فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای جامع راه اندازی بستنی و آبمیوه فروشیراهنمای جامع راه اندازی بستنی و آبمیوه فروشی

راه اندازی آبمیوه و بستنی فروشی در تابستان برای شما جذاب است؟ می‌دانید برای تجهیز یک مغازه آبمیوه فروشی به چه وسایلی نیاز دارید؟...

ادامه مطلب  
نحوه کارکرد آب سردکن و یخساز چگونه است و چه کاربرد هایی دارند؟نحوه کارکرد آب سردکن و یخساز چگونه است و چه کاربرد هایی دارند؟

حتما تاکنون نام آب سردکن و یخساز را بار ها شنیده اید، این دو محصول سرمایشی در فصل گرما از کاربرد بسیار حیاتی برخوردار هستند و...

ادامه مطلب  
5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از رفتن به یک رستوران شلوغ و پر مشتری، میانگین درآمد رستوران را در ذهن خود حساب کنید و در دل خود...

ادامه مطلب  
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستورانراهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستوران

در این مطلب لیست مهمترین تجهیزات رستوران از جمله تجهیزات آماده سازی و پخت و طبخ انواع مختلف غذا را تهیه کرده و هر یک را به طور...

ادامه مطلب  
یخ ساز

دستگاه یخ ساز

دستگاه یخ ساز، از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که به ما این امکان را می‌دهد تحت هر شرایط دمایی و آب و هوایی، یخ مورد نیاز خود را در ابعاد واندازه‌های مختلف تهیه نماییم. دستگاه یخ ساز به عنوان تجهیزات کافی شاپ، رستوران‌ها، هتل‌ها و کارخانه های تولید یخ است.

یخ ساز پولکی

دستگاه یخ ساز پولکی یکی از انواع یخ سازهای صنعتی است که یخ را در مدل کوچک و شبیه سکه تولید می‌کند. کاربرد این دستگاه در کارخانه‌های تولید سوسیس و کالباس، فروشگاه‌های مواد پروتئینی و غیره است.
از مزایای دستگاه یخ ساز پولکی خشک بودن و تمیز بودن یخ تولید شده است همچنین این دستگاه قابلیت جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی حساس را نیز دارد.
از دیگر کاربردهای این دستگاه در صنعت شیلات و کشتی رانی‌ها است؛ زیرا گوشت ماهی به دلیل حساسیت در فاسد شدن باید خیلی سریع در دمای مناسب قرار بگیرد. دستگاه یخ ساز پولکی قابلیت نصب شدن روی کشتی را دارد و به وسیله ی آب دریا به راحتی می توان یخ های پولکی تهیه کرد.این دستگاه در کشتارگاه های دام و طیور استفاده ی فراوانی دارد؛ زیرا گوشت و مواد پروتئینی به راحتی فاسد می‌شوند و باید خیلی زود در دمای مناسب قرار گیرند. لازم به ذکر است که دستگاه های یخ ساز پولکی به نام برفکی نیز در بازار شناخته شده اند.
نوع دیگری از یخ سازها وجود دارند که به عنوان دستگاه یخ ساز کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از محصول در دو نوع حبه ای و یخ در بهشت ساز به کار گرفته می شود.

دستگاه یخ ساز صنعتی

دستگاه یخ ساز صنعتی بالاترین میزان یخ را در قطعات بسیار بزرگ تولید می کند. این محصول در کارخانه های تولید قالب یخ کاربرد دارد و قادر است به میزان 70 تا 500 کیلوگرم یخ در طول روز تولید کند. اندازه ی این یخ ها حدود یک متر است. دستگاه یخ ساز صنعتی به علت اینکه یخ ها را به صورت قالبی تولید می کند، به یخ ساز قالبی نیز معروف است.

نکات خرید دستگاه یخ ساز

  • توجه به نوع کاربردی که دستگاه یخ ساز برای شما دارد، به عنوان مثال برای مصرف منزل یخ ساز 10 کیلوگرمی مناسب است.
    توجه به نوع موتور و کیفیت دستگاه
    داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش
    توجه به استاندارد هایی که روی بدنه ی محصول درج شده است
    توجه به چگونگی عایق بندی محصول
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان