خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کمباین برداشت برنج دو کوبنده
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین برداشت برنج دو کوبنده دارای دو کوبنده مجزا ( پیش کوبنده و کوبنده نهایی ) است که محصول در ابتدا وارد پیش کوبنده شده و پس از خرمنکوبی اولیه وارد کوبنده نهایی شده و در نهایت محصول خرمنکوبی شده توسط بخش تمیزکننده ، تمیز می گردند. از این دستگاه به منظور برداشت غلات مخصوصا شالی استفاده می گردد . مزایای این کمباین به شرح زیر است : 1- سهولت در برداشت شالی در اراضی باتلاقی به دلیل وجود شنی های لاستیکی آجدار 2- ضربه کمتر به شالی و در نهایت راندمان بیشتر به دلیل کوبنده های مخصوص با میله های انگشتی 3- سهولت در تعویض دنده به دلیل وجود پمپ HST 4- قابلیت نصب مارپچی تخلیه محصول برداشت شده به درون کامیونت 5- تمیز و پاک بودن محصول نهایی برداشت شده اجزای نشکیل دهنده کمباین برداشت برنج دو کوبنده : بخش چاین کانوایر (انتقال دهنده محصول از بخش برش به بخش کوبنده) بخش کوبنده بخش تمیز کننده مارپیچ های انتقال دهنده محصول شاسی دستگاه و متعلقات آن

کمباین غوزه چین پنبه
۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمباین غوزه چین پنبه برای مناطق کم باران با بوته های ترجیحا تک تنه مورد استفاده قرار میگیرد. کمباین پنبه برای فاصله ردیفی در حداکثر 50 سانتیمتر و ارتفاع 80 سانتیمتر مناسب است. عرض کار دستگاه 3 متر است. این کمباین پنبه مجهز به دو سیستم برس و شانه جهت جداکردن وش پنبه از اضافات گیاهی و دارای سیستم تبدیل به حالت ترانسپورت است قابلیت تبدیل سیستم تخلیه تریلر به دستگاه را دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
انواع کمباین

انواع کمباین که در بخش کشاورزی، زمان برداشت محصول مورد استفاده قرار می گیرد تنوع بالایی دارد و سبب شده تا پروسه ی جداسازی دانه از گیاه که در روش های سنتی بسیار زمان بر بود امروزه به سرعت و در زمانی کوتاه انجام گیرد. کمباین ها برای محصولات مختلف متنوع هستند و انواع مختلفی دارند. کمباین ها انواع ثابت و متحرک دارند. برخی از انواع کمباین ها در یک نقطه ثابت نگه داشته می شوند و محصولاتی مانند گندم را که برداشت شده است به آن منتقل می شود و دانه از گیاه جدا می شود. معمولاً گیاه نیز به صورت کاه درمی آید و خرد می شود.

انواع کمباین متحرک
علاوه بر کمباین های ثابت انواع کمباین در مدل های متحرک وجود دارد که کارایی بیشتری دارند و پیشرفته تر هستند. برای استفاده از این کمباین ها نیازی به برداشت جداگانه محصول نیست و همزمان با درو کردن کار جداسازی دانه ها نیز از گیاه انجام می شود. کمباین دارای یک لوله است که دانه های جدا شده را به محفظه ی خاصی وارد می کند و کمترین آسیب به دانه و ریختن آن کار انجام می گیرد.
سایز کمباین ها متغیر هستند و می توان از آن ها در مکان های مختلفی استفاده کرد. البته کمباین دشت و تپه با هم متفاوت اند. در کمباین تپه می توان با تغییر شیب کمباین را هم تنظیم کرد تا بیشترین کارایی را داشته باشد و بتواند در مناطق با شیب زیاد مانند تپه ها نیز کار برداشت محصول را انجام دهد.
به طور کلی انواع کمباین در چند مرحله وظایف خود را انجام می دهند که شامل موارد زیر است.
- بریدن و تغذیه کمباین
- کوبیدن محصول
- جدا کردن دانه از گیاه
- تمیز کردن و انتقال محصول به محفظه ی تعیین شده
از این رو انواع کمباین برای محصولات مختلف تدارک دیده شده است که کشاورزان برای برداشت محصول از آن استفاده می کنند.

شهر تامین کننده