تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعتمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت

تجهیزات آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
دستگاه کباب گیر صنعتی PS400h
تولید کننده کباب گیر مدل PS500h
دستگاه کباب گیر PS700h
دستگاه کباب پز تابشی مدل PS1200K1
دستگاه کباب پز تابشی مدل PS1200K2
تجهیزات فست فود پویا صنعت
تجهیزات کافی شاپ پویا صنعت
  • عضو ویژه از سال 1396
  • سرعت پاسخگویی: زیر 48 ساعت

این گروه به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع دستگاه های آماده سازی مواد غذایی نظیر دستگاه کباب گیر-کباب زن و انواع تجهیزات پخت مواد غذایی نظیر کباب پز تابشی و کباب پز دستی وانواع تجهیزات شستشو نظیر سیخ شوی فعالیت می نماید، همچنین گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت مفتخر است، تا به عنوان تامین کننده دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شما را در راه اندازی و طراحی آشپزخانه صنعتی مورد نظرتان یاری دهد. بیشتر

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H عملیات سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد. این دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد و قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد. تجهیزات دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS700H شامل شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و سیستم تنظیم فشار و دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی و دو پمپ و ظرفیت مخزن روغن 50 لیتری میشود. سیخ گیری این دستگاه یکنواخت است و پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد.    

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H
۲۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

-دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H سیخگیری را بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میدهد . - دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. - سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب از ویژگی های دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H است . - دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS600H مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . - نوع سیستم این سیخگیر: هیدرولیک  است . - قابلیت تنظیم سریع وزن کباب را دارد - قالب ( ابعاد و وزن کباب) سفارشی است. - پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. - مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد .      

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS400H
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب گیر کباب زن اتوماتیک مدل PS400H است . این دستگاه جهت سیخ گیری کباب می باشد. دستگاه به صورت خانگی نیز ارائه می شود . سیخگیری بدون دخالت دست کار می کند. دستگاه مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری است و مجهز به سیستم تنظیم فشار می باشد . نوع سیستم دستگاه هیدرولیک است و ابعاد و ورن کباب سفارشی است و پوشش دستگاه با ورق استیل می باشد. دستگاه کباب زن مجهز به دو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی است.    

دستگاه گوشت خرد کن_قیمه زن
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گوشت خرد کن_قیمه زن جدیدترین محصول تولیدی پویا صنعت است که  قابلیت خرد کردن ۱۰۰۰ کیلوگرم گوشت در ابعاد دلخواه ۳سانتی متر، ۴سانتی متر و ۵سانتی متر را به صورت منظم دارد. خرد کردن گوشت انواع پرندگان با استخوان و گوشت های منجمد بدون استخوان با این دستگاه قیمه زن امکان پذیر است. ویژگی های دستگاه قیمه زن : افزایش سرعت عملکرد و عدم نیاز به نیروی ماهر افزایش ایمنی کار و صرفه جویی در زمان قابل استفاده در تمامی مراکز پخت، فروشگاه ها و مراکز توزیع مواد گوشتی

دستگاه گوشت خرد کن
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گوشت خرد کن قابلیت خرد کردن یک تن گوشت در ساعت را دارد و برای رستوران ها، فست فودها، تالارها، بیمارستان ها، هتل ها، پادگان ها، شرکت ها و آشپزخانه های صنعتی مناسب دارد. ویژگی دستگاه گوشت خرد کن : 1- ایمنی بالا 2- اصطهلاک پایین 3- سود آوری بالا 4- طول عمر بالا 5- عدم نیاز به نیروی ماهر 6- مصرف انرژی کم 7- مقرون به صرفه

دستگاه جدا کننده استخوان
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جدا کننده استخوان با سیستم پنوماتیک طراحی و تولید شده است. این دستگاه استخوان جدا کن به گونه ای طراحی شده است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. جنس قطعات به کار برده شده در این دستگاه استنلس استیل است و در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی کاربرد دارد. دستگاه جدا کن استخوان برای جدا کردن گوشت مرغ (ران مرغ و بازو مرغ) از استخوان مناسب استفاده می شود. وزن این دستگاه حدود ۱۷ کیلوگرم است که این وزن باعث می‌شود جا به جایی سیستم با سهولت انجام شود. نحوه عکارکرد این دستگاه به این صورت است که گوشت مرغ را بدون اینکه له شود به راحتی از استخوان جدا می‌کند. با استفاده از این دستگاه شما می‌توانید به راحتی گوشت مرغ را به صورت سالم و صحیح جدا کنید.

دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS400A
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب گیر اتوماتیک یا کباب زن مدل PS400A جدیدترین دستگاه کباب زن تولید شده توسط گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت است. این دستگاه از نظر اندازه کوچکترین دستگاه کباب زن صنعتی تولید شده و موجود در بازار است. در واقع این دستگاه کباب گیر اتوماتیک نسخه کوچک تر شده دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS400H است. از ویژگی های بارز این دستگاه این است که در عین حال که کوچک است اما ظرفیت سیخ گیری ۱۰۰۰ عدد سیخ کباب را دارد. همچنین به منظور جلوگیری از روغن ریزی دستگاه هنگام جابه‌جایی, مخزن روغن دستگاه پلمپ شده است. تعداد قطعات تزریق در این دستگاه کم شده است. همچنین این قطعات به راحتی باز می‌شوند که باعث می‌شود به راحتی شسته و تمیز شوند.  

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک و صنعتی راه حلی مناسب برای شستشوی تعداد بالای سیخ کباب در رستوران شما به حساب می آید. دستگاه سیخ شوی اتوماتیک سه جداره و دارای تخته کار استیل می باشد. این دستگاه مجهز به برنامه شستشوی قابل تنظیم و دارای تایمر و کنتاکتور می باشد . جنس مخزن و بدنه از استیل ضد زنگ است . همانطور که مراحل تولید و پخت کباب دارای اهمیت است سرعت در شستشو با رعایت کامل اصول بهداشتی نیز اهمیت بالایی دارد چرا که شستشوی سریع و بهداشتی تاثیر مستقیم در سرعت مرحله آماده سازی کباب دارد و همچنین دقت در شستشو اطمینان قلبی مشتریان را به همراه دارد.  

دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک برای اولین بار در ایران توسط مجموعه پویا صنعت طراحی و ساخته شده است. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک بسیار مناسب برای صنعت رستوران و هتلینگ است. شما به عنوان صاحب رستوران یا هتل با تهیه این دستگاه می توانید در یک ساعت 400 سیخ جوجه کباب داشته باشید. هر سیخ جوجه کباب 200 گرم وزن یا کمتر بنا بر انتخاب خودتان وزن دارد. یعنی مشتری شما برای  خوردن جوجه کباب معطل نمی شود و این باعث بالا رفتن رضایت مشتری شما می شود. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک دارای سرعت بالای عملکرد می باشد. عدم نیاز به نیروی ماهر ، حفظ بافت گوشت ، بسته بندی کاملا بهداشتی ، سیخ گیری یکنواخت و بدون نیاز به دست ، طراحی کوچک و بهینه از ویژگی های این دستگاه است . دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک سیخ گیری را به دونوع سیخ چوبی و سیخ فلزی انجام میدهد. از جوجه سیخ کن در رستوران ها ، هتل ها، تالارها، و کلیه مراکز طبخ غذا استفاده میشود .      

دستگاه همبرگر زن تمام اتوماتیک
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه همبرگرزن به صورت تمام هیدرولیک ساخته میشود . توسط این دستگاه هزینه نگهداری و نیروی کار کاهش می یابد . دستگاه همبرگرزن به نیروی ماهر نیاز ندارد . بسته بندی به صورت بهداشتی و اتوماتیک انجام میشود. قابلیت تنظیم وزن و شکل در دستگاه همبرگرزن وجود دارد . دستگاه همبرگر زن باعث حفظ بافت گوشت میشود . تولید 2000 همبرگر در هر ساعت توسط این دستگاه انجام میگیرد .

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H
۱۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H با نام های دیگری چون دستگاه کباب زن - دستگاه سیخ گیر- دستگاه کباب پیچ - دستگاه کوبیده زن - دستگاه کباب سیخ کن - دستگاه کباب ساز نیز شناخته می شود. سیخگیری توسط دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مدل PS500H بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام میگیرد. دستگاه به گونه طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد. این کباب زن سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب را نتیجه میدهد. دستگاه سیخ گیر و کباب زن اتوماتیک مجهز به شمارشگر اتوماتیک ، کلید قطع اضطراری ، مجهز به سیستم تنظیم فشار ودو سنسور جهت افزایش دقت و ایمنی می باشد . نوع سیستم هیدرولیک است. قالب دستگاه شامل ابعاد و وزن کباب سفارشی است. پوشش دستگاه سیخ گیر و کباب زن با ورق استیل می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل