ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
چغندر کن طرح قدس
۱,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چغندر کن طرح قدس تک شاسی و دو ردیفه است.      

چغندر کن طرح ایرانمهر
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چغندر کن طرح ایرانمهر تک شاسی ودوطرفه است.  

چغندرکن طرح سازه سه ردیفه
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

چغندرهای کاشته شده در سه ردیف کشت را از زمین خارج و هدایت آنها به سمت عقب دستگاه توسط واحد انتقال. غلتک قرار گرفته در پشت دیسک ها عملیات ردیف کردن چغندرها را انجام میدهد. نحوه کار غلتک به صورت پیچ ارشمیدس بوده و با هدایت چغندرها به قسمت مرکزی پشت دستگاه، آنها را انباشته می کند. چغندرکن طرح سازه سه ردیفه توانایی کار کردن در زمین های سفت و سنگلاخی و همچنین شرایطی که فرصت آبیاری قبل از برداشت مهیا نیست را دارا می باشند .  

چغندر کن

چغندر کن یک دستگاه جانبی است که به پشت تراکتورها و تیلرها متصل می شود کار بیرون کشیدن محصولاتی مانند چغندر و شلغم و مواردی از این قبیل را از خاک انجام می دهد. با توجه به این که برداشت محصولاتی که ریشه ی آن ها مصرف می شود اگر به صورت دستی انجام گیرد کاری مشکل است، این مدل تجهیزات برای آن ها تهیه شده تا کار برداشت محصول راحت تر و سریع تر انجام گیرد. به عنوان مثال از دستگاه چغندر کن در مدل های چند ردیفه و یک ردیفه تولید می شود و در زمین های کشاورزی با اتصال آن به تراکتور کار برداشت چغندر و بیرون آوردن آن ها را از زمین انجام می دهدو پس از برداشت، محصولات را در یک ردیف جمع می کند. بدین ترتیب کار برداشت محصول در زمانی کم و بدون آسیب زدن زیاد به آن ها انجام می شود.

نحوه کار دستگاه چغندر کن
دستگاه چغندر کن به کمک تیغه هایی که دارد چغندرها را از زمین بیرون آورده و در ردیف هایی به سمت قسمت عقبی دستگاه می راند. برخی از تجهیزات مانند برگ زن چغندر یا بار کن چغندر را می توان در کنار این دستگاه ها استفاده کرد و علاوه بر برداشت محصول کار تمیز کردن و انتقال آن به وسایل نقلیه را انجام داد.
اکثر این دستگاه ها در شرایط آب و هوایی مختلف قادر به کار کردن هستند و نیازی به خشک بودن زمین برای برداشت محصول وجود ندارد. همچنین در زمین های سفت و پر سنگ نیز با قدرت بالایی که دارند کار برداشت محصول را به سرعت انجام می دهند. از این رو یک دستگاه کاربردی و مورد نیاز برای کشت محصولاتی این چنینی است. انتخاب نوع آن بر اساس مساحت زیر کشت انتخاب می شود که در سطح وسیع کار بدون شک استفاده از انواع چند تیغه کار را به مراتب سریع تر انجام می دهد

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول