فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery

حداقل سفارش: 1 عدد

1,800,000 - 2,000,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نرم افزار گلدوزی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نرم افزار گلدوزی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نرم افزار گلدوزی

آشنایی با انواع نرم افزار گلدوزی
با پیشرفت علم و تکنولوژی به ویژه در صنعت نساجی، خیاطی و گلدوزی نرم افزارهای مختلفی توسط طراحان مطرح کشور طراحی شده و وارد عرصه بازار شدند. استفاده از این نرم افزارها مزایای قابل توجهی را برای شما به همراه دارند. اگر شما نیز به حرفه گلدوزی علاقه مند هستید و یا مدتی است که در این حرفه مشغول به کار هستید جهت بهبود کیفیت کار خود توصیه می کنیم با این نرم افزار ها آشنا شده و با توجه به نیاز و توانایی خود یکی از آن ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. امروزه انواع نرم افزار گلدوزی به صورت گسترده در بازار موجود هستند.
نرم افزار گلدوزی ویلکام
یکی از بهترین نرم افزارهای گلدوزی در سراسر جهان نرم افزار ویلکام می باشد. هیچ یک از نرم افزارهای گلدوزی به این اندازه در ایجاد و ویرایش طرح های گلدوزی انعطاف ندارند. نرم افزار گلدوزی هوشمند ویلکام با نرم افزار کرل ورژن 5 ترکیب شده است و امکان ایجاد طرح های گرافیکی با کیفیت را امکان پذیر ساخته است. اگر در زمینه گلدوزی مشغول به فعالیت هستید و از چرخ های خیاطی مختلف حتی چرخ گلدوزی خانگی پیشرفته که قادر به دریافت فایل گلدوزی هستند استفاده می کنید این محصول برای بهبود و توسعه کیفیت کار شما گزینه مناسبی می باشد.
نرم افزار گلدوزی محافظت
نخستین نرم افزار گلدوزی که کاملاً فارسی می باشد و در تولید آن از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است و قادر به تشخیص و دیجیت عکس در عرض چند ثانیه می باشد نرم افزار گلدوزی محافظت می باشد. این نرم افزار دارای محیطی کاربر پسند به همراه ابزارهای کلیدی و کاربردی می باشد و همچنین از تمامی فرمت ها رایج پشتیبانی می کند. در این نرم افزار امکان حذف تنظیمات دستی و جایگزینی با ابزارهای اتومات، امکان تایپ مستقیم فارسی و پشتیبانی از انواع ماشین های گلدوزی وجود دارد.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز