ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
رتیواتور

رتیواتور یک دستگاه جانبی است که به پشت تراکتورها و تیلرها نصب می شود تا کار آماده کردن زمین برای کشاورزی را انجام دهد. این دستگاه به نام کلوخ شکن نیز خوانده می شود. با توجه به این که پس از بارندگی و خشک شدن پی در پی زمین حالت خاک به هم چسبیده می شود، هوا دهی و آب رسانی به قسمت های زیرین به خوبی انجام نمی گیرد. از این رو روش هایی مانند کلوخ شکنی و شخم زدن زمین برای بهبود وضعیت خاک و آماده کردن آن برای فعالیت های کشاورزی مورد نیاز است. رتیواتور یک دستگاه با تنوع زیاد است که پره هایی L شکل دارد و با حرکت کردن در زمین کلوخ ها را از هم جدا می کند و برخی از انواع آن کار شخم زدن را هم می تواند انجام دهد.

انواع رتیواتور موجود در بازار
رتیواتور انواع مختلفی دارد که دو نوع کشویی و معمولی آن بیشتر استفاده می شود. انواع کشویی قابلیت شخم زدن را هم می تواند داشته باشد.
این دستگاه ها کار کشاورزی را بهبود می بخشند و سرعت کار را بالا می برند.
بیشترین تنوع رتیواتور در تعداد پره های آن است که برخی جز دستگاه های سبک و برخی حتی فوق سنگین هستند و برای زمین های کشاورزی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. این ادوات و تجهیزات کشاورزی بسته به کاربری که از آن ها انتظار می رود در اندازه های مختلفی تهیه می شوند.
این دستگاه ها می توانند زمین های سفت رسی را هم به خوبی از هم باز کرده و کلوخ شکنی کنند تا کار کردن در آن ها راحت تر شود. همچنین در زیر درختان برای شخم زدن و باز کردن بیشتر منافذ رویی خاک از رتیواتور های کوچک تر استفاده می شود و باعث می شود تا آبدهی زمین بیشتر و بهینه تر شود

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول