در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان تخته کار چوبی آشپزخانه ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان تخته کار چوبی آشپزخانه می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

تخته کار چوبی آشپزخانه

تخته چوبی آشپزخانه

ابزارها و وسایل گوناگونی در تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی به منظور سهولت کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از کاربردی‌ترین این تجهیزات، تخته چوبی یا تخته کار آشپزخانه صنعتی است. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی تخته کار چوبی را بررسی کرده و به کاربردهای گسترده‌ی آن اشاره خواهیم کرد.

یکی از مهمترین تجهیزات آماده سازی مواد اولیه‌ی بسیاری از غذاها، تخته کار است که با جنس‌های گوناگون تولید و عرضه می‌گردد. در میان انواع تخته کار آشپزخانه، تخته‌های چوبی به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد از جمله بهداشتی بودن، رایج‌تر از سایر مدل‌ها هستند. تخته کار چوبی غالبا از چوب راش یا گردو با کیفیت به صورت کاملا بهداشتی تهیه می‌شود که مقاومت لازم را در برابر ضربات چاقو و ساطور داشته و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. امکان تهیه‌ی سایر مدل‌های تخته چوبی آشپزخانه با چوب‌های دیگر نیز وجود دارد. تخته چوبی آشپزخانه‌های صنعتی به عنوان تجهیزات رستوران و فست فود در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تخته کارهای چوبی روی پایه‌های مقاوم از جنس استیل ضد خش نصب شده‌اند تا با ارتفاع مناسب امکان استفاده آسان را برای اپراتور فراهم کنند. علاوه بر این، بسیاری از این میزها دارای طبقه پاتروکی در قسمت پایه هستند و می‌توان با قرار دادن ابزار و لوازم ضروری روی آن، آن‌ها را همواره در دسترس داشت.


از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی تخته کار چوبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


- قابل سفارش در ابعاد مختلف بر اساس نیاز مشتری
- ضخامت چوب حدود ۵ سانتی متر
- وزن تخته حدود ۲۵ کیلوگرم
- پایه‌های مقاوم در برابر فشار و ضربه
- قابل استفاده در قصابی‌ها، سبزی فروشی‌ها، کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها
- مورد تایید وزارت بهداشت
- امکان شست‌وشوی آسان تخته

کاربرد تخته چوبی آشپزخانه صنعتی

اگرچه تخته کار چوبی غالبا به نام تخته گوشت چوبی صنعتی شناخته شده و در قصابی‌ها و فروشگاه‌های پروتئینی برای پاک کردن و خرد کردن انواع گوشت، مرغ و ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما کاربرد آن محدود به این موارد نمیشود. امروزه کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها برای خرد کردن سبزیجات و درست کردن سالاد و همچنین صیفی جات از جمله سیب زمینی و پیاز به شکل حرفه‌ای از این تخته‌های چوبی استفاده می‌کنند. لذا با توجه به ویژگی‌ها و کاربردهای گسترده‌ این تخته‌های چوبی، مشاغل مختلف می‌توانند از این وسیله‌ کاربردی جهت آماده سازی مواد غذایی مورد نظر خود استفاده کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز