× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه همبرگر زن پنوماتیک
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه همبرگر زن قابلیت تولید انواع همبرگر تا وزن 300 گرم در ابعاد و اشکال مختلف را دارد . سیتم پنیوماتیک (باد) در این دستگاه قرارداده شده است. برق مصرفی 220 ولت شهری می باشد . دستگاه همبرگر زن قابلیت پُرس کردن همبرگر را دارد . ظرفیت تولید 1000 عدد همبرگر در ساعت می باشد . عرض 1 متر طول 2 متر و ارتفاع 1 متر می باشد . وزن دستگاه همبرگر زن 500 کیلوگرم است.

دستگاه همبرگر زن تمام اتوماتیک
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه همبرگرزن به صورت تمام هیدرولیک ساخته میشود . توسط این دستگاه هزینه نگهداری و نیروی کار کاهش می یابد . دستگاه همبرگرزن به نیروی ماهر نیاز ندارد . بسته بندی به صورت بهداشتی و اتوماتیک انجام میشود. قابلیت تنظیم وزن و شکل در دستگاه همبرگرزن وجود دارد . دستگاه همبرگر زن باعث حفظ بافت گوشت میشود . تولید 2000 همبرگر در هر ساعت توسط این دستگاه انجام میگیرد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه همبرگر زن اتوماتیک
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه های متنوعی برای صنعتی شدن آماده سازی فلافل و انواع ساندویچ و همبرگر طراحی شده اند که برخی از آن ها در همان ابتدا با شکست روبرو شده اند و برخی بعد از مدتی با مصرف مشتریان، متوجه کاربرد ضعیف و یا مصرف بالای انرژی آن شده اند و آن را کنار می گذارند. دستگاه همبرگر زن اتوماتیک مکانیزم حرکتی و پخت آن تمام اتوماتیک است و طی تجربه و علم چندین ساله مهندسان به بار نشسته است. در دستگاه همبرگرزن خمیر آماده شده توسط میکسر- بلندر را با توجه به قالب آن به اشکال و اوزان مختلف تبدیل کرده و این دستگاه  به طور اتوماتیک با کاغذ مومی پوشش‌گذاری می‌کنند. نحوه کار دستگاه همبرگرزن بدین صورت است که خمیر همبرگر در محفظه ورودی آن ریخته شده و توسط هوای فشرده و رفت و برگشت یک تیغه به شکل قالب دستگاه درمی‌آید. ظرفیت دستگاه همبرگرزن مورد استفاده حدود ۶۰-۳۰ قطعه ۱۰۰ گرمی در هر دقیقه و توان مصرفی آن حدود سه کیلو وات است. در ضمن، دستگاه همبرگرزن دارای یک نوار نقاله متحرک بوده که موجب حرکت قطعات همبرگر می‌شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل