ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
سمپاش 400 لیتری پشت تراکتوری بوم 8 متر
۶۳,۰۰۰,۰۰۰ - ۶۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سمپاش 400 لیتری پشت تراکتوری بوم 8 و 10 متر دارای مخزن شست وشوی و پمپ Ontar  B-80 می باشد . فشار دستگاه 50 Bar  دبی 80 لیتری و مخزن پلی اتیلن است . بوم با قابلیت نصب نازل های برنجی یا پلاستیکی Teejet ضد چکه در این سم پاش قرار داده شده است . رنگ سم پاش کوره ای الکترواستاتیک ( ضد زنگ) است. سم پاش پشت تراکتوری داری چرخ های تفلنی برای جابجایی سمپاش و دارای سیستم همزن روی پمپ و قابلیت نصب شیلنگ ولانس نی می باشد . باز- بسته شدن بوم ها بصورت دستی انجام میگیرد. تنظیم ارتفاع بوم از دیگر ویژگی های سم پاش پشت تراکتوری 400 لیتری است . سیستم مکش پمپ جهت پرکردن مخزن در دستگاه قرار داده شده است .    

سمپاش2 لیتری Eva
۶۰,۰۰۰ تومان

سمپاش خانگی دستی سبک وزن با حجم مناسب برای هر خانه‌ای نیاز است. سمپاشی در منازل با استفاده از دستگاه‌های سمپاش برقی و بزرگ چندان جالب به نظر نمی‌رسد اما با استفاده از یک سمپاش دستی کوچک با پمپ باد دستی می‌توان به گل‌ها و گیاهان جان تازه ‌ای بخشید. تامین رطوبت با اسپری آب روی برگ و ساقه گیاهان یا کودهی و حتی سمپاشی برای از بین بردن آفات و حشرات گیاهان با این سمپاش ممکن است. سمپاش 2لیتری Eva جنس بسیار باکیفیت و پوسته نسبتا ضخیمی دارد. آب را بسیار خوب اسپری می‌کند و پخش مناسبی دارد. حجم 2 لیتری آب نیز بسیار مناسب استفاده اسپری آب و دیگر مایعات برای منازل است.  

سمپاش پشت تراکتوری توربین زراعی مدل GUN VPL500
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سمپاش پشت تراکتوری توربین زراعی ( توربولاینر ) GUN VPL500 دارای فن برای پوشش فواصل بالا و در مزارع  تپه ماهوری بسیار مناسب است . انواع مخزن سمپاش : شامل 700 لیتری و 2000 لیتری پلی اتیلن ، 2000 لیتری گالوانیزه ، 2000 لیتری استیل می باشد . سمپاش پشت تراکتوری دارای گیربکس قدرتمند دو سرعته می باشد . دستگاه سمپاش پشت تراکتوری قابلیت جابجایی زوایای پره ها برای تغییر حجم هوادهی را دارد . نوع فن : کافینی ایتالیا و نوع پمپ : برتولینی ایتالیا می باشد . سمپاش پشت تراکتوری مجهز به همزن هیدرولیکی است . سمپاش تراکتوری قابلیت کار با لانس و شیلنگ سمپاش را دارا می باشد .

سمپاش  پشت تراکتوری بوم دار
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سمپاش بوم دار یا سوار شونده دارای مخزن پلی اتیلن سفید و زرد می باشد. پمپ سمپاش بوم دار از نوع برتولینی ایتایا است. دستگاه سمپاش بوم دار دارای بوم 8 متری و 10 متری و شاسی مقاوم و مخصوص است . سمپاش سوارشونده قابل استفاده با لانس و شلنگ سمپاش است . پایه نازل ها در دو نوع ثابت و سه تایی برای پاشش های مختلف قرار داده شده است. نازل ها از جنس استیل و پلاستیکی در سایزهای مختلف می باشد. فشار قابل استفاده برای بوم تا 5 بار و فشار قابل استفاده برای لانس تا 40 بار است. مخازن سمپاش مورد استفاده 400 لیتری و 700 لیتری پلی اتیلن می باشد.    

سمپاش توربینی زراعی - توربولاینر
۲,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سمپاش توربینی زراعی - توربولاینر در انواع مختلف 300لیتری و 200لیتری و 600لیتری توربینی باغی ساخته میشود پمپ این دستگاه  COMET 121 ایتالیا، 50bar، 105lit می باشد . سمپاش توربینی زراعی دارای گیربکس 2 سرعته ایتالیا است . مخزن فایبرگلاس با منبع شستشوی دست در این سمپاش قرار داده شده است . سمپاش توربینی زراعی - توربولاینر دارای فن  canon head  و جک تنظیم ارتفاع پاشش هیدرولیک می باشد .    

سمپاش پشتی خرطومیPSI 5401
۱,۱۸۵,۰۰۰ تومان

ویژگی ها: • دستگاه سمپاش خرطومی دارای باک سم 14 لیتری است. • قدرت پرتاب سم در دستگاه سمپاش خرطومی 10 متر است. • پمپ فلزی در دستگاه سمپاش خرطومی قرار داده شده است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ به همراه دستگاه سمپاش خرطومی موجود است. • طول عمر دستگاه سمپاش خرطومی بسیار بالا است.      

سمپاش پشتی لانسی مدل PSI 5301
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها: • دستگاه سمپاش لانسی باک سم 24 لیتری دارد. • قدرت پرتاب سم در دستگاه سمپاش لانسی 10 متر است. • پمپ فلزی در دستگاه سمپاش لانسی قرار دارد. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ در دستگاه سمپاش لانسی موجود است. • طول عمر دستگاه سمپاش لانسی بسیار بالا است. • وزن دستگاه سمپاش لانسی پایین است.      

دستگاه گوگردپاش

دستگاه گوگردپاش پشت تراکتوری، جهت گوگردپاشی و سمپاشی باغات پسته و زردآلو و... به کار گرفته می شود. برای استفاده هر گونه سم وپاشش پودر گوگرد به کار گرفته می شود. جنس مخزن به انتخاب مشتری تفلن یا استیل می تواند باشد. پمپ سرامیکی ایتالیا تغییرات داده شده و ضد سایش مخصوص پاشش گوگرد می باشد. دستگاه مجهز به همزن جهت جلوگیری از ته نشین شدن گوگرد هنگام پاشش و یکنواختی پاشش است و مجهز به اسپری جهت شستشو پس از سمپاشی است و همچنین مجهز به پرکن جهت پرکردن مخزن سمپاش نیز می باشد. دستگاه گوگرد پاش قابل حمل پشت تراکتور جهت سمپاشی باغات است.

لوازم و دستگاه سمپاش

لوازم و دستگاه سم پاش یکی از ادوات باغبانی است که از آن ها جهت سمپاشی باغ و درختان و نهال ها استفاده می شود.سمپاشی هر چند وقت یک بار انجام می شود و بسته به نوع سم نحوه ی سم پاشی نیز می تواند متفاوت باشد. برخی از سموم به زمین وارد می شوند یا آن ها را به صورت وارد کردن به آب مورد استفاده در آبیاری به درختان و گیاهان می رسانند؛ اما لوازم و دستگاه سمپاش برای سمومی که باید مستقیماً به برگ و شاخه های درختان و گیاهان برسد، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع لوازم و دستگاه سمپاش
این لوازم انواع مختلفی دارند که در کنار هم کار سم پاشی را انجام می دهند. لوازم و دستگاه سم پاش از موارد زیر تشکیل شده است.
- مخزن سم پاشی: این مخزن برای نگهداری سم رقیق شده که قرار است مورد استفاده قرار گیرد استفاده می شود. مخزن ها در انواع دستی، فرغونی، ماشینی و ... هستند که بسته به محیط کار و حجم مواد مورد نیاز انتخاب می شوند. معمولاً جنس مخازن که به عنوان لوازم و دستگاه سم پاش استفاده می شوند، پلاستیک فشرده است.
- دستگاه پمپ سم: یکی از لوازم و دستگاه سم پاش که بسیار مهم است دستگاه پمپ است که بر روی مخزن سوار می شود و به روش های مختلف سم را پمپ کرده و به گیاهان و درختان می رساند. بسته به نوع مخزن دستگاه های پمپ نیز تفاوت هایی در کارکرد و سایز با هم دارند.
- شیلنگ سم پاش: یکی دیگر از ادوات کشاورزی که برای سم پاشی از آن استفاده می شود شیلنگ است که بین پمپ و مخزن قرار می گیرد. شیلنگ ها در طول های مختلفی وجود دارند. در مخزن های دستی که معمولاً بر روی پشت سوار می شوند اندازه شیلنگ ها کوتاه تر است.