرفه‌ای و در عین حال ساده است؛ این تجهیزات رستوران و فست فود قادر است استخوان گوشت مرغ و گوشت قرمز را به راحتی و بدون له کردن گوشت از آن جدا کند. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- امکان آماده سازی انواع غذا با گوشت و مرغ بدون استخوان در کمترین زمان و بالاترین کیفیت
- افزایش سرعت کار صنایع بسته بندی و آشپزخانه‌های صنعتی

کاربرد دستگاه استخوان جدا کن

با استفاده از دستگاه استخوان جدا کن می‌توان استخوان انواع گوشت (اعم از گوشت قرمز و یا گوشت سفید) را از آن‌ها جدا کرد. بیشترین کاربرد این دستگاه‌ها برای جدا کردن استخوان ران و بازوی مرغ است؛ لذا علاوه بر آشپزخانه‌های صنعتی، فروشگاه‌های پروتئینی و کارخانه‌های بسته‌ بندی محصولات پروتئینی نیز می‌توانند به سادگی استخوان را از گوشت جدا کرده و راندمان کاری و سرعت خود را افزایش دهند. با استفاده از این دستگاه می‌توان در کمترین زمان ممکن گوشت بدون استخوان را به شکل کاملا سالم و بدون تغییر شکل به مشتری تحویل داد و رضایت آن‌ها را جلب کرد. علاوه بر این، آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها با جداسازی استخوان گوشت مرغ با استفاده از دستگاه‌های استخوان جدا کن می‌توانند انواع غذا از جمله جوجه کباب، شنیسل، جوجه چینی و... را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت طبخ کنند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز