در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
میکسر گوشت

میکسر گوشت صنعتی

در رستوران‌های بزرگ و مراکز صنعتی تهیه غذا یکی از مهم ترین مراحل آماده سازی مواد اولیه، همزدن و مخلوط کردن درست و یکنواخت مواد غذایی مختلف مانند گوشت است. در حجم‌های بالا استفاده از روش‌های سنتی و یا نیرو کار انسانی جهت مخلوط کردن و میکس کردن گوشت‌ها و تهیه خمیر گوشت بسیار زمان بر و هزینه بردار است و از طرفی تضمینی هم بابت رضایت بخش بودن نتیجه وجود ندارد.
تهیه غذا در حجم های زیاد یکی از صنایع پر درآمد است که امروزه پیشرفت های فراوانی داشته و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی تخصصی و حرفه ای زیادی با کاربرد های مختلف جهت سرعت بخشیدن به انجام کار و بالا بردن کیفیت تولید شده است. یکی از کاربردی ترین تجهیزات مورد استفاده در همه رستوران ها و مراکز و آشپزخانه های صنعتی و پیشرفته دستگاه میکسر گوشت است.

این دستگاه برای تهیه خمیر گوشت و میکس کردن گوشت با انواع مواد دیگر مانند ادویه جات، پیاز و یا سبزیجات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یکی از تجهیزات فست فود و رستوران به طور یکنواخت مواد را با یکدیگر میکس می‌کند.
دستگاه میکسر گوشت که به آن دستگاه میکسر غذای صنعتی نیز گفته می‌شود، در اندازه‌های مختلف ساخته و تولید می‌شود و با توجه به میزان گوشتی که در طول ساعات کاری اقدام به میکس کردن و خمیر کردن آن می‌پردازید ممکن است به سایز کوچک، متوسط و یا بزرگ آن نیاز داشته باشید.

کاتر میکسر گوشت

یکی از انواع میکسر غذای صنعتی، کاتر میکسر گوشت است که بیشتر در کارخانه‌های تولید سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به نیاز این مراکز صنعتی به خوبی در تهیه خمیر گوشت مورد نیاز برای تهیه فراورده‌های گوشتی کاربرد دارد.

نکات خرید میکسر گوشت

  • توجه به ظرفیت دستگاه: با توجه به نیاز کاربران فعال در حوزه تهیه غذا های گوشتی، میکسر گوشت در اندازه های مختلف ساخته می شود. بنابراین در زمان خرید دستگاه به اندازه مخزن آن توجه کنید. ظرفیت دستگاه ها معمولا بین 30 الی 200 کیلوگرم متغیر است.
  • توجه به تعداد تیغه ها: دستگاه های کوچک معمولا یک تیغه و دستگاه ها با ظرفیت بالاتر تعدا بیشتری تیغه به همراه خود دارند.
  • توجه به جنس دستگاه: از آنجایی که میکسر غذای صنعتی از انواع تجهیزات آماده سازی غذا است و به طور مستقیم با مواد غذایی در تماس است باید حتما به جنس آن توجه کرد که تا از نظر بهداشتی پروتکل های لازم را اجرایی کرد. از آنجایی که گوشت بسیار سریع فاسد می شود جنس دستگاه باید به گونه ای باشد که تمیز کردن آن راحت بود تا بتوان به صورت مداوم آن را شستشو کرد.
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )