فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
میز ساتور

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

میز قصابی

حداقل سفارش: 1 عدد

36,000,000
3%
35,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

میز قصابی استیل 190 سانتیمتری

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
میز کار استیل ۱۰۰در۹۰ مربعی چرخ دار

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان میز کار قصابی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان میز کار قصابی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

میز کار قصابی

میز کار استیل قصابی

یکی از انواع میزهای کار در تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، میزهای کار قصابی هستند که جهت پاک کردن و خرد کردن انواع گوشت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع میز قصابی را به عنوان یک میز کار آشپزخانه صنعتی بررسی خواهیم کرد.

میز کار قصابی یکی از انواع تجهیزات رستوران و فست فود است که در آشپزخانه‌های صنعتی و فروشگاه‌های پروتئینی برای پاک کردن ضایعات و اضافات انواع گوشت قرمز، گوشت سفید و ماهی و یا خرد کردن آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسکلت این میز کار از ورق استنلس استیل مقاوم، ضد خش و قابل شست‌وشو ساخته شده و امکان آماده سازی گوشت به ساده‌ترین شکل را فراهم می‌کند. روی سطح فلزی میز قصابی یک تخته از جنس چوب فشرده، تفلون و یا صفحه پلی اتیلن مقاوم ساخته شده است تا از آسیب دیدن صفحه‌ی استیل میز جلوگیری کند. این تخته در مقابل ضربات ساطور و چاقو بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان نمی‌شکند. غالبا ضخامت رویه‌ی کار را حدود ۵ سانتی متر و ابعاد آن را به درخواست مشتری تهیه می‌کنند. از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع میز کار قصابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- پایه‌های قابل رگلاژ جهت تنظیم ارتفاع میز
- دارای طبقه پاتروکی در قسمت پایه جهت قرار دادن لوازم و وسایل ضروری
- ساخته شده در ابعاد مختلف بر اساس سفارش مشتری
- طراحی کاملا بهداشتی
- پایه‌های ساخته شده از باکالیت
- وزن حدود ۸۰ تا ۹۵ کیلوگرم
- قابل استفاده در کلیه‌ی آشپزخانههای صنعتی، رستوران‌ها، فروشگاه‌های پروتئینی، قصابی‌ها و مرغ فروشی‌ها

انواع میز قصابی

میزهای قصابی به شکل‌های مختلف طراحی می‌شوند؛ از جمله:

میز کار استیل قصابی به شکل لبه دار

این میزها از سه طرف دارای لبه‌های ۵ یا ۱۰ سانتی متری هستند. در گوشه‌ی این میزها یک حفره یا سوراخ (حدودا ۲۰ سانتی متری) جهت هدایت ضایعات انواع گوشت توسط اپراتور وجود دارد تا در نهایت داخل ظرفی که در زیر آن تعبیه شده است، ریخته شوند. در برخی از مدل‌ها، یک لوله‌ی استیل این ضایعات را از سوراخ به داخل سطل منتقل می‌کند.

میز قصابی راه آب دار استیل

این میز بدون لبه به گونه‌ای طراحی شده است که تخته‌ی کار وسط میز قرار گرفته و دور تا دور آن راه آب و کانال استیل (ضخامت حدود ۱.۵ میلیمتر) جهت جمع آوری خونابه و ضایعات تعبیه شده تا در نهایت آن‌ها را به خارج از میز کار هدایت کند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز