فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه خط تولید سوسیس و کالباس  برند ومگ  VEMAG   آلمان
دستگاه خط تولید سوسیس و کالباس برند ومگ VEMAG آلمان

حداقل سفارش: 1 عدد

806,000,000 - 899,000,000
عضویت از 5 ماه پیش
ارتباط با تامین کننده
عضویت از 5 ماه پیش
ارتباط با تامین کننده
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
دستگاه سوسیس ساز

دستگاه سوسیس پر کن

دستگاه سوسیس پرکن یکی از ضروری‌ترین تجهیزات آشپزخانه‌‌‌های صنعتی، فست فودها و بسیاری از رستوران‌هاست که با استفاده از آن می‌توان به راحتی و در کمترین زمان گوشت را فشرده کرده و به سوسیس تبدیل کرد.
دستگاه سوسیس ساز دستگاهی است که با استفاده از آن می‌توان گوشت و سایر مواد اولیه برای تهیه سوسیس داخل سیلندر دستگاه ریخته و با فشار اهرم (به صورت مکانیکی با برقی) داخل روکش مخصوص سوسیس را پر می‌کند. جنس بدنه‌ی انواع دستگاههای سوسیس ساز از استیل با کیفیت و قابل شست و شو بوده و استحکام و دوام لازم جهت تولید انواع مختلف سوسیس را دارد. مخزن استوانه‌ای و اهرم جهت فشار محتویات گوشتی دو قطعه‌ی اصلی در این تجهیزات فست فود هستند که در نهایت سوسیس تولید شده را به سمت دهانه‌ی لوله‌ای آن هدایت می‌کنند.

با توجه به ویژگی‌ها و نحوه‌ی عملکرد این دستگاه می‌توان انواع مختلف سوسیس را در کمترین زمان و با بالاترین سرعت تهیه کرد. لذا امروزه انواع مختلف دستگاه‌ سوسیس پر کن از جمله مهمترین تجهیزات آماده سازی فست فود و رستوران و همچنین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی محسوب می‌شوند. تولید انواع سوسیس با طعم‌های مختلف با بهترین کیفیت و مواد اولیه‌ی مرغوب (انواع گوشت و مرغ) با استفاده از دستگاه‌ سوسیس ساز، می‌تواند به راحتی فروش و راندمان کاری کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها را افزایش داده و نظر مشتریان را جلب کند.

سوسیس پر کن دستی

سوسیس ساز دستی مخصوص تهیه‌ی سوسیس در حجم کم است که غالبا به صورت رومیزی با پایه‌های فلزی کوچک نگهدارنده طراحی می‌شود. بعد از استفاده از دستگاه سوسیس ساز دستی می‌توان تمام قطعات آن را به راحتی جدا و تمیز کرد.

سوسیس پر کن برقی

این دستگاه سوسیس ساز نیز با عملکرد مشابه نمونه‌ی دستی، با استفاده از نیروی برق گوشت را به سوسیس تبدیل می‌کند. از سوسیس پر کن برقی غالبا در کارخانه‌های بزرگ و آشپزخانه‌های صنعتی با حجم کاری بالا و فضای بزرگتر استفاده می‌شود. این دستگاه با اسم سوسیس پر کن ایستاده شناخته شده و به کمک کنترل پدالی و اهرم می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد. سوسیس ساز برقی دارای پایه‌های پهن و مستطیلی از جنس استیل مقاوم، دکمه‌ی روشن و خاموش و همچنین پیچ تنظیم سرعت است. این دستگاه نیز با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود که از نمونه‌های آن می‌توان به سوسیس پر کن ۳ کیلویی و سوسیس پر کن ۲ کیلویی اشاره کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )