× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ریگ یک طرفه ۵۶ فنر اصفهان , مرزکش و ریک خورشیدی
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در علوفه سازی ، ریک خورشیدی  یکی از ماشین هایی است که علوفه پراکنده در سطح مزرعه را ردیف می کند . ریک کردن یکی از اعمال مهم در زنجیره برداشت علوفه محسوب می شود . ریک ها همچنین برای یکجا جمع کردن محصول برای عملیات بعدی مورد استفاده قرار می گیرند. در این موارد مثلاً برای بسته بندی کاه ، شکل ردیف چندان اهمیتی ندارد . دو ظیفه مهم ریک ها : - طناب پیچ کردن ساقه ها که ماشین بعدی راحت بتواند ردیف ها را بلند کند و به درون خود بکشد  - کمک به خشک شدن بهتر و سریع محصول و جلوگیری از گندیدگی   

 مرزکش متحرک هیدرولیک پارس مدل کارون  , مرزکش و ریک خورشیدی
۴,۵۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مرزکش متحرک هیدرولیک پارس مدل کارون مرزکشی را همزمان با عملیات کاشت انجام میدهد. از قابلیت های  مرزکش متحرک هیدرولیک پارس مدل کارون  به موارد زیر اشاره کرد :  - نصب دستگاه روی سایر ادوات کاشت و فاروئرها امکان پذیر است. - قابلیت تنظیم عرض و ارتفاع  مرز را دارد. - استفاده آسان توسط اهرم هیدرولیک تراکتور از دیگر ویزگی های این دستگاه می باشد. مرزکش متحرک هیدرولیک پارس مدل کارون دارای گواهی نامه ثبت اختراع و تولید انحصاری  است. لازم به ذکر است هرگونه شبیه سازی پیگرد شدید قضایی دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مرزکش آهنگر با پره 26 اینچ با گل تراش  , مرزکش و ریک خورشیدی
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مرزکش وسیله ای است برای قطعه بندی و ساختن کرت (Plot) و در کشت غرقابی و یا شبیه به نوع محصول قبل یا بعد از کاشت بکار می روند. مرزکش ها به شکل ماله ای یا دیسکی هستند که از دو بشقاب کود که روبروی یکدیگر قرار گرفته ساخته شده و ضمن حرکت تراکتور از یک طرف خاک به داخل بشقابها وارد شده و از طرف دیگر به سمت وسط ریخته شده و بصورت پشته یا مرز باقی می ماند. با دور و نزدیک کردن دو بشقاب می توان پهنای مرز را تغییر داد.      

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
مرزکش و ریک خورشیدی

مرزکش و ریک خورشیدی جز ادوات و تجهیزات کشاورزی هستند که کارایی زیادی در کشاورزی محصولات علوفه ای دارند. مرزکش و ریک خورشیدی در سایز های متنوعی به کار گرفته می شود. از مرزکش و ریک خورشیدی کوچک برای کاربری های محدود استفاده می شود و در زمانی که نیاز به کار بیشتر و در حجم وسیع تری است از انواع بزرگ تر استفاده می شود.

این ابزار به تراکتور و تیلر متصل می شوند و از این طریق کار خود را انجام می دهند. مرزکش ها و ریک های خورشیدی به راحتی پشت این ماشین آلات نصب می شوند و قابلیت نصب و جداسازی راحتی دارند. از این رو می توان در مواقع لزوم آن ها را نصب و پس از انجام کار با دیگر ادوات و تجهیزات کشاورزی مورد نیاز جایگزین کرد.

کاربرد مرزکش و ریک خورشیدی

مرزکش یک دستگاه خاص است که برای کرت بندی زمین های کشاورزی می توان از آن ها استفاده کرد و زمین را به بخش های مختلفی تقسیم کرد. در کشاورزی هایی مانند زمین های شالیزاری، صیفی جات، کاشت سبزیجات و مواردی از این قبیل از مرزکش می توان استفاده کرد و به روند کار سرعت داد. علاوه بر این کار کرت کشی و مرز انداختن بین بخش های مختلف زمین منظم تر و بهتر صورت می گیرد.
در صنعت کشاورزی و باغبانی مرزکش و ریک خورشیدی هر دو انواع مختلفی دارند.
ریک خورشیدی نیز برای جمع آوری علوفه و علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار به این دلیل ریک خورشیدی نام گرفته است که شکلی دایره ای و شبیه به خورشید دارد که با حرکت در بخش های مختلف زمین علف های هرز را از ریشه درآورده و جمع آوری می کند. می توان به کمک آن علوفه ها را از کنار نهرها جمع آوری و در یک جا ردیف کرد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل