× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چیزل رتیواتور 5 شاخه
۱۹,۰۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چیزل روتیواتور 5 شاخه هیدرولیک دارای گاردان انتقال نیرو و عرض کار 150 سانتی متر است . سری چیزل روتیواتور های 5 شاخه ترکیبی از دو خاکورز بسیار کار آمد و قوی (نسل نوین خاکورزی و نسل سنتی ان ) است. خوشبختانه با افزایش دانش کشاورزی در ایران رفته رفته استفاده از ماشین آلات بهینه در خاکورزی مرسوم و معمول شده است . از مزایای این دستگاه رتیواتور می توان به چند مورد اشاره کرد : 1:خاکورز های ترکیبی جدید ، سرعت و کیفیت خاکورزی را به نحو مطلوبی بهبود بخشیده است . 2:لایه سخت زیرین خاک توسط بخش چیزل این دستگاه به نحو مطلوبی شکسته شده و در اختیار بخش روتیواتور قرار میگیرد در نتیجه اب به عمق بیشتری نفوذ می کند . و مدت زمان بیشتری مورد استفاده ریشه های گیاه قرار گیرد . 3:هوادهی خاک و نفوذ بیشتر آب شرایط بهتری برای رشد عمومی ریشه هامهیا می سازد 4: گیاهی که ریشه سالم و گسترده ای داشته باشد ، محصول بیشتر و با کیفیت تری خواهد داد . 5:استفاده از دستگاه ترکیبی چیزل روتیواتور سایر عملیات خاکورزی نظیر استفاده از گاو آهن و دیسک و لندلولر را منتفی  می کند . 6:زمینی که یک پاس چیزل روتیواتور خورده باشد ، نیازی به زیر شکن ، گاو اهن و دیسک نخواهد داشت .

پادلر مدل HIPA30
۱۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پادلر مدل HIPA30  در واقع نوعی دستگاه روتیواتـور سبک با عرض کار زیاد است و برای شخم ثانویه، آماده سازی و از بین بردن علف های هرز در زمین های شالیزاری قبل از نشاء شالی بکار می رود. این دستگاه از لحاظ مکانیزاسیون دارای اهیمت زیاد بوده و موجب افزایش راندمان کاری می شود. توصیه می شود از دستگاه پادلر برای شخم اولیـه در مـزارع  استفاده نشود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
رتیواتور کشویی HOF 6_4C
۱۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رتیواتور کشویی با قابلیت کشو شدن به دو طرف تراکتور، در زمین های باغی برای آماده سازی و از بین بردن علف های هرز زیر درختان و همچنین زمین های شالیزاری و زراعی کاربرد دارد . و در مدل های مختلف برای انــواع تـراکتـور از HP 20-70 طراحی و تولیـد می شود.

روتيواتور مدل 40
۷۰,۹۵۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جهت استفاده در باغات به منظور از بین بردن علف های هرز و عملیات خاک ورزی مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع رتیواتور دستگاهی است شامل تعدادی تیغه که معمولاً به شکل L روی یک محور نصب شده اند. محور رتیواتور توسط شافت نیرو دهنده عقب تراکتور و با سرعت دورانی زیادی می چرخد . از این وسیله بری نرم کردن خاک در کشت گیاهان علوفه ای که بذر بسیار ریزی دارند و تماس کامل ذرات خاک با بذر بسیار مهم است، استفاده می شود در صورتی که بستر بذر در روش جوی و پشته نیز به خوبی تهیه نشده و کلوخه ای باشد، می توان از رتیواتور برای نرم کردن خاک سطح پشته عریض استفاده نمود. مورد دیگر استفاده از رتیواتور خرد کردن بقایای گیاهی و اختلاط آنها با خاک سطحی و از بین بردن علفهای هرز کوچک و بزرگ است . رتيواتور مدل 40 دارای قابلیت اتصال به تراکتور در دو حالت مرکزی و و جانبی می باشد.  

روتیواتور با گیربکس سنگین
۱۱,۰۰۰,۰۰۰-۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

روتیواتور برای نرم کردن خاک در کشت گیاهان علوفه ای که بذر بسیار ریزی دارند و تماس کامل ذرات خاک با بذر بسیار مهم است، استفاده می شود در صورتی که بستر بذر در روش جوی و پشته نیز به خوبی تهیه نشده و کلوخه ای باشد، می توان از رتیواتور برای نرم کردن خاک سطح پشته عریض استفاده نمود. مورد دیگر استفاده از رتیواتور خرد کردن بقایای گیاهی و اختلاط آنها با خاک سطحی و از بین بردن علفهای هرز کوچک و بزرگ است. لازم است توجه گردد که رتیواتور خاک را به شدت پودر می سازد. کلیه قطعات توسط ماشین آلات پیشرفته و با دقت بالا توسط افراد متخصص و دوره دیده تولید میشوند نکته مهم این است که کشاورزی بدون مکانیزاسیون جایگاهی ندارد. روتیواتور برای نرم کردن خاک در کشت گیاهان علوفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
روتیواتور

آشنایی با انواع روتیواتور

رتیواتور یک دستگاه جانبی در صنعت کشاورزی و باغبانی است که به پشت تراکتور و تیلر نصب می شود تا کار آماده کردن زمین برای کشاورزی را انجام دهد. این دستگاه به نام کلوخ شکن نیز خوانده می شود. با توجه به این که پس از بارندگی و خشک شدن پی در پی زمین حالت خاک به هم چسبیده می شود، هوا دهی و آب رسانی به قسمت های زیرین به خوبی انجام نمی گیرد. از این رو روش هایی مانند کلوخ شکنی و شخم زدن زمین برای بهبود وضعیت خاک و آماده کردن آن برای فعالیت های کشاورزی مورد نیاز است.

روتیواتور یک دستگاه با تنوع زیاد است که پره هایی L شکل دارد و با حرکت کردن در زمین کلوخ ها را از هم جدا می کند و برخی از انواع آن کار شخم زدن را هم می تواند انجام دهد.

انواع رتیواتور موجود در بازار

روتیواتور انواع مختلفی دارد که دو نوع کشویی و معمولی آن بیشتر استفاده می شود. انواع کشویی قابلیت شخم زدن را هم می تواند داشته باشد.
این دستگاه ها کار کشاورزی را بهبود می بخشند و سرعت کار را بالا می برند.
بیشترین تنوع رتیواتور در تعداد پره های آن است که برخی جز دستگاه های سبک و برخی حتی فوق سنگین هستند و برای زمین های کشاورزی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

این ادوات و تجهیزات کشاورزی بسته به کاربری که از آن ها انتظار می رود در اندازه های مختلفی تهیه می شوند.
این دستگاه ها می توانند زمین های سفت رسی را هم به خوبی از هم باز کرده و کلوخ شکنی کنند تا کار کردن در آن ها راحت تر شود. همچنین در زیر درختان برای شخم زدن و باز کردن بیشتر منافذ رویی خاک از روتیواتور های کوچک تر استفاده می شود و باعث می شود تا آبدهی زمین بیشتر و بهینه تر شود.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل