ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
کابین کمباین
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کابین کمباین دارای شیشه جلو خم و لمینیت می باشد و شیشه های جانبی به صورت سکوریت است . شاسی کابین تقویت شده و با سازه مستحکم طراحی شده است .  کمپرسور کولر کابین هفت پیستون و اصلی است . در کابین کمباین رادیاتور (کندانسور) کولر لوله مسی بزرگ همواره با دو عدد فن است . عایق کاری کابین چند مرحله ای و عایق ذرات گرد و غبار و صوتی و حرارتی می باشد . پرژکتور های قوی با قابلیت تنظیم دقیق در کابین کمباین  قرار داده شده است . لوازم روشنایی کابین متنوع و طبق سفارش مشتری می باشد .        

کابین تراکتور بدون گلگیر
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کابین تراکتور بدون گلگیر دارای شاسی کابین تقویت شده و با سازه مستحکم می باشد .  در کابین کمباین شیشه جلو خم و لمینیت می باشد و شیشه های جانبی به صورت سکوریت است . کمپرسور کولر کابین هفت پیستون است . پرژکتور های قوی با قابلیت تنظیم دقیق در کابین کمباین بدون گلگیر نصب شده است .

کابین تراکتور باگلگیر
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کابین تراکتور باگلگیر یکی از مجموعه های قابل سفارش جهت نصب بر روی انواع کمباین ها است . این کابین با ايجاد شرايط مناسب كاربراي اپراتوركمباين به جهت دارا بودن سيستم تهويه مطبوع و قابليت ايزوله كردن آن از گرد و غبارو آلودگي ناشي ازكار كمباين ، باعث بالا رفتن راندمان كاري اپراتور و دستگاه و كم كردن هزينه هاي سربار زماني از كلعمليات برداشت با كمباين مي گردد. - طراحي مناسب محل نصب تجهيزات خنك كننده به منظور رسيدن به حداكثر راندمان - ايجاد امكانات مناسب براي راحتي راننده در شرايط سخت كاري - بالا بردن دامنه ديد راننده با طراحي مناسب شيشه خم جلو - ايجاد محيط كاري امن با آسايش زياد براي اپراتور به صورتي كه بتواند ساعات طولاني كار را با حداقل خستگي سپري كند. - به حداقل رساندن ورود گرد و غبار و سر و صدا به داخل كابين با طراحي و نصب تجهيزات مناسب - كاهش ورود صداهاي آزار دهنده محيط خارج كمباين به داخل و استفاده از سيستم صوتي راديو پخش همراه با کولر مناسب جهت رفاه بالاتر اپراتور - بالا بردن توانايي كار و ديد در شب توسط نصب پروژكتور هاي قوی  از ویژگی های این کابین کمباین است .            

هدذرت کاک ۱۲۰۰-۵
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هد ذرت پنج ردیفه توان ۵5 اسب بخار نیاز دارد . دستگاه هد ذرت پنج ردیفه دارای  ورودي 600 دور در دقيقه است . در دستگاه هد ذرت پنج ردیفه راندمان برداشت در هد ذرت پنج ردیفه ۵ هكتار در 8 ساعت می باشد. از ویژگی های هدذرت کاک ۱۲۰۰-۵ : 1.قابليت برداشت ذرت دانه اي 2.ظرفيت برداشت ۵ هكتار در 8 ساعت 3.سبك و قابل نصب بر روي كمباين هاي نیوهلند 4.انتقال نيرو از دو جهت 5.مجهز به ۵ گيربكس پرتوان و مستقل 6.سهولت انجام كليه تعميرات حتي در مزرعه 7.ضمانت يكسال و عرضه خدمات اضطراري در محل 8.تشويق مصرف كننده به استفاده از خدمات ارزنده پس از فروش 9.تأمين قطعات يدكي      

 هد ذرت مدل کاک ۱۴۰۰ -۴
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه هد ذرت چهار ردیفه  توان 45 اسب بخار نیاز دارد . دور ورودي هد ذرت چهار ردیفه 600 دور در دقيقه است . تعداد رديف این دستگاه 4 ردیف می باشد. درهد ذرت چهار ردیفه راندمان برداشت  4 هكتار در 8 ساعت است . از ویژگی های دستگاه هد ذرت چهار ردیفه : 1.قابليت برداشت ذرت دانه اي 2.ظرفيت برداشت 4 هكتار در 8 ساعت 3.سبك و قابل نصب بر روي كمباين هاي جاندیر 4.انتقال نيرو از دو جهت 5.مجهز به 4 گيربكس پرتوان و مستقل 6.سهولت انجام كليه تعميرات حتي در مزرعه 7.ضمانت يكسال و عرضه خدمات اضطراري در محل 8.تشويق مصرف كننده به استفاده از خدمات ارزنده پس از فروش        

بار کن چغندر قند
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مکانیزاسیون کشاورزی امروزه به عنوان یک ضرورت غیر قابل انکار در توسعه و تولید اقتصادی فرآورده­های کشاورزی مطرح و شکل گرفته است. یکی از بزرگترین اهداف مکانیزاسیون از بین بردن محدودیت نیروی کارگری می­باشد که از مهمترین موانعی است که در مسیر تولید بیشتر قرار گرفته است. در این بین کشت چغندر نیز از این قاعده مستثنی نمی­باشد. دستگاه چغندر بارکن مدل TAKA2900 برای برآورد هدف ذکر شده در بالا طراحی و ساخته شده است به طوری که این دستگاه عمل برداشت، بارگیری و انتقال چغندر قند را بدون دخالت نیروی دست انجام می­دهد. دستگاه چغندر بار کن قابلیت بارگیری و انتقال سریع چغندر قند از روی زمین به داخل کامیون و خاک‌گیری همزمان با سرعت بالا و تلفات کم را دارا می­باشد. استفاده از دستگاه چغندر بار کن علاوه بر کاهش نیروی کارگری باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش تردد می­شود. دستگاه چغندر بار کن دارای عرض کار یک متر بوده و ظرفیت بارگیری آن 40 تن در ساعت می­باشد.

زیر دسته های انواع کمباین

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول