× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ماشین ترکیبی کودریز مالچر , دستگاه مالچر
۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین ترکیبی کودریز مالچر گروه صنعتی تیدا، ماشین چند منظوره جهت کود پاشی و نوار آبیاری و نایلون کشی برای کشت صیفی جات است. این دستگاه با ایجاد شیار بر روی زمین و سپس کودریزی و نیز کشیدن نایلون و همچنین قرار دادن نوار آبیاری در صیفی کاری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بنا به درخواست کشاورزان ارجمند آپشن های این دستگاه نصب خواهد شد. متمرکز شدن چندین عملیات کشاورزی در قالب یک دستگاه و فقط یک بار عبور تراکتور در زمین کمک بزرگی به صرفه جویی قابل توجه در زمان انجام کار، سوخت و هزینه ها کرده و بهترین صرفه اقتصادی را برای کشاورز به ارمغان خواهد داشت. تردد بالای تراکتور در زمین به مرور سبب ایجاد لایه سخت در عمق خاک شده و مشکلاتی برای از بین بردن این لایه وجود خواهد داشت. بنابراین کاهش تردد یکی از عوامل عدم ایجاد این لایه می باشد. ماشین ترکیبی کودریز مالچر تیدا با یک بار عبور در زمین شیارکشی، کود ریزی، قرار دادن نوار آبیاری، پهن کردن نایلون، خاک پوششی روی نایلون و پانچ کردن را انجام خواهد داد.

مالچر نایلون نوارتیپ کش , دستگاه مالچر
۶,۵۰۰,۰۰۰-۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های مالچر نایلون نوارتیپ کش : دستگاه مالچر چند کاره عمل ایجاد جوی کودریزی،پوشاندن کود و کشیدن نایلون ، نوار تیپ و در نهایت پانچ پلاستیک را انجام میدهد. دستگاه به صورت سوار شونده بوده و با انواع تراکتور چهار و شش سیلندر قابلیت کاربری را دارد. مالچر نایلون نوارتیپ کش دارای مخزن کود دامی و شیمیایی مجزا با دریچه های قابل تنظیم می باشد. حجم مخزن کود دامی 800 کیلوگرم و کود شیمیایی 120 کیلو گرم است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مالچر ، پلاستیک کش , دستگاه مالچر
۶,۰۰۰,۰۰۰-۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در روش های جدید زراعت سعی می شود تا با پوشاندن زمین ناحیه اطراف بوته با لایه ای نازک پلاستیکی مانع از تبخیر رطوبت خاک شوند و درضمن از رشد علف های هرز جلوگیری کنند. پلاستیک یا مالچ یهن کردن یکی از پر مشقت ترین عملیات در آماده سازی زمین می باشد که با بهره گیری از دستگاه مالچ یهن کن بسیار راحتتر، منظم تر و سریعتر انجام میشود.  

دستگاه مالچر نایلون و نوار تیپ کش چند منظوره , دستگاه مالچر
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه مالچر نایلون و نوار تیپ کش چند منظوره یا کودریز مالچر برای حذف تردد های غیر ضروری، انجام همزمان عملیات کودریزی، کشیدن نایلون مالچ و پهن کردن نوار آبیاری کاربرد دارد. کودریز مالچر مناسب مزارع کشت صیفی است و سرعت عمل در انجام کشت مکانیزه را افزایش می دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل