کارخانجات شخمیرانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی کارخانجات شخمیران

کارخانجات تولیدی شخمیران در سال 1352 در راستای راه اندازی مجموعه ای تولیدی با توجه به مستعد بودن زمینهای کشاورزی ایران و نیاز قشر عظیم کشاورز و عدم وجود شرکت تولید ادوات کشاورزی در ایران با مدیریت آقای محمدرضا برادران تاسیس شد. شخمیران فعالیت اقتصادی و تولیدی خود را در عرصه تولید ادوات و ماشین آلات کشاورزی که در آن زمان اکثراً وارداتی بود، با شوق مدیریت جوان و با درایت و توجه به رسالت سالهای آغازین انقلاب اسلامی در جهت قطع کامل وابستگی واردات آغاز به کار کرد. در سال 1359، شخمیران با اخذ مجوزهای لازم تحت پوشش وزارت صنایع و معادن وقت قرار گرفت و فعالیت تولیدی خود را در زمینه ساخت ماشین آلات کاشت، داشت و برداشت با همت و تلاش شبانه روزی مدیری کاردان و صنعتگری نمونه و با مساعدت مسئولین دولت محترم وقت سرعت ببخشد و توانست با خرید زمینی به مساحت 60000 متر مربع و دارای 15000 متر مربع سالن سوله مسقف، توسعه داد.در همان آغاز با مکانیزاسیون نمودن و بهره گیری از دستگاه های اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک پرس های سنگین خریداری شده و استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک و فولادهای آلیاژی فولاد مبارکه، مجتمع فولاد اسفراین و فولاد آلیاژی یزد و انواع ورق های اروپایی که در آن زمان به وفور در دسترس بود، در جهت نوآوری و توسعه صنعت مکانیزاسیون کشاورزی گام مستمر ثمری برداشته و خود را موظف به استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت مکانیزه نمودن تولیدات و ادوات استحصالی با کیفیت برتر و قابل رقابت با مشابه خارجی نماید. جهت تحقق این مهم، در اولین گام با اخذ تاییدیه از کمیته فنی وزارت صنایع و معادن، عنوان اولین تولید کننده دارای این گواهینامه را به خود اختصاص داده و هم اکنون پس از گذشت بیش از 40 سال با توجه به تعهد خود دال بر مکانیزه و بهینه کردن محصولات تولیدی جهت کشاورزان عزیز با استفاده از سیستم های مدیریت کیفیت، موفق گردیده در همین راستا گواهینامه بین المللی ISO9001: 2000 از شرکت توف رایلند آلمان در زمینه ادوات کشاورزی در خاور میانه را نصیب خود نماید و همچنین موفق به دریافت کلیه استانداردهای ایران از گروه آزمون ماشین های کشاورزی ایران (نشان استاندارد کرج) جهت کلیه ادوات و ماشین آلات تولیدی گردید. در سال 1386 در پی کسب افتخارات متعدد منجر به انتخاب آقای محمد رضا برادران علاف به عنوان صنعتگر نمونه سال گردید. این افتخارات با تلاش و کوشش شبانه روزی کماکان ادامه داشته که ثمرات آن منجر به کسب عنوان واحد نمونه کشوری، استانی و کارآفرین برتر از سال 1383 تا کنون گردیده که دریافت لوح از دست ریاست محترم جمهوری برگ زرین دیگری به افتخارات این شرکت افزود. از اینرو ما را مصمم نموده تا با همکاری نمایندگان معتبر و متعهد در جهت نوآوری در سطح ایران و خاورمیانه با توجه به استانداردهای دریافتی جهانی باشیم. در پایان امیدواریم با توکل به خداوند متعال بتوانیم همواره در جهت پیشرفت، نوآوری و ترقی در صنعت تولید ادوات کشاورزی پیشگام، تا سهم بسزایی در جهت قطع کامل وابستگی و واردات ادوات کشاورزی که همانا باعث تضعیف واحدهای تولیدی بوده، داشته باشیم و در خاتمه یکی از بزرگترین دغدغه ها و نگرانی دولتمردان عزیز در بخش تولید را با رشد، شکوفایی و تولید ادواتی تماماً ایرانی، به انجام برسانیم. بیشتر

فاروئر قوطی 5 ردیفه
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از فاروئر در زمینهایی که زمین به صورت جوی و پشته کشت و آبیاری میشود استفاده میکنند . معمولاً فاروئر پس از آماده سازی زمین ، به منظور بسترسازی نهایی مورد استفاده قرار میگیرد . فاروئر در حقیقت نهرکن کوچکی است که برای ایجاد شیارهای لازم در آبیاری نشتی مورد استفاده قرار میگیرد . در کاشت گیاهان ردیفی به لحاظ ضرورت ایجاد شیارهای آبیاری همزمان با عمل کاشت و فاروئرها به ماشین ضمیمه میشوند.  

نهرکن صنعت متحرک
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  دستگاه نهرکن ترکیبی از دوخیش در پیشانی به هم متصل شده و خاک را همزمان به راست و چپ بر میگردانند و نهر در زمین ایجاد می کنند. از این دستگاه برای ایجاد نهرهای اصلی و فرعی لازم برای آبیاری مزارع استفاده می شود.                                  

چغندرکن طرح سازه سه ردیفه
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چغندرهای کاشته شده در سه ردیف کشت را از زمین خارج و هدایت آنها به سمت عقب دستگاه توسط واحد انتقال. غلتک قرار گرفته در پشت دیسک ها عملیات ردیف کردن چغندرها را انجام میدهد. نحوه کار غلتک به صورت پیچ ارشمیدس بوده و با هدایت چغندرها به قسمت مرکزی پشت دستگاه، آنها را انباشته می کند. چغندرکن طرح سازه سه ردیفه توانایی کار کردن در زمین های سفت و سنگلاخی و همچنین شرایطی که فرصت آبیاری قبل از برداشت مهیا نیست را دارا می باشند .  

مرزکش آهنگر با پره 26 اینچ با گل تراش
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مرزکش وسیله ای است برای قطعه بندی و ساختن کرت (Plot) و در کشت غرقابی و یا شبیه به نوع محصول قبل یا بعد از کاشت بکار می روند. مرزکش ها به شکل ماله ای یا دیسکی هستند که از دو بشقاب کود که روبروی یکدیگر قرار گرفته ساخته شده و ضمن حرکت تراکتور از یک طرف خاک به داخل بشقابها وارد شده و از طرف دیگر به سمت وسط ریخته شده و بصورت پشته یا مرز باقی می ماند. با دور و نزدیک کردن دو بشقاب می توان پهنای مرز را تغییر داد.      

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل