فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نرم افزار طراحی پارچه دابی

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نرم افزار طراحی پارچه ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نرم افزار طراحی پارچه می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نرم افزار طراحی پارچه

آشنایی با انواع نرم افزار طراحی پارچه
با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت نساجی و تولید پارچه نرم افزارهای مختلفی تولید و وارد عرصه بازار شده است. هر یک از این نرم افزارها دارای قابلیت های مخصوص و ویژه ای هستند و استفاده از آن ها باعث تولید پارچه هایی با کیفیت بهتر می شوند. نرم افزار طراحی پارچه که توسط متخصصان طراحی شده اند امروزه توسط شرکت های داخلی و خارجی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد
نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد توسط شرکت بوریا که نماینده رسمی شرکت Arahne می باشد به بازار عرضه می شود. این نرم افزار به عنوان یکی از جامع ترین و کامل ترین محصولات نرم افزاری در زمینه طراحی پارچه و صنعت نساجی شناخته شده است.
این نرم افزار بر کنسول لینوکس مبتنی می باشد و با استفاده از Wmware بر روی تمامی نرم ویندوزها قابل نصب می باشد. همچنین این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا طرح های پیچیده پارچه ژاکارد را به راحتی طراحی نماید و قبل از تولید این طرح ها را شبیه سازی می کند. نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد از انواع فرمت فایل های مورد نیاز برای بافت روی ماشین آلات بافت پارچه ژاکارد پشتیبانی می کند و همچنین امکان اتصال به نرم افزارهای جامع تولید را دارد. یکی از برترین ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی فایل های طرح بزرگ تا 65000 پیکسل می باشد.
نرم افزار طراحی پارچه بوریا
این نرم افزار طراحی پارچه انجام فرآیندهای طراحی، تولید کارت ضربه، نخ کشی و رنگ بندی های مختلف از یک طرح را تا حد قابل توجهی آسان می سازد و در نهایت قبل از تولید پارچه طراحی شده را به صورت واقعی شبیه سازی می کند. این نرم افزار همچنین پرینت گزارش ها و اطلاعات فنی بافت را تهیه می کند. امروزه گزارش های چاپی این نرم افزار به صورت دیجیتالی جایگزین روش های سنتی و کاغذی طراحی شده اند. سرعت این نرم افزار و همچنین بازدهی آن در سطح عالی می باشد و به طراحان امکان تعداد طرح های بیشتر را می دهد و در نهایت از امکان اشتباهات در انجام محاسبات می کاهد.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز