× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کمباین غوزه چین پنبه
۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین غوزه چین پنبه برای مناطق کم باران با بوته های ترجیحا تک تنه مورد استفاده قرار میگیرد. کمباین پنبه برای فاصله ردیفی در حداکثر 50 سانتیمتر و ارتفاع 80 سانتیمتر مناسب است. عرض کار دستگاه 3 متر است. این کمباین پنبه مجهز به دو سیستم برس و شانه جهت جداکردن وش پنبه از اضافات گیاهی و دارای سیستم تبدیل به حالت ترانسپورت است قابلیت تبدیل سیستم تخلیه تریلر به دستگاه را دارد.  

کمبینات پنوماتیک غلات
۴۳۶,۰۰۰,۰۰۰-۶۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمبینات پنوماتیک غلات از دو قسمت تشکیل می شود : 1- بذر کار پنوماتیک برای کاشت غلات ، سویا ، کلزا ، یونجه ، و سایر محصولات علوفه ای با عرض کار سه متر  2- سیکولیتر جهت عملیت خاکورزی و بستر سازی قبل قبل از کاشت به همراه پکر رولر  ازویژگی های پیشرفته کمبینات پنوماتیک غلات، واحد دمنده یا پاک کننده موضع است که موجب می شود در حین کار ضایعات گیاهی یا گرد و غبار صدمه ای به موضع دستگاه وارد نیاورد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کمباین برنج مدل ZOOMLION GOLD
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

درکمباین برنج مدل ZOOMLION GOLD از شاسی بلند و زنجیرهای H شکل و با کیفیت بالا استفاده شده است.  گلویی مجهز به 4 بلبرینگ ضد کوبنده و درب کوبنده با متریال و ضخامت بیشتر می باشد . کمباین برنج  مجهز به فن خنک کننده اپراتور(راننده) ، مجهز به خاک گیر کانال تغذیه ، مجهز به سیستم خاک گیر رادیاتور موتور و مجهزبه محور کانال تغذیه به کاور جهت جلوگیری از پیچیده شدن شالی است. استفاده از سیستم دو کوبنده (پیش کوبنده و کوبنده اصلی) مجهز به جفت انگشتی فولادی جهت عمل کوبش بهتر بزرگ شدن کانال تغذیه ، حداقل فشار در واحد سطح چرخ جهت سهولت تردد در اراضی باتلاقی شالیزاری ، درب انبار جهت جلوگیری از خروج گرد و خاک و به سیستم هیدرولیک LIT/M 22 از دیگر مزایای کمباین برنج مدل ZOOMLION GOLD می باشد.

کمباین برداشت برنج دو کوبنده
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین برداشت برنج دو کوبنده دارای دو کوبنده مجزا ( پیش کوبنده و کوبنده نهایی ) است که محصول در ابتدا وارد پیش کوبنده شده و پس از خرمنکوبی اولیه وارد کوبنده نهایی شده و در نهایت محصول خرمنکوبی شده توسط بخش تمیزکننده ، تمیز می گردند. از این دستگاه به منظور برداشت غلات مخصوصا شالی استفاده می گردد . مزایای این کمباین به شرح زیر است : 1- سهولت در برداشت شالی در اراضی باتلاقی به دلیل وجود شنی های لاستیکی آجدار 2- ضربه کمتر به شالی و در نهایت راندمان بیشتر به دلیل کوبنده های مخصوص با میله های انگشتی 3- سهولت در تعویض دنده به دلیل وجود پمپ HST 4- قابلیت نصب مارپچی تخلیه محصول برداشت شده به درون کامیونت 5- تمیز و پاک بودن محصول نهایی برداشت شده اجزای نشکیل دهنده کمباین برداشت برنج دو کوبنده : بخش چاین کانوایر (انتقال دهنده محصول از بخش برش به بخش کوبنده) بخش کوبنده بخش تمیز کننده مارپیچ های انتقال دهنده محصول شاسی دستگاه و متعلقات آن

کمباین برنج مدل SU-TRUCK
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین برنج مدل SU-TRUCK دارای قبلیت هایی مانند :  -کمباین برنج مدل SU-TRUCK دارای شاسی بلند می باشد. - در این ماشین از زنجیرهای H شکل و با کیفیت بالا استفاده شده است. -  در کمباین برنج ، گلویی مجهز به 4 بلبرینگ ضد کوبنده و درب کوبنده با متریال و ضخامت بیشتر می باشد. - انبار بزرگتر نسبت به مدل قبلی (8 گونی) می باشد. - مجهز به فن خنک کننده اپراتور(راننده) است. - چراغ خطر برای حمل دستگاه در کمباین قرار داده شده است.  

کمباین برداشت برنج 4LZ50Q زوملیون
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین برداشت برنج مدل 4LZ30 دارای سیستم انتقال حرکت به صورت محرک هیدرواستاتیک اچ اس تی است. توان موتور 100 اسب بخار-4 سیلندر و به صورت آب خنک است. عرض برش این کمباین برداشت برنج 2.20 متر است. نوع کوبنده این کمباین برداشت برنج به صورت 2 کوبنده است.

کمباین برداشت برنج مدل 4LZ30
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین برداشت برنج مدل 4LZ30 دارای سیستم انتقال حرکت به صورت محرک هیدرواستاتیک اچ اس تی است. توان موتور 100 اسب بخار-4 سیلندر و به صورت آب خنک است. عرض برش این کمباین برداشت برنج 2.20 متر است. نوع کوبنده این کمباین برداشت برنج به صورت 2 کوبنده است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
انواع کمباین

معرفی کمباین

کمباین در صنعت کشاورزی و باغبانی، زمان برداشت محصول مورد استفاده قرار می گیرد و سبب می شود که پروسه ی جداسازی دانه از گیاه که در روش های سنتی بسیار زمان بر بود، به سرعت و در زمانی کوتاه انجام گیرد.

کمباین تنوع بالایی دارد و برای محصولات مختلف متنوع هستند. کمباین ها انواع ثابت و متحرک دارند. برخی از انواع کمباین ها در یک نقطه ثابت نگه داشته می شوند و محصولاتی مانند گندم را که برداشت شده است، به آن منتقل می شود و دانه از گیاه جدا می شود. معمولاً گیاه نیز به صورت کاه درمی آید و خرد می شود.

کمباین متحرک

علاوه بر کمباین های ثابت انواع کمباین در مدل های متحرک وجود دارد که کارایی بیشتری دارند و پیشرفته تر هستند.

برای استفاده از این کمباین ها نیازی به برداشت جداگانه محصول نیست و همزمان با درو کردن کار جداسازی دانه ها نیز از گیاه انجام می شود. کمباین دارای یک لوله است که دانه های جدا شده را به محفظه ی خاصی وارد می کند و کمترین آسیب به دانه و ریختن آن کار انجام می گیرد.
سایز کمباین ها متغیر هستند و می توان از آن ها در مکان های مختلفی استفاده کرد. البته کمباین دشت و تپه با هم متفاوت اند. در کمباین تپه می توان با تغییر شیب کمباین را هم تنظیم کرد تا بیشترین کارایی را داشته باشد و بتواند در مناطق با شیب زیاد مانند تپه ها نیز کار برداشت محصول را انجام دهد.

کاربرد کمباین:

به طور کلی این نوع از ماشین آلات کشاورزی در چند مرحله وظایف خود را انجام می دهند که شامل موارد زیر است.
- بریدن و تغذیه کمباین
- کوبیدن محصول
- جدا کردن دانه از گیاه
- تمیز کردن و انتقال محصول به محفظه ی تعیین شده
از این رو انواع کمباین برای محصولات مختلف تدارک دیده شده است که کشاورزان برای برداشت محصول از آن استفاده می کنند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل