فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
غذاساز 18 لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

غذا ساز 12 لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

غذا ساز 8 لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

سوله و اسکلت فلزی
کاتر میکسر رومیزی انداستریو

حداقل سفارش: 1 دستگاه

13,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه غذا ساز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه غذا ساز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه غذا ساز

غذا ساز

دستگاه غذاساز یک وسیله‌ی کاربردی و مفید در آشپزخانه‌ها برای افزایش سرعت آماده کردن مواد غذایی است.

در یک تعریف ساده تمام کارهای تکراری و روتین در آشپزخانه مانند خرد کردن، ریز ریز کردن، آسیاب کردن، خرد کردن، ورقه ورقه کردن، رشته کردن، پوره کردن، مخلوط کردن که وقت بسیار زیادی را از هر شخص می‌گیرد، توسط دستگاه غذاساز انجام می‌شود. این محصول به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، در رستوران‌ و فست فودها، کافی شاپ‌ها و کارگاه‌های تولید مواد غذایی کاربرد زیادی دارد و از آن می توان برای درست کردن کره، تهیه ی سس، تهیه ی خمیر کیک، بستنی و لواشک استفاده کرد.

غذا ساز آشپزخانه

غذاساز آشپزخانه یکی از انواع تجهیزات آماده سازی رستوران و فست فود است که انواع مختلفی در بازار دارد. این دستگاه در آشپزخانه‌های منازل نیز کاربرد دارد و بسیاری از افراد خانه دار برای سرعت بخشیدن به آشپزی و آماده کردن غذا از آن استفاده می‌کنند وبه وسیله‌ی آن می‌توان کارهایی همچون خرد کردن سبزی، رنده کردن، درست کردن اشکال زیبا برای تزئین سالاد و غیره را انجام داد.
دستگاه غذاساز خانگی یکی از لوازم مفید و کاربردی در آشپزخانه‌ی خانه است و از مزایای آن سرعت بخشیدن به عمل آشپزی و تهیه‌ی مواد یکدست و یک اندازه است. با کمک این دستگاه می توان به راحتی مواد انواع ترشی، سالاد، مایع فلافل، کوکو و غیره را تهیه کرد.

دستگاه غذا ساز صنعتی

به طور کلی کاربرد دستگاه غذاساز صنعتی با مدل خانگی آن تفاوت چندانی ندارد. این محصول در کارخانه‌ها، هتل‌ها، کترینگ‌ها، بیمارستان‌ها و ... کاربرد فراوانی دارد. از جمله فواید و کارکرد های این محصول در تهیه ی خمیر سوسیس و کالباس و یا خرد کردن و مخلوط نمودن مواد غذایی در حجم بسیار زیاد است. در بازار نام دیگر دستگاه غذاساز بلندر یا میکسر صنعتی است. این محصول به صورت کاملا پیشرفته و حرفه ای طراحی شده و یکی از مهم ترین دستگاه‌های مورد نیاز در کارخانه ها یا تولیدات مواد غذایی است که کار افراد را بسیار آسان کرده است. با استفاده از این دستگاه در هر ساعت می توان حجم بسیار زیادی از مواد را مخلوط و یا میکس کرد که با توجه به سرعت زیاد آن، در مدت زمان اندک امکان پذیر است. تهیه ی یک غذاساز صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی مزیت و کاربرد بسیاری دارد‌.

نکات خرید غذا ساز

  • توجه به ظرفیت مخزن و جنس بدنه‌ی آن
  • توجه به قدرت موتور که هر چه بیشتر باشد سرعت عمل آن نیز بیشتر است
  • قابل شست و شو بودن دستگاه
  • توجه به نوع عملکرد؛ یک غذاساز خوب تمام عملکردهایی چون خرد کردن، ورقه ورقه کردن، مخلوط کردن و غیره را انجام می دهد.
  • توجه به لوازم جانبی آن مانند وجود کاتر، کاسه، سنگ تیغه و همزن و مخلوط کن.
  • توجه به سرعت دستگاه، تعداد تیغه ها و داشتن گارانتی پس از فروش.
  • توجه به میزان برق مصرفی محصول
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز