فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع دستگاه فلافل زنانواع دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن در انواع مختلف به صورت های اتوماتیک، رومیزی، دستی و خانگی، طراحی و ساخته شده است. این دستگاه قابل حمل و بهداشتی...

ادامه مطلب  
نگاهی به تفاوت‌های انواع دستگاه‌ فلافل زن اتوماتیکنگاهی به تفاوت‌های انواع دستگاه‌ فلافل زن اتوماتیک

دستگاه فلافل زن اتوماتیک یا صنعتی یکی از دستگاه‌هایی است که به دلیل محصول تولیدی پر طرفدار خود به یکی از دستگاه‌های پر مصرف در...

ادامه مطلب  
راه اندازی کسب و کار در منزل با خرید دستگاه فلافل زن خانگیراه اندازی کسب و کار در منزل با خرید دستگاه فلافل زن خانگی

دستگاه فلافل زن خانگی یکی از وسایلی است که با همه گیر شدن این غذای خوشمزه بسیار پر فروش شده است.

ادامه مطلب  
5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از رفتن به یک رستوران شلوغ و پر مشتری، میانگین درآمد رستوران را در ذهن خود حساب کنید و در دل خود...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

دستگاه فلافل زن در دو نوع رومیزی و ریلی به فروش می‌رسد.

دستگاه فلافل زن ریلی در ظرفیت‌های 1000، 2000 و 6000 عدد در ساعت و دستگاه فلافل زن رومیزی با ظرفیت 4200 عدد در ساعت موجود است.

این مورد به شرکت سازنده بستگی دارد، بعضی تولیدکنندگان، انواع دستگاه فلافل زن به خصوص مدل ریلی را با قابلیت تولید ناگت و کتلت هم می‌سازند.

خیر، دستگاه فلافل زن رومیزی فقط قالب می‌زند.

خیر، در صورت سفارش خریدار می‌توان قالب‌ها را سوراخ دار تولید کرد.

دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زنی

دستگاه فلافل زن یا دستگاه تولید فلافل یکی از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی است که در انواع کارخانه های بزرگ و خطوط تولید صنایع غذایی، کسب و کارهای کوچک و آشپزخانه های صنعتی کاربرد دارد. استفاده از دستگاه فلافل زن به نیروی انسانی ماهر نیاز ندارد و به لحاظ آنکه تعداد پرسنل را کم می کند و ظرفیت تولید را بالا می برد سوددهی بسیار خوب و مناسبی دارد.

دستگاه فلافل زن یکی از پراستفاده ترین ماشین آلات صنایع غذایی است که در انواع زیر موجود است :

دستگاه فلافل زن ریلی
دستگاه فلافل زن اتوماتیک
دستگاه فلافل زن رومیزی
دستگاه فلافل زن دستی
دستگاه فلافل زن خانگی

دستگاه فلافل زن اتوماتیک

دستگاه فلافل زن اتوماتیک بیشتر در کارگاه های بزرگ مواد غذایی، رستوران ها و در کل در بیشتر آشپزخانه های صنعتی کاربرد دارند. دستگاه فلافل زن اتوماتیک قابلیت های بسیاری دارند که می توان به شمارشگر فلافل و استفاده از چند سرخ کن همزمان اشاره کرد که برای آشپزخانه ها و رستوران های بزرگ بسیار مهم و قابل توجه است.

دستگاه فلافل زن رومیزی

می‌توان گفت که دستگاه فلافل زن رومیزی پر کاربردترین نوع دستگاه فلافل زن است. همچنین بسیاری از کسب و کارهای خانگی نیز از دستگاه فلافل زن رومیزی استفاده می‌کنند. بیشتر فست فودها نیز از دستگاه فلافل زن رومیزی استفاده می‌کنند.

دستگاه فلافل زن ریلی

در صنایع غذایی به دلیل ارتباط مستقیم غذاها با سلامتی افراد، رعایت بهداشت بسیار مهم است و از این جهت استفاده از دستگاه فلافل زن ریلی که بسیار بهداشتی، بدون دخالت دست و با ظرفیت بالا کار قالب گیری و تولید فلافل را انجام می دهد، مورد توجه آشپزخانه ها و رستوران ها قرار گرفته است. روش کار دستگاه فلافل زن ریلی به این صورت است که پس از ریخته شدن مواد فلافل به درون مخزن عملیات قالب زنی فلافل ها انجام می‌شود و پس از آن فلافل ها به مخزن سرخ کن وارد می‌شوند و فلافل های آماده و سرخ شده به وسیله ریل از دستگاه خارج می‌شوند.

دستگاه فلافل ساز

دستگاه فلافل ساز نام دیگر دستگاه فلافل زن است. به دلیل اینکه دستگاه فلافل اصلی ترین مرحله آماده سازی فلافل را انجام می‌دهد نام فلافل ساز چندان انتخاب بدی برای آن نیست (!)
در واقع دستگاه فلافل ساز یا فلافل زن از صفر تا صد تولید فلافل را انجام می‌دهد و تنها آخرین مرحله یعنی سرخ کردن فلافل را انجام نمی‌دهد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان