× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه پرس و علوفه خورد کن
۴۰۰,۰۰۰-۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

علوفه خرد کن همه کاره چابک قابلیت خرد واسیاب کاه بیده چوب گل وساقه افتاب گردان کود حیوانی اسیاب گندم،جو،ذرت ،بلوط و....خرد کردن چغندر قند ،سیب زمینی، هویج.و انواع ریشه های قده ای را دارد. از ویژگی های این دستگاه علوفه خرد کن کار با الکتروموتور تکفاز و سه فاز و تراکتور،قابلیت حمل اسان‌ است. این دستگاه دارای دریچه تعویض میباشد که به راحتی با توجه به محصول مورد نیاز قابل تعویض است.وسه تور با چشمه های مختلف همراه دستگاه می باشد. خرد کردن علوفه های دارای 20% رطوبت به راحتی توسط این دستگاه علوفه خردکن انجام میشود.

خرمنکوب علوفه خرد کن طرح ریگلاژی
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه خرمنکوب علوفه خرد کن طرح ریگلاژی جهت خرد کردن انواع علوفه از قبیل کاه، یونجه، شبدر و سایر علوفه ها مورد استفاده قرار می گیرد.  دستگاه خرمنکوب علوفه خرد کن  جهت خرد کردن علوفه از 5 میلی متر الی 40 میلی متر را دارد.                    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
خرمن کوب

معرفی دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب یک سری از دستگاه های مورد استفاده در کشاورزی مدرن است که انواع مختلفی دارد. مدل های مختلف خرمن کوب برای استفاده در کشتزارهای مختلف تولید شده اند. 

نحوه کار با این دستگاه ها نیز بسته به نوع آن ها متفاوت است. برخی از خرمن کوب ها به دنبال تراکتور یا تیلر بسته می شود و متحرک هستند. اما برخی از نوع ثابت اند و با انتقال علوفه به درون آن ها کار با آن ها صورت می گیرد.

در قدیم بیشتر از خرمن کوب های دستی استفاده می شد و برای جدا کردن محصول از گیاه کاربرد داشتند. اما امروزه خرمن کوب ها به صورت ماشینی هستند و کار با آن ها سریع تر و راحت تر است.

کاربرد دستگاه خرمن کوب:

کاربرد و مزایای دستگاه خرمن کوب بسیار است. برخی از انواع خرمن کوب دارای کاربری چندگانه هستند و چندین کار را با هم انجام می دهند. امروزه برای خرد کردن محصولات و علوفه ها و مناسب کردن آن ها برای استفاده های بعدی از این نوع دستگاه ها استفاده می شود و نیازی کشاورزان را به ابزار قدیمی و با بهره وری کمتر به مقدار زیادی کاهش داده اند و توانسته اند که کشاورزی راحت و بهینه تری را برای آن ها ایجاد کنند.

انواع دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن ها به منظور جدا کردن محصول و گیاه از هم مورد استفاده قرار می گیرد. برخی انواع این دستگاه ها جهت خرد کردن علوفه های مختلف مانند کاه و علف خشک های به دست آمده از کشت زارها استفاده می شوند.
برخی از خرمن کوب ها نیز برای جدا کرده دانه و خرد کردن علوفه در یک دستگاه تولید می شوند. از این رو بسته به نوع کاربری که از این دستگاه ها انتظار می رود نوع آن ها را انتخاب می کنند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل