در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه سوشی ساز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه سوشی ساز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه سوشی ساز

سوشی ساز

دستگاه سوشی ساز یکی از انواع تجهیزات فست فود و رستوران و از ابزارهای ساده‌ای است که با استفاده از یک تکنولوژی ابتدائی، تهیه و آماده سازی سوشی را بسیار ساده کرده است. بیشتر غذاهای ژاپنی غذاهایی هستند که برای درست کردن آنها و ایجاد طعم اصیل باید مهارت بسیاری در آشپزی داشته باشید. یکی از معروف‌ترین غذاهای ژاپنی که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و حتی با توجه به ذائقه مردم هر کشور دچار تغییرات و دگرگونی‌هایی شده، سوشی است.

سوشی یک غذای اصیل ژاپنی است که در بیشتر کشورهای شرق آسیا شرق رواج دارد و ممکن است گاهی به کشورهایی مانند کره و یا چین نیز نسبت داده شود. البته این غذا جزء غذاهای محبوب در این کشورها نیز محسوب می‌شود. از آنجایی که مواد تشکیل دهنده سوشی در یک ورق نازک پیچیده می‌شوند و غالبا پیچیدن درست و دقیق آن کار مشکلی است و با یک اشتباه کوچک سوشی شما به کل خراب می‌شود، برای درست کردن آن لازم است یا از مهارت کافی برخوردار باشد که تنها با تمرین بسیار امکان پذیر است و یا با استفاده از دستگاه سوشی ساز استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آن که از نتیجه کار احساس رضایت بیشتری داشته باشید و همچنین از هدر رفتن مواد اولیه غذا جلوگیری کنید، از دستگاه سوشی بار برای درست کردن سوشی استفاده کنید.

دستگاه سوشی بار

دستگاه سوشی بار یکی از تجهیزات آماده سازی رستوران‌هاست و دستگاهی بسیار ساده است که برای آماده سازی سوشی‌های فوق العاده خوشمزه خود نیاز به هیچ نیروی اضافی ای ندارید و تنها با فشار دست بر روی اهرم آن می‌توانید سوشی‌های خود را آماده کنید.
ابتدا ورق برنجی را را که برای قرار دادن مواد داخل سوشی درون آن انتخاب کرده اید را درون دستگاه قرار داده و سپس سایر مواد را به ترتیب روی آن بچینید. توجه کنید که حجم سوشی خیلی زیاد و یا خیلی کم نباشد. پس از آنکه همه مواد را قرار دادید به آرامی اهرم دستگاه را به سمت پایین حرکت دهید تا سوشی شما به وسیله دستگاه سوشی بار کم کم رول شود. وقتی از رول شدن سوشی مطمئن شدید، به آرامی اهرم را بالا آورده و سوشی رول شده را از آن خارج کنید. با یک چاقوی تیز سوشی را به قطعات کوچکتر برش دهید. حالا سوشی شما آماده است تا نوش جان کنید.

نکات خرید دستگاه سوشی ساز

اهرم و بدنه دستگاه باید از جنس پلاستیک فشرده باشد تا دستگاه کار رول کردن سوشی را به خوبی انجام دهد. برای اطمینان از کارایی دستگاه هنگام خرید جنس آن را بررسی کنید و تا جای ممکن از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید‌.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز