فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
خرمن کوب بوجاری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

صفحه خرمنکوب

حداقل سفارش: 1 عدد

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه خرمنکوب دامداری ۱۰۰۰ کیلو درساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

35,000,000
3%
34,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
خرمنکوب علوفه خرد کن طرح ریگلاژی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان خرمن کوب ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان خرمن کوب می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

خرمن کوب

معرفی دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب یک سری از دستگاه های مورد استفاده در کشاورزی مدرن است که انواع مختلفی دارد. مدل های مختلف خرمن کوب برای استفاده در کشتزارهای مختلف تولید شده اند. 

نحوه کار با این دستگاه ها نیز بسته به نوع آن ها متفاوت است. برخی از خرمن کوب ها به دنبال تراکتور یا تیلر بسته می شود و متحرک هستند. اما برخی از نوع ثابت اند و با انتقال علوفه به درون آن ها کار با آن ها صورت می گیرد.

در قدیم بیشتر از خرمن کوب های دستی استفاده می شد و برای جدا کردن محصول از گیاه کاربرد داشتند. اما امروزه خرمن کوب ها به صورت ماشینی هستند و کار با آن ها سریع تر و راحت تر است.

کاربرد دستگاه خرمن کوب:

کاربرد و مزایای دستگاه خرمن کوب بسیار است. برخی از انواع خرمن کوب دارای کاربری چندگانه هستند و چندین کار را با هم انجام می دهند. امروزه برای خرد کردن محصولات و علوفه ها و مناسب کردن آن ها برای استفاده های بعدی از این نوع دستگاه ها استفاده می شود و نیازی کشاورزان را به ابزار قدیمی و با بهره وری کمتر به مقدار زیادی کاهش داده اند و توانسته اند که کشاورزی راحت و بهینه تری را برای آن ها ایجاد کنند.

انواع دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن ها به منظور جدا کردن محصول و گیاه از هم مورد استفاده قرار می گیرد. برخی انواع این دستگاه ها جهت خرد کردن علوفه های مختلف مانند کاه و علف خشک های به دست آمده از کشت زارها استفاده می شوند.
برخی از خرمن کوب ها نیز برای جدا کرده دانه و خرد کردن علوفه در یک دستگاه تولید می شوند. از این رو بسته به نوع کاربری که از این دستگاه ها انتظار می رود نوع آن ها را انتخاب می کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز