خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
سمپاش 2000 لیتری لانس دار
۱۳,۱۰۰,۰۰۰-۱۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 2000 لیتری لانس دار مناسب برای باغات و مزارع  و دارای مخزن پلی اتیلن و دارای سیستم همزن هیدرولیکی می باشد. دستگاه دارای پمپ های ایتالیایی دیافراگمی و پیستونی سرامیکی می بشد. شیلنگ جمع کن برای سرعت بخشیدن در کار و جلوگیری از صدمه به پمپ و شیلنگ در دستگاه سمپاش قرار داده شده است. سمپاش 2000 لیتری لانس دار مقاوم در برابر انواع سموم و مواد شیمیایی و نور مستقیم آفتاب می باشد. دستگاه قابل نصب بر روی کلیه تراکتورهای موجود می باشد.  

سمپاش 800 لیتری اتومایزر باغی
۴۴,۵۰۰,۰۰۰-۴۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 800 لیتری اتومایزر باغی به منظور عملیات سمپاشی و اسپری مواد محلول تقویتی در باغ های مرکبات ، هلو، زیتون، سیب و … مورد استفاده قرار میگیرد. مزایای این سمپاش سرعت عمل بالا در عملیات سمپاشی ، صرفه جویی درمصرف سم وتنظیم مقداراسپری بر حسب نیاز است. این دستگاه در دو تیپ کششی و سوار با ظرفیت مخزن های متفاوت از جنس پلی اتیلن و فایبر گلاس ساخته شده و همچنین مخزن این نوع سمپاش ها از سه قسمت مخزن اصلی ، مخزن شستشوی دست و مخزن مدار شستشو (انتخابی) تشگیل می گردد. جنس بدنه اتومایزر از نوع ورق گالوانیزه بوده که مجهز به همزن هیدرولیکی ، صافی فشارو پرکن می باشد. پمپ های دیافراگمی و یا پیستونی بکار رفته عمدتا ایتالیایی (برتولونی و کمت) هستند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سمپاش 2000 لیتری اتومایزر
۴۹,۷۰۰,۰۰۰-۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 2000 لیتری اتومایزر به منظورعملیات سمپاشی و اسپری مواد محلول تقویتی در باغ های مرکبات ، هلو، زیتون، سیب و … مورد استفاده قرار میگیرد. مزایای این دستگاه سرعت عمل بالا در عملیات سمپاشی ، صرفه جویی درمصرف سم وتنظیم مقداراسپری بر حسب نیاز می باشد. سمپاش 2000 لیتری اتومایزر در دو تیپ کششی و سوار با ظرفیت مخزن های متفاوت از جنس پلی اتیلن و فایبر گلاس تشکیل یافته و همچنین مخزن این نوع سمپاش ها از سه قسمت مخزن اصلی ، مخزن شستشوی دست و مخزن مدار شستشو (انتخابی) تشگیل می گردد. جنس بدنه اتومایزر از نوع ورق گالوانیزه بوده که مجهز به همزن هیدرولیکی ، صافی فشارو پرکن می باشد. پمپ های دیافراگمی و یا پیستونی بکار رفته عمدتا ایتالیایی (برتولونی و کمت) هستند.    

سمپاش 2000 لیتری گالوانیزه کششی لانس دار
۱۳,۶۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 2000 لیتری گالوانیزه کششی لانس دار مجهز به پمپ های ایتالیایی دیافراگمی و پیستونی سرامیکی مجهز به شیلنگ جمع کن برای سرعت بخشیدن در کار و جلوگیری از صدمه به پمپ و مناسب برای باغات و مزارع می باشد. سمپاش  گالوانیزه کششی لانس دار دارای مخزن پلی اتیلن و مقاوم در برابر انواع سموم و مواد شیمیایی و نور مستقیم آفتاب است.  دستگاه قابل نصب بر روی کلیه تراکتورهای موجود و دارای سیستم همزن هیدرولیکی است.

سمپاش 600 لیتری اتومایزر
۲۱,۵۰۰,۰۰۰-۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 600 لیتری اتومایزر به منظور عملیات سمپاشی و اسپری مواد محلول تقویتی در باغ های مرکبات ، هلو، زیتون، سیب و … مورد استفاده قرار میگیرد. مزایای این دستگاه سمپاش سرعت عمل بالا در عملیات سمپاشی ، صرفه جویی درمصرف سم و تنظیم مقداراسپری بر حسب نیاز است. این دستگاه سمپاش در دو تیپ کششی و سوار با ظرفیت مخزن های متفاوت از جنس پلی اتیلن و فایبر گلاس تشکیل یافته و همچنین مخزن این نوع سمپاش ها از سه قسمت مخزن اصلی ، مخزن شستشوی دست و مخزن مدار شستشو (انتخابی) تشگیل می گردد. جنس بدنه اتومایزر از نوع ورق گالوانیزه بوده که مجهز به همزن هیدرولیکی ، صافی فشارو پرکن است. پمپ های دیافراگمی و یا پیستونی بکار رفته عمدتا ایتالیایی (برتولونی و کمت) هستند.

سمپاش 800 لیتری توربولاینر
۴۴,۵۰۰,۰۰۰-۴۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 800 لیتری توربولاینر به منظور انجام عملیات سمپاشی در مزارع وسیع گندم ،برنج ،کلزا وهمچنین باغات درختان مرتفع نظیر نخلستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای این دستگاه سریع و بهینه بودن عملیات سمپاشی ، صرفه جـویی در مصرف سم ، تنظیم مقدار اسپری با توجه به نیاز محصول و افزایش راندمان کار می باشد. این محصول در دو تیپ کششی و سـوار با ظرفیت مخزن های متـفاوت از جنس پلی اتیلن و فایبر گلاس تشکیل یافـتـه که ضمنا مخـزن این نوع سمپاش ها از سه قسمت : مخزن اصلی ، مخزن شستشوی دست و مخزن شستشوی مدار (انتخابی) تشکیل می گردد. سمپاش 800 لیتری توربولاینردارای فن سانتریفیوژ با لوله خـرطومی فلکسیبل با یک موتور هیدرولیک که قابلیت چرخش افـقی و یک جک هیـدرولیک با قابلیت چرخـش عـمودی با گیربکس دو سرعته ، و همچنین دارای کلاچ مرکزی برای افزایش عملکرد دستـگاه و افزایش عـمر فن و گیربکس می باشد. جنس بدنه اتومایزر از نوع ورق گالوانیزه بوده که مجـهز به همزن هیدرولیکی ، صافی فشار و پرکن است. پمپ های دیافراگمی و یا پیستونی به کار رفته عمدتا ایتالیایی ( برتولونی و کمت ) هستند.    

سمپاش 2000 لیتری توربینی زراعی
۴۹,۷۰۰,۰۰۰-۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 2000 لیتری توربینی زراعی به منظور انجام عملیات سمپاشی در مزارع وسیع گندم ،برنج ،کلزا وهمچنین باغات درختان مرتفع نظیر نخلستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای این دستگاه سریع و بهینه بودن عملیات سمپاشی ، صرفه جـویی در مصرف سم ، تنظیم مقدار اسپری با توجه به نیاز محصول و افزایش راندمان کار می باشد. سمپاش 2000 لیتری توربینی زراعی در دو تیپ کششی و سـوار با ظرفیت مخزن های متـفاوت از جنس پلی اتیلن و فایبر گلاس تشکیل یافـتـه که ضمنا مخـزن این نوع سمپاش ها از سه قسمت : مخزن اصلی ، مخزن شستشوی دست و مخزن شستشوی مدار (انتخابی) تشکیل می گردد. این دستگاه دارای فن سانتریفیوژ با لوله خـرطومی فلکسیبل با یک موتور هیدرولیک که قابلیت چرخش افـقی و یک جک هیـدرولیک با قابلیت چرخـش عـمودی با گیربکس دو سرعته ، و همچنین دارای کلاچ مرکزی برای افزایش عملکرد دستـگاه و افزایش عـمر فن و گیربکس می باشد. جنس بدنه اتومایزر از نوع ورق گالوانیزه بوده که مجـهز به همزن هیدرولیکی ، صافی فشار و پرکن است. پمپ های دیافراگمی و یا پیستونی به کار رفته عمدتا ایتالیایی ( برتولونی و کمت ) هستند.  

سمپاش کششی تمام هیدرولیک 2000 لیتری
۵۴,۰۰۰,۰۰۰-۵۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش کششی تمام هیدرولیک  برای از بین بردن کامل آفات و از بین بردن علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت پاشش یکسان و منظم در تمامی نقاط مزرعه از قابلیت های بارز آن است. این دستگاه در ظرفیت های مختلفت تولید میشود که این مدل دارای ظرفیت 2000 لیتر است .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سمپاش بوم دار مدل sp600_8
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش هاي پشت تراکتوري بومدار يکي از بهترين انواع سمپاش هاي مورد استفاده در جهان مي باشد که در انواع سوار شونده ، کششي و خودکششي با خود گردان تولید میشوند. در سمپاش بوم دار مدل sp600_8  جنس مخزن پلی اتیلن می باشد . این دستگاه  دارای بوم تاشو و ضربدری و دارای 16 نازل می باشد. رگولاتور دستگاه برتونیلی و نازل ساخت کشور ایتالیایی است .  

گوگردپاش زراعی و باغی
۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در گوگردپاش های زراعی و باغی گوگرد به عنوان آفت کش به صورت خشک اخیرا از طرف متخصصین کشاورزی بسیار توصیه میگردد و مناسب برای مزارع و باغات متوسط و وسیع می باشد . گوگردپاش به دلیل طبیعی بودن ، اثرات مضرر زیست محیطی بسیار پایینی نسبت به سموم دارد وآفت کشی آن نسبت به سموم اثر بخشی بهتری نیز دارد . گوگردپاش زراعی و باغی در ظرفیت های ۳۵۰ تا ۵۰۰ کیلویی ساخته میشود . دستگاه دارای گیر بکس ساخت ترکیه و مجهز به سیستم باز و بست دریچه مخزن هیدرولیک می باشد . قابلیت تنظیم دریچه پاشش در گوگردپاش زراعی و باغی وجود دارد .  

لوازم و دستگاه سمپاش

لوازم و دستگاه سم پاش یکی از ادوات باغبانی است که از آن ها جهت سمپاشی باغ و درختان و نهال ها استفاده می شود.سمپاشی هر چند وقت یک بار انجام می شود و بسته به نوع سم نحوه ی سم پاشی نیز می تواند متفاوت باشد. برخی از سموم به زمین وارد می شوند یا آن ها را به صورت وارد کردن به آب مورد استفاده در آبیاری به درختان و گیاهان می رسانند؛ اما لوازم و دستگاه سمپاش برای سمومی که باید مستقیماً به برگ و شاخه های درختان و گیاهان برسد، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع لوازم و دستگاه سمپاش
این لوازم انواع مختلفی دارند که در کنار هم کار سم پاشی را انجام می دهند. لوازم و دستگاه سم پاش از موارد زیر تشکیل شده است.
- مخزن سم پاشی: این مخزن برای نگهداری سم رقیق شده که قرار است مورد استفاده قرار گیرد استفاده می شود. مخزن ها در انواع دستی، فرغونی، ماشینی و ... هستند که بسته به محیط کار و حجم مواد مورد نیاز انتخاب می شوند. معمولاً جنس مخازن که به عنوان لوازم و دستگاه سم پاش استفاده می شوند، پلاستیک فشرده است.
- دستگاه پمپ سم: یکی از لوازم و دستگاه سم پاش که بسیار مهم است دستگاه پمپ است که بر روی مخزن سوار می شود و به روش های مختلف سم را پمپ کرده و به گیاهان و درختان می رساند. بسته به نوع مخزن دستگاه های پمپ نیز تفاوت هایی در کارکرد و سایز با هم دارند.
- شیلنگ سم پاش: یکی دیگر از ادوات کشاورزی که برای سم پاشی از آن استفاده می شود شیلنگ است که بین پمپ و مخزن قرار می گیرد. شیلنگ ها در طول های مختلفی وجود دارند. در مخزن های دستی که معمولاً بر روی پشت سوار می شوند اندازه شیلنگ ها کوتاه تر است.

شهر تامین کننده