× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ماشین چغندر کن 623 TAKA , چغندر کن
۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین چغندر کن (Beet Digger) تاکا در دو مدل 623 TAKA و 624 TAKA با فاصله ردیف های 50 و 60 سانتی متری تولید میشود و دارای ویژگی های زیر می باشد : در ماشین چغندر کن 623 TAKA ارتفاع دستگاه جهت خارج نمودن چغندر قند تنظیم میشود. قابلیت نصب پیش برگ زن بر روی دستگاه وجود دارد. جهت خارج کردن چغندر با قابلیت تنظیم لرزش یا Vibration ایجاد میشود. اتصال سوار شونده به تراکتور قرار گرفته است.  

چغندر کن طرح قدس , چغندر کن
۱,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چغندر کن طرح قدس تک شاسی و دو ردیفه است.      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چغندر کن طرح ایرانمهر , چغندر کن
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چغندر کن طرح ایرانمهر تک شاسی ودوطرفه است.  

چغندرکن طرح سازه سه ردیفه , چغندر کن
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چغندرهای کاشته شده در سه ردیف کشت را از زمین خارج و هدایت آنها به سمت عقب دستگاه توسط واحد انتقال. غلتک قرار گرفته در پشت دیسک ها عملیات ردیف کردن چغندرها را انجام میدهد. نحوه کار غلتک به صورت پیچ ارشمیدس بوده و با هدایت چغندرها به قسمت مرکزی پشت دستگاه، آنها را انباشته می کند. چغندرکن طرح سازه سه ردیفه توانایی کار کردن در زمین های سفت و سنگلاخی و همچنین شرایطی که فرصت آبیاری قبل از برداشت مهیا نیست را دارا می باشند .  

دستگاه برداشت و ردیف کن چغندر مدل B-6 (ریک ) , چغندر کن
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه برداشت و ردیف کن چغندر (ریک ) برای برداشت و ردیف کردن چغندر استفاده می شود. ویژگی ها : اتصال از نوع کششی گیربکس ترکیه ای دارای 12 عدد غلطک گردان برای جلوگیری از آسیب رساندن به غده چغندر در زمین با رطوبت 30 % کارایی دارد. افزایش سطح برداشت چغندر دارای شاسی محکم و منحصر به فرد ساخته شده از آهن آلات صنعتی

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
چغندر کن

دستگاه چغندر کن یک دستگاه جانبی است که به پشت تراکتورها و تیلرها متصل می شود کار بیرون کشیدن محصولاتی مانند چغندر و شلغم و مواردی از این قبیل را از خاک انجام می دهد. به دستگاه چغندرکن، دستگاه چغندر جمع کن  یا ردیف کن چغندر نیز گفته میشود. با توجه به این که برداشت محصولاتی که ریشه ی آن ها مصرف می شود اگر به صورت دستی انجام گیرد کاری مشکل است، این مدل تجهیزات برای آن ها تهیه شده تا کار برداشت محصول راحت تر و سریع تر انجام گیرد. به عنوان مثال از دستگاه چغندر کن در مدل های چغندرکن چند ردیفه و چغندرکن یک ردیفه تولید می شود و در زمین های کشاورزی با اتصال آن به تراکتور کار برداشت چغندر و بیرون آوردن آن ها را از زمین انجام می دهدو پس از برداشت، محصولات را در یک ردیف جمع می کند. بدین ترتیب کار برداشت محصول در زمانی کم و بدون آسیب زدن زیاد به آن ها انجام می شود.

نحوه کار دستگاه چغندر کن
دستگاه چغندر کن به کمک تیغه هایی که دارد چغندرها را از زمین بیرون آورده و در ردیف هایی به سمت قسمت عقبی دستگاه می راند. برخی از تجهیزات مانند برگ زن چغندر یا بار کن چغندر را می توان در کنار این دستگاه ها استفاده کرد و علاوه بر برداشت محصول کار تمیز کردن و انتقال آن به وسایل نقلیه را انجام داد.
اکثر این دستگاه ها در شرایط آب و هوایی مختلف قادر به کار کردن هستند و نیازی به خشک بودن زمین برای برداشت محصول وجود ندارد. همچنین در زمین های سفت و پر سنگ نیز با قدرت بالایی که دارند کار برداشت محصول را به سرعت انجام می دهند. از این رو یک دستگاه کاربردی و مورد نیاز برای کشت محصولاتی این چنینی است. انتخاب نوع آن بر اساس مساحت زیر کشت انتخاب می شود که در سطح وسیع کار بدون شک استفاده از انواع چند تیغه کار را به مراتب سریع تر انجام می دهد

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل