در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
میز خمیر و وردنه

میز استیل لبه دار

میزهای کار استیل یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها هستند که به شکل‌های مختلف و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی میز خمیر و وردنه را به عنوان یکی از انواع میزهای کار در تجهیزات رستوران و فست فود بررسی خواهیم کرد.

تجهیزات آماده سازی یکی از مهمترین ابزار و وسایل برای آماده سازی غذاهای مختلف قبل از پخت است. بسیاری از غذاها، به ویژه فست فودها، با خمیر درست می‌شوند. درست کردن خمیر برای انواع غذا از جمله پیتزا با استفاده از ابزارها و تجهیزات گوناگون صورت می‌گیرد. میز خمیر و وردنه یکی از ضروری‌ترین وسایل برای تهیه‌ی خمیر پیتزا با بهترین کیفیت می‌باشد. میز‌های خمیر و وردنه از استیل ضد خش و با دوام تهیه شده‌اند که در برابر فشار وردنه به خمیر و نیروی دست اپراتور هنگام ورز دادن آن بسیار مقاوم هستند. مهمترین نکته در طراحی میزهای خمیر و وردنه، طراحی استاندارد و کاملا بهداشتی آن‌هاست؛ از آن‌جا که این تجهیزات به صورت مستقیم با مواد اولیه‌ی خمیر در تماس هستند، باید به گونه‌ای طراحی شوند که بتوان آن‌ها را مرتب شست و تمیز کرد. اسکلت و روکش تمام استیل این میزها امکان شست‌وشوی آسان آن‌ها را برای اپراتور فراهم کرده است و می‌توان هر گونه آلودگی را به راحتی از سطح آن پاک کرد. علاوه بر این، به منظور استفاده‌ی آسان از این وسایل کاربردی، میزهای خمیر و وردنه به صورت لبه دار طراحی شده‌اند تا از ریختن آرد و خمیر جلوگیری کنند. از دیگر مزایای این میزها می‌توان به وجود یک طبقه‌ی پاتروکی در زیر صفحه‌ی کار اشاره کرد. اپراتور می‌تواند ابزارها و لوازم ضروری برای آماده سازی غذا را روی این طبقه همواره در دسترس داشته باشد. از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی میز‌های خمیر و وردنه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- رویه‌ی سه جداره به ضخامت ۰.۸ میلیمتر
- ارتفاع لبه‌ی میز حدود ۱ سانتی متر در ۳ ضلع آن
- قابل سفارش در ابعاد مورد نظر مشتری
- پایه‌های مقاوم در برابر ضربه و فشار
- کم جا و سبک

کاربرد میز خمیر و وردنه

کاربردهای این میز خمیر استیل به آماده سازی و تهیه‌ی خمیر پیتزا و سایر غذاهای فست فودی محدود نمی‌شود. با استفاده از این میزها می‌توان انواع خمیر شیرینی را نیز روی آن‌ها ورز داد و برای پخت آماده کرد. لذا قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها نیز می‌توانند از میز خمیر و وردنه به عنوان میز کار جهت ورز دادن خمیر و پهن کردن آن استفاده کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )