فیلتر و دسته بندی‌ها
شهر تامین کننده
خرمن کوب

معرفی دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب یک سری از دستگاه های مورد استفاده در کشاورزی مدرن است که انواع مختلفی دارد. مدل های مختلف خرمن کوب برای استفاده در کشتزارهای مختلف تولید شده اند. 

نحوه کار با این دستگاه ها نیز بسته به نوع آن ها متفاوت است. برخی از خرمن کوب ها به دنبال تراکتور یا تیلر بسته می شود و متحرک هستند. اما برخی از نوع ثابت اند و با انتقال علوفه به درون آن ها کار با آن ها صورت می گیرد.

در قدیم بیشتر از خرمن کوب های دستی استفاده می شد و برای جدا کردن محصول از گیاه کاربرد داشتند. اما امروزه خرمن کوب ها به صورت ماشینی هستند و کار با آن ها سریع تر و راحت تر است.

کاربرد دستگاه خرمن کوب:

کاربرد و مزایای دستگاه خرمن کوب بسیار است. برخی از انواع خرمن کوب دارای کاربری چندگانه هستند و چندین کار را با هم انجام می دهند. امروزه برای خرد کردن محصولات و علوفه ها و مناسب کردن آن ها برای استفاده های بعدی از این نوع دستگاه ها استفاده می شود و نیازی کشاورزان را به ابزار قدیمی و با بهره وری کمتر به مقدار زیادی کاهش داده اند و توانسته اند که کشاورزی راحت و بهینه تری را برای آن ها ایجاد کنند.

انواع دستگاه خرمن کوب:

خرمن کوب ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن ها به منظور جدا کردن محصول و گیاه از هم مورد استفاده قرار می گیرد. برخی انواع این دستگاه ها جهت خرد کردن علوفه های مختلف مانند کاه و علف خشک های به دست آمده از کشت زارها استفاده می شوند.
برخی از خرمن کوب ها نیز برای جدا کرده دانه و خرد کردن علوفه در یک دستگاه تولید می شوند. از این رو بسته به نوع کاربری که از این دستگاه ها انتظار می رود نوع آن ها را انتخاب می کنند.

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل