معرفی گروه صنعتی تیداپارس

  • عضو ویژه از سال 1397

گروه صنعتی تیدا، طراح و تولید کننده تجهیزات گلخانه، ماشین های کشاورزی، باغبانی و صنعتی است. تیدا با دارا بودن تیم تخصصی، تولید سفارشی تجهیزات گلخانه ای و ماشین های کشاورزی و صنعتی را نیز انجام می دهد. تیدا تنها تولیدکننده تخصصی ماشین های گلخانه در ایران بیشتر

کودپاش دامی زراعی چهار چرخ
۴۲,۰۰۰,۰۰۰-۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش دامی و زراعی چهار چرخ برای پاشش انواع کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با درصد رطوبت نسبی مناسب است. این دستگاه کوپاش قابل استفاده برای پاشش در زمین های مسطح و غیر مسطح است. ویژگی های کودپاش دامی زراعی چهار چرخ : حفظ تعادل دستگاه توسط هندل های متصل به محور شاسی انتقال نیرو توسط گیربکس مرکزی به قسمت های متحرک انتقال نیرو به دیسک های پاشش راست و چپ توسط دو گاردان و 2 گیربکس مستقل با توجه به مضرات کودهای شیمیایی و اقبال عمومی جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودهای دامی افزایش یافته و دستگاه های کودپاش مناسب پاشش انواع کود دامی، کاربرد بالایی دارند. گروه صنعتی تیدا با سابقه طولانی در تولید انواع کودپاش به همراه کیفیت بالای ساخت و طراحی بهینه نسبت به سایر محصولات بازار در بین مخاطبین خود محبوبیت بالایی کسب کرده است. کودپاش یا همان کود پخش کن دامی را کشاورزان با نام انبار پاش، بار پاش و . . . هم می نامند.  

ماشین کارنده بذر در سینی نشا
۸۹,۰۰۰,۰۰۰-۹۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین کارنده بذر در سینی نشا با کاشت بیش از 1100 سینی در ساعت و با دقت بالا و کیفیت کاشت بسیار مناسب راه حل مشکل بسیاری از گلخانه داران عزیز می باشد. کشت بذر در سینی نشا به جای کشت مستقیم بذر در زمین مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله کاهش دفعات آبیاری: با توجه به اینکه دوره مهم رشد ابتدایی بذور در گلخانه سپری می شود که این دوره تقریبا دو ماه به طول می انجامد، این مدت دفعات آبیاری محدود تر و نیز هزینه های کارگری و همچنین طول مدت داشت و هزینه های آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. اهمیت کشت نشا در سینی های نشا به دلیل چنین مزایای مهمی است که توجیه قابل توجه اقتصادی هم دارد. درصورتی که بخواهیم کشت دستی بذر را در سینی های نشا داشته باشیم هزینه بسیار بالای کارگری به سبب لزوم داشتن تعداد نیروی زیاد خواهد داشت و همچنین دقت کشت و سرعت پایین هم از عوامل محدود کننده هستند. بذر زن سینی دستگاهی پر کاربرد برای تولید اقتصادی نشاء است.بذر کار سینی نشاء گام اول موفقیت گلخانه های تولید نشاء می باشد.

ماشین ترکیبی کودریز مالچر
۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین ترکیبی کودریز مالچر گروه صنعتی تیدا، ماشین چند منظوره جهت کود پاشی و نوار آبیاری و نایلون کشی برای کشت صیفی جات است. این دستگاه با ایجاد شیار بر روی زمین و سپس کودریزی و نیز کشیدن نایلون و همچنین قرار دادن نوار آبیاری در صیفی کاری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بنا به درخواست کشاورزان ارجمند آپشن های این دستگاه نصب خواهد شد. متمرکز شدن چندین عملیات کشاورزی در قالب یک دستگاه و فقط یک بار عبور تراکتور در زمین کمک بزرگی به صرفه جویی قابل توجه در زمان انجام کار، سوخت و هزینه ها کرده و بهترین صرفه اقتصادی را برای کشاورز به ارمغان خواهد داشت. تردد بالای تراکتور در زمین به مرور سبب ایجاد لایه سخت در عمق خاک شده و مشکلاتی برای از بین بردن این لایه وجود خواهد داشت. بنابراین کاهش تردد یکی از عوامل عدم ایجاد این لایه می باشد. ماشین ترکیبی کودریز مالچر تیدا با یک بار عبور در زمین شیارکشی، کود ریزی، قرار دادن نوار آبیاری، پهن کردن نایلون، خاک پوششی روی نایلون و پانچ کردن را انجام خواهد داد.

دستگاه نشاکار مزرعه
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نشاکار صیفی مناسب برای کشت صیفی در مزراع بزرگ می باشد.نشاءکاری مزایای بسیاری داشته و روز به روز درحال توسعه است. کشاورزان به جای کشت مستقیم بذر به نشاکاری روی آورده اند. نشاکاری امکان صرفه جویی بالا در هزینه، هزینه های داشت، نهاده هایی چون کود و سموم را فراهم می آورد. کاهش مصرف آب در نشاکاری نسبت به کشت مستقیم بذر، با توجه به خشکسالی های گسترده بسیار با اهمیت است. به کم نشاکاری از زمین استفاده های بهینه شده و زمان کشت از دست نمی رود. از سویی نشاکاری دستی کاری بسیار سخت و زمان بر است و نیروی کارگری بالا به همراه هزینه های زیادی می طلبد. به همین منظور تیداپارس، در تکمیل پکیج تجهیزات نشاء، نشاکار مزرعه را به بازار عرضه نمود. ویژگی های دستگاه نشاکار مزرعه : نشاکار مزرعه، ماشینی ضروری برای کشت مکانیزه نشاء در مزارع می باشد. نشاکار مزرعه تیدا مناسب برای کشت انواع صیفی، سبزیجات، گیاهان دارویی و . . . متناسب می باشد. این دستگاه با شرایط تمام مزارع ایران طراحی شده، قابلیت کشت در زمین های جوی و پشته ای و مسطح را داراست. ماشین نشاءکار با کیفیتی بسیار عالی و گارانتی تخصصی تیداپارس عرضه می شود. طراحی نشاکار صیفی مبتنی بر پوشش طیف وسیعی از الگوهای نشاکاری است. قابلیت کشت در زمین های جوی و پشته ای و زمین های مسطح از جمله ویژگی های نشاکار تیداست نشاکار تیداپارس چهار ردیفه و مناسب برای کشت نشایی انواع کلم، کاهو، ذرت، چغندر قند، گوجه فرنگی، توت فرنگی، کلزا، پنبه، سویا،انواع گیاهان دارویی و انواع صیفی جات مانند هندوانه، خربزه . . . کاربرد دارد. عملکرد دستگاه : اپراتور نشا را روی سینی مدور واحد کارنده در لوله سقوط رها می کند. نشا به درون شیار ایجاد شده توسط شیار بازکن هدایت می شود. نشا به صورت عمودی و صحیح در زمین قرار گرفته و توسط چرخ های فشار دهنده به خوبی تثبیت می شود. سرعت و دقت بالا در نشاکاری توسط نشاکار مزرعه تیدا امکان سفارش در سه مدل شش، چهار و دو ردیفه عمق کاشت. فاصله کاشت در هر ردیف. فاصله بین ردیف ها و نیز فاصله بین نشاها در هر ردیف، قابلیت تنظیم دارند و گیربکس حرفه ای طراحی شده بر ای این دستگاه امکان تنظیمات بازه وسیعی از فاصله ها را به کشاورزان محترم خواهد داد. همراه با گارانتی تخصصی و خدمات پس از فروش تیداپارس نشاءکاری با ماشین نشاکار نیمه اتوماتیک تیداپارس، در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. تمامی تولیدات تیداپارس همراه با گارانتی تخصصی این شرکت عرضه خواهند شد.  

خط کامل بذرکار سینی نشا،تجهیزات بانک نشا
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به ‏منظور کشت انواع بذر حتی بذور ریز انواع گل در داخل سینی های پرورش نشا، متناسب با نیاز گلخانه های تولید نشاء بانک نشا تیداپارس - خط کامل دستگاه بذرکار سینی نشا شامل واحدهای زیر می باشد : تجهیزات بانک نشاء تیدا-خط کامل بذر کار سینی نشاء تمام اتوماتیک-شامل واحدهای زیر می باشد: سینی گذاری اتوماتیک (خشاب گذار سینی) خاک (بستر کشت) پرکن سینی سیدر (مجموع واحد سوراخ زن و کارنده) میز واکاری پوشاننده ثانویه بذر آبیاری دسته کن سینی از ویژگی های خط تولید بانک نشاء تیداپارس: - قابلیت کشت در انواع سینی های رایج در ایران: یونولیتی و پلی استایرن-امکان کشت مستقیم در انواع سینی های پلی استایرن و یونولیتی قابلیت کشت انواع بذور روکش دار و بدون روکش قابلیت کشت انواع سایز بذر حتی بذور - بسیار ریز گل - تولید مکانیزه نشاء در گلخانه با نشا زن سینی تیداپارس، راهکاری برای تولید اقتصادی در تیراژ بالا و سود دهی بالای واحد تولیدی - سرعت و دقت بالا در کشت سیستم انتقال حرکت زنجیری برای دقیق ترین عملکرد و کاشت دقیقا در مرکز حفره های سینی-گام زنجیر با فاصله مرکز به مرکز حفره های سینی منطبق و کشت دقیقا در مرکز سلول ها صورت می گیرد. - - مونتاژ سریع کل واحدهای خط تولید بانک نشاء عملکرد خط تولید بانک نشاء تیداپارس در هر ساعت = معادل 26 نفر کار نیروی کارگری می باشد. واحد کارنده در خط تولید بانک نشاء تیداپارس، با کیفیت عالی متریال و ساخت - مهندسی دقیق پاسخگوی نیاز گلخانه داران تولیدکننده نشاء خواهد بود. همراه با گارانتی تخصصی تیداپارس بذرکار نوع درامی (روتاری)، سرعت و دقت بسیار بالاتر از سیستم های سوزنی و تسمه ای وجود دو سیستم تک کن برای - کاشت دقیق در هر سلول سینی نشاء - جلوگیری از کاشت چند بذری ویژگی های "سوراخ زن درامی" در سیدر تیداپارس: حرکت غلتکی نرم بر روی سینی ها بدون کوچکترین فشار و آسیب قابلیت طراحی درام سوراخ زن برای انواع سینی از کمترین سلول تا بیشترین بذرکار سینی نشاء، ماشینی ضروری برای تولید اقتصادی در گلخانه های تولید نشاء - بذر زن سینی نشا، برای تولید اقتصادی در گلخانه های تولید نشاء بذر کار مکانیزه نشا تحت گارانتی تیداپارس      

رطوبت ساز مه پاش گلخانه
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد رطوبت ساز مه پاش تیداپارس : دستگاه رطوبت ساز تیداپارس، برای تامین رطوبت و مه پاشی گلخانه ها، واحد های دامپروری و سالن های پرورش قارچ کاربرد دارد. این دستگاه جریان آب را به ذرات بسیار ریز مه تبدیل کرده و با فشار در فضا پراکنده می کند. امکان روشن کردن دستگاه بدون آب و استفاده از فن به تنهایی نیز وجود دارد. همچنین این دستگاه قابلیت محلول پاشی کود و سم را دارا می باشد. نحوه کارکرد رطوبت ساز مه پاش گلخانه : یکی از روش های متداول پایین آوردن دما در گلخانه ها استفاده از سیستم های خنک کننده تبخیری است. در این سیستم ها آب به صورت ذرات ریز با ابعاد میکرونی به هوای داخل گلخانه فرستاده شده و این ذرات گرمای گلخانه را جذب می کنند. این ذرات به دلیل ریزی و سبکی فوق العاده و نسبت بالای سطح به حجم، در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سریع گرمای موجود درفضا تبخیر شده، فضا را خنک کرده و رطوبت محیط را افزایش می دهند. ویژگی ها : خنک سازی قابل توجه محیط کاهش آلودگی و گرد و غبار قابلیت محلول پاشی کود و سم بدون خوردگی (بدنه مقاوم) عمر بالای رطوبت ساز تیداپارس از جمله مزیت اقتصادی خرید این دستگاه است. قابلیت خنک کنندگی و افزایش رطوبت بالای محیط، بدون قطعات مصرفی و هزینه تعویض سالانه در مقایسه با سایر سیستم های رطوبت ساز و مه پاش از جمله مزایای این دستگاه است. مه پاش های گلخانه تیداپارس، ثبت شده در مرکز توسعه مکانیزاسیون و مشمول وام های کم بهره 4 تا 10 درصد. ایجاد رطوبت و مه کافی در گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ با ماشین مه ساز تیدا دستگاه مه پاش کمک موثری برای خنک کردن و ایجاد شرایط مناسب رطوبتی و دمایی سالن های دامپروری و واحدهای مرغداری. رطوبت ساز تیدا پرقدرت، قابل جابجایی و انتقال به سالن های دیگر، بالانس شده و صدای بسیار کم. موتور پر قدرت 3 اسب بخار رطوبت پاش تیدا عمر طولانی این دستگاه را تضمین خواهد نمود.    

ماشین خاک پرکن نیمه اتوماتیک
۳۶,۰۰۰,۰۰۰-۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین خاک پرکن نیمه اتوماتیک برای پر کردن بستر کشت در انواع گلدان پلاستیکی و کیسه های نایلونی مناسب است. ماشین کیسه پرکن تیداپارس، از سری تولیدات گلخانه ای، مناسب برای پرکردن انواع کیسه های نایلونی در نهالستان ها و گلخانه ها است. در نهالستان ها، پرکردن دستی گلدان ها و کیسه های کشت نهال، هزینه زیادی به خصوص در تیراژ تولید بالا به گلخانه داران تحمیل می کند و علاوه بر آن، سرعت پایین سبب از دست دادن سفارشات تولید می شود. به همین منظور تیداپارس ماشین کیسه پرکن را تولید و خدمت گلخانه داران محترم عرضه نموده است. ماشین کیسه پرکن تیدا قابلیت کار با انواع بستر کشت حتی خاک های رطوبتی و سنگین را داراست. تولیدات مدرن تیداپارس مشمول بهره مندی از تسهیلات کم بهره ۶-۴ درصدی فن آوری های نوین. ویژگی ها خاک پرکن گلخانه : افزایش سرعت و دقت کار کاهش چشمگیر هزینه های کارگری امکان دریافت سفارش از سایر همکاران افزایش بهره وری و سودآوری واحدهای تولیدی ماشینی با دوره بازگشت سرمایه بسیار کوتاه کیسه پرکن نهالستان ماشینی برای تولید اقتصادی در نهالستان ها و گلخانه های تولید گل و گیاهان زینتی است. افزایش تیراژ تولید نهال کیسه ای و گلهای آپارتمانی به کمک خاک پرکن گلخانه با حداقل نیاز به نیروی کارگری، توانایی کار یکنواخت در ساعات طولانی و تولید بالای گلدان زینتی و آپارتمانی و نهال های کیسه ای از ویژگی های این دستگاه است. استفاده از ماشین برای پر کردن انواع گلدان، در مقایسه با انجام همین عملیات به صورت دستی، به معنای افزایش ده برابری بهره وری است و این یعنی صرفه جویی بسیار زیاد در وقت و هزینه.      

خط تولید سینی نشا پلی استایرن- ps
۳۴۲,۰۰۰,۰۰۰-۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

امروزه اغلب سینی های نشا از جنس polystyrene می باشند. اغلب سینی ها دارای حجره هایی به شکل مخروط یا هرم معکوس هستند که به سمت کف باریک می شوند. انواع مختلفی وجود دارد، سینی های 220 حفره ای، 128 حفره ای، 72 حفره ای، . . . از رایج ترین ها هستند. ترکیبات مورد استفاده در پر کردن سینی‌هایی شامل کوکوپیت، پیت‌ ماس غنی شده و استریل، مخلوطی از کوکوپیت و پیت‌ ماس با یکدیگر و یا با پرلیت و یا ورمیکولیت می باشد ازین رو از موادی مانند خاک و ماسه استفاده نمیشود زیرا این مواد سنگین و سفت بوده و ضد عفونی شده نیستند. از فواید کشت در سینی نشاء کاهش میزان آسیب دیدگی محصول، فضای نشاء کاری مناسب، کاهش مصرف بذر، سوخت، کود، انرژی و نیروی انسانی خواهد بود. خط تولید سینی نشا تیدا مناسب برای تولید سینی های نشاء از جنس پلی استایرن می باشد. دستگاه تولید سینی نشاء از دو قسمت اصلی واحد ورق ساز و واحد پرس تشکیل شده است. در خط تولید سینی نشا نیمه فرمینگ از قسمت هد، ضخامت ورق بین 0.3 تا 3 میلیمتر قابل تنظیم است و ظرفیت تولید در ساعت بنا به ابعاد سیلندر (70- 90 - 100- 120 ) خط ورق از 70 تا 400 کیلوگرم متغیر می باشد. خط تولید اتوماتیک سینی نشاء به 100متر مربع فضا جهت نصب و راه اندازی اصولی نیاز دارد و طول کل خط 7 تا 10 متر، ابعاد فرم دهی قالب 32*68 سانتیمتر و عرض ورق 75- 60 سانتیمتر و دارای عملکرد 20 الی 30 ضربه در دقیقه می باشد. تعداد ضربه در دقیقه به پارامترهایی مانند: نوع ظرف از لحاظ طول و ارتفاع، قدرت کمپرسور، کیفیت تیغه های قالب، وزن قالب و بنا به نوع سیستم خنک کاری، متفاوت می باشد. سیستم محرک دستگاه تولید سینی نشاء بصورت مکانیزم مکانیکی لنگ و لغزنده می باشد. از جمله مزایای نشاکاری و کشت بذر در سینی نشاء پلاستیکی:  کنترل بیماری و آفات نشاء، ارزان و اقتصادی بودن (تا زمانی که به سینی نشا آسیبی نرسد امکان استفاده، به دفعات وجود دارد) وزن کم، حمل و نقل و جابجایی آسان سینی های طلقی، تولید با کیفیت و تلفات بسیار ناچیز افزایش تولید نشا (پرورش بهتر بذر در سینی نسبت به کشت مستقیم بذر در خاک خزانه)، زهکشی مناسب و جاری شدن مناسب آب در داخل سلول های سینی، دارای تهویه مناسب و ابعاد استاندارد دارای حجم های مناسب برای کشت انواع بذر تولید سینی نشا با توجه به نیاز کشور، کاری بسیار پر سود است.  

ربات پیوند زن نشاء
۵۴,۰۰۰,۰۰۰-۶۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از آنجا که در کشور ما، کشت برخی از صیفی جات پرآب بر مانند هندوانه در خطر می باشد با استفاده از روش کشت نشا پیوندی با توجه به کاهش مصرف آب، بی نیاز شدن محصول از سموم کشاورزی و امکان کشت در زمین های آلوده می توان بازده کشت را تا میزان قابل توجهی افزایش داد. ربات پیوند زن نشاء نیمه اتوماتیک تیدا، ساده ترین راه حل برای پیوند زدن نشاء میباشد. کشت متوالی زمین، سبب شیوع عوامل بیماری زا و کاهش جدی عملکرد محصولات می شود. استفاده از پایه های مقاوم و نشا پیوندی در کشاورزی راه مبارزه با بیماری ها و اثرات مخرب زیست محیطی سموم است. نشا پیوندی با افزایش مقاومت در برابر شرایط محیطی باعث افزایش میزان برداشت در شرایط نا مساعد می شود که این خود دلیلی بر توجیه اقتصادی تولید نشا پیوندی می باشد. در این روش با استفاده از ریشه و ساقه کدو که مقاوم در برابر آلودگی است، میتوان زمان رشد محصول را تا حدود 25 روز و میزان مصرف آب را تا حدود 35 درصد کاهش داد. در کشت هر هکتار هندوانه به طور معمول می توان 60 تن محصول برداشت کرد اما در این روش میتوان تا 140 تن محصول برداشت کرد و حتی با اصلاحاتی در روش کشت 2 مرتبه از یک پایه هندوانه چید که این کار امکان برداشت 200 تن محصول از هر هکتار را ایجاد می کند. ورژن جدید ربات پیوندزن تیدا با تکنولوژی مدرن و تاچ پنل اپراتوری و آپشن های جدید و انحصاری است. مزایای استفاده از ربات پیوند زن عبارتند از: بهبود کیفیت پیوندزنی نشا با حداقل خطا (آسیب) نسبت به روش دستی سرعت و دقت بالاتر در پیوند زدن مشخصات ربات پیوند زن نشا تیدا: تولید 400 نشا پیوندی در هر ساعت اسپری ماده ضدعفونی کننده جهت استریل کردن تیغه ها در هر مرتبه برش قابل استفاده با هر نوع گیره پیوند طراحی منحصر بفرد مهندسی، عملکرد بسیار سریع و دقیق مکانیک ساده و تنظیمات آسان، عملکرد فقط با یک اپراتور دارای گریپرهای انعطاف پذیر برای تثبیت نشاها هنگام برش، بدون آسیب به ساقه های ترد نشا کاربری آسان و هزینه نگهداری ناچیز واحد برش با تنظیمات آسان و قابلیت کار با انواع گیاهان برای پایه و پیوندک تعویض آسان تیغه های برش و انتخاب زاویه های مختلف  

کودپاش دامی زراعی دو چرخ
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش دامی زراعی دوچرخ با توجه به مضرات کودهای شیمیایی و اقبال عمومی جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودهای دامی افزایش یافته و دستگاه های کودپاش مناسب پاشش انواع کود دامی، کاربرد بالایی دارند. گروه صنعتی تیدا با سابقه طولانی در تولید انواع کودپاش به همراه کیفیت بالای ساخت و طراحی بهینه نسبت به سایر محصولات بازار در بین مخاطبین خود محبوبیت بالایی کسب کرده. ماشین کودپاش دامی تیدا پارس مناسب برای پاشش انواع کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با درصد رطوبت نسبی است. کودپاش دامی تیدا قابل استفاده برای پاشش در زمین های مسطح و غیر مسطح حفظ تعادل دستگاه توسط مندل های متصل به محور و شاسی انتقال نیرو توسط گیربکس مرکزی به قسمت های متحرک انتقال نیرو به دیسک های پاشش راست و چپ توسط دو گاردان و 2 گیربکس مستقل گارانتی تخصصی تیدا پشتوانه مشتریان است.  

کود ریز دامی باغی
۴۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودریز دامی باغی چهارچرخ در بسیاری باغات برای کودریزی ردیفی پای درختان استفاده می شود. امروزه با درک اهمیت تولید ارگانیک و استفاده حداقل از مواد شیمیایی، کاربرد کود دامی بجای کود شیمیایی بسیار گسترش یافته است. از همین روی استفاده از دستگاه های کودریز برای باغات خصوصا باغات بزرگ ضروریست. در باغ ها با احداث چال کود در سایه انداز درخت، کود دهی در پای درختان انجام می شود. کودریز باغی تیداپارس مناسب پاشش کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با طراحی ویژه جهت امکان کار حتی در زمین های شیب دار. مندل های نصب شده روی شاسی دستگاه سبب حفظ تعادل مخزن کود شده و تمامی حالات زمین، مخزن دستگاه کاملا موازی زمین قرار می گیرد. کودریز باغی تیدا با امکان تنظیم اندازه نقاله باغی برای کود دهی مناسب تر ردیف درختان مناسب است. ویژگی های کود ریز باغی : - کم استهلاک و عمر کاری بالا - قابلیت کار با انواع تراکتورهای موجود در ایران - دارای خردکن و سرند و سه گیربکس با کیفیت ترک جهت حداقل اصطحکاک و سایش دستگاه - کود دهی ردیفی با خروجی یکنواخت - عملکرد عالی و استحکام دستگاه - کودریز باغی تیدا در دو مدل یکطرفه و دو طرفه مناسب برای ریزش کود در کنار درختان می باشد و با بالا بردن سرعت کار، به باغداران گرامی کمک بسیاری می نماید. 

ماشین گلدان پرکن اتوماتیک
۶۵,۰۰۰,۰۰۰-۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه خاک پرکن تمام اتوماتیک تیدا با طراحی منحصر بفرد، برای پر کردن انواع گلدان و کیسه در اندازه های مختلف با طیف متفاوتی از انواع خاک کاربرد دارد. این دستگاه گلدان پرکن برای استفاده در نهالستان ها و تولیدکنندگان گیاهان زینتی گلدانی مناسب است. طراحی ارگونومی و امکانات منحصر بفرد، این ماشین خاک پرکن گلخانه ای را از لحاظ قیمت و کاربرد متمایز میکند. دستگاه خاک پرکن تمام اتوماتیک یک ماشین کم مصرف به همراه هزینه های عملیاتی ناچیز و یک سرمایه ارزشمند برای کار و کسب گلخانه و نهالستان است. ویژگی ها : مناسب برای پر کردن انواع گلدان با سایزهای مختلف قابلیت پرکردن خاک در کیسه های نایلونی کاهش هزینه تولید و افزایش ظرفیت و افزایش توجیه اقتصادی پرورش گل و گیاهان زینتی قابلیت کار با انواع بستر کشت حتی خاک های رطوبتی و سنگین سیستم انتقال خاک منحصر بفرد برای حفظ کیفیت و ساختار رنگ مناسب برای کشت انواع بذر، نهال و نشا در سایزهای مختلف قابلیت ایجاد حفره جهت کاشت انواع بذر، نهال و نشا در سایزهای مختلف تولیدات مدرن تیداپارس ثبت شده در مرکز توسعه مکانیزاسیون، مشمول بهره مندی از تسهیلات کم بهره ۶-۴ درصدی فن آوری های نوین. تیداپارس پیشرو در تولید ماشین های حرفه ای گلخانه  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل