× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
موور شانه ای پشت تراکتوری
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مورشانه ایی پشت تراکتوری برای برداشت علوفه یونجه ،کلش ،شمشادو ...مورد استفاده قرار میگیرد. اصول کاری آن شبیه قیچی خانگی یعنی برشی است. تیغه های متحرک در برابر تیغه های ثابت حرکت رفت و برگشتی دارند که در هر حرکت رفت و برگشت تعدادی از ساقه ها را می برد. این ماشین امروز عموماً به عقب و سمت راست تراکتور و به اتصال 3 نقطه بسته شده تا عرض کار زیادتر شود و ترانش را از محور تواندهی تراکتور بگیرد. انواع دنباله بند آن نیز وجود دارد. در تراکتورهای دستی  ، شانه را در جلو و کنار یا در جلو و وسط می بندند. دروگر شانه ای قدیمی ترین نوع ماشین برای درو یونجه بوده و هنوز هم کاربرد آن رواج دارد و برشی تمیز ارائه می دهد. این موور شانه ای پشت تراکتوری ، کپی طرح گاسپاردو می باشد.

دستگاه مور 165
۱۰,۰۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دروگر دوار استوانه ای قابلیت درو هرگونه علوفه و گیاهان مرتعی را با سرعت بالا فراهم می کند . به علت نزدیکی بشقاب ها به سطح خاک بازدهی بالا می رود و برش علوفه ها به نحوی صورت می گیرد که خشک شدن و جمع آوری علوفه ها به آسانی صورت می گیرد. حرکت این وسیله از شافت تأمین شده و حرکت تیغه های دوار موجب برش علوفه ها می شود . 1- گیربکس یاتاقانی . 2- شافت 30  3-کله قندی تنظیم بشقاب زیر 185

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
موور بشقابی
۱۲,۰۰۰,۰۰۰-۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موورهای بشقابی دروگرهای بشقابی است که محصولی ایده آل برای برداشت علوفه کشاورزان و دامداران می باشند. این دروگرها همانند داس، عمل برش را بر اساس ضربه به انجام می رسانند. عضو اصلی برش یک صفحه گرد است که چند تیغه در پیرامون آن نصب شده اند. اتصال تیغه ها لولایی است یعنی در برخورد با مانع به عقب رفته و لذا آسیب نمی بینند.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل