فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
مازندران
تهران
البرز
خراسان رضوی
اصفهان
آذربایجان شرقی
بیشترین فاصله از مرکز تراکتور (سانتی متر)
180 سانتی متر
200 سانتی متر
230 سانتی متر
250 سانتی متر
280 سانتی متر
330 سانتی متر
طول خاکورزی (سانتی متر)
50 سانتی متر
70 سانتی متر
88 سانتی متر
توان تراکتور (اسب بخار)
30 اسب بخار
40 اسب بخار
45 اسب بخار
50 اسب بخار
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
معرفی دستگاه روتیواتور معرفی دستگاه روتیواتور

روتیواتور یا rotary cultivator که به پشت تراکتور متصل می­گردد، برای خاک ورزی زمین­های کشاورزی کاربرد دارد. از این دستگاه برای...

ادامه مطلب  
روتیواتور

آشنایی با انواع روتیواتور

رتیواتور یک دستگاه جانبی در صنعت کشاورزی و باغبانی است که به پشت تراکتور و تیلر نصب می شود تا کار آماده کردن زمین برای کشاورزی را انجام دهد. این دستگاه به نام کلوخ شکن نیز خوانده می شود. با توجه به این که پس از بارندگی و خشک شدن پی در پی زمین حالت خاک به هم چسبیده می شود، هوا دهی و آب رسانی به قسمت های زیرین به خوبی انجام نمی گیرد. از این رو روش هایی مانند کلوخ شکنی و شخم زدن زمین برای بهبود وضعیت خاک و آماده کردن آن برای فعالیت های کشاورزی مورد نیاز است.

روتیواتور یک دستگاه با تنوع زیاد است که پره هایی L شکل دارد و با حرکت کردن در زمین کلوخ ها را از هم جدا می کند و برخی از انواع آن کار شخم زدن را هم می تواند انجام دهد.

انواع رتیواتور موجود در بازار

روتیواتور انواع مختلفی دارد که دو نوع کشویی و معمولی آن بیشتر استفاده می شود. انواع کشویی قابلیت شخم زدن را هم می تواند داشته باشد.
این دستگاه ها کار کشاورزی را بهبود می بخشند و سرعت کار را بالا می برند.
بیشترین تنوع رتیواتور در تعداد پره های آن است که برخی جز دستگاه های سبک و برخی حتی فوق سنگین هستند و برای زمین های کشاورزی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

این ادوات و تجهیزات کشاورزی بسته به کاربری که از آن ها انتظار می رود در اندازه های مختلفی تهیه می شوند.
این دستگاه ها می توانند زمین های سفت رسی را هم به خوبی از هم باز کرده و کلوخ شکنی کنند تا کار کردن در آن ها راحت تر شود. همچنین در زیر درختان برای شخم زدن و باز کردن بیشتر منافذ رویی خاک از روتیواتور های کوچک تر استفاده می شود و باعث می شود تا آبدهی زمین بیشتر و بهینه تر شود.

درخواست مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره