ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
مرزکش آهنگر با پره 26 اینچ با گل تراش
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

مرزکش وسیله ای است برای قطعه بندی و ساختن کرت (Plot) و در کشت غرقابی و یا شبیه به نوع محصول قبل یا بعد از کاشت بکار می روند. مرزکش ها به شکل ماله ای یا دیسکی هستند که از دو بشقاب کود که روبروی یکدیگر قرار گرفته ساخته شده و ضمن حرکت تراکتور از یک طرف خاک به داخل بشقابها وارد شده و از طرف دیگر به سمت وسط ریخته شده و بصورت پشته یا مرز باقی می ماند. با دور و نزدیک کردن دو بشقاب می توان پهنای مرز را تغییر داد.      

مرزکش و ریک خورشیدی

مرزکش و ریک خورشیدی جز ادوات و تجهیزات کشاورزی هستند که کارایی زیادی در کشاورزی محصولات علوفه ای دارند. این ابزار به تراکتورها و تیلرها متصل می شوند و از این طریق کار خود را انجام می دهند. مرزکش ها و ریک های خورشیدی به راحتی پشت این ماشین آلات نصب می شوند و قابلیت نصب و جداسازی راحتی دارند. از این رو می توان در مواقع لزوم آن ها را نصب و پس از انجام کار با دیگر ادوات و تجهیزات کشاورزی مورد نیاز جایگزین کرد.

مرزکش و ریک خورشیدی و کاربرد آن ها
مرزکش یک دستگاه خاص است که برای کرت بندی زمین های کشاورزی می توان از آن ها استفاده کرد و زمین را به بخش های مختلفی تقسیم کرد. در کشاورزی هایی مانند زمین های شالیزاری، صیفی جات، کاشت سبزیجات و مواردی از این قبیل از مرزکش می توان استفاده کرد و به روند کار سرعت داد. علاوه بر این کار کرت کشی و مرز انداختن بین بخش های مختلف زمین منظم تر و بهتر صورت می گیرد.
مرزکش و ریک خورشیدی هر دو انواع مختلفی دارند.
ریک خورشیدی نیز برای جمع آوری علوفه و علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار به این دلیل ریک خورشیدی نام گرفته است که شکلی دایره ای و شبیه به خورشید دارد که با حرکت در بخش های مختلف زمین علف های هرز را از ریشه درآورده و جمع آوری می کند. می توان به کمک آن علوفه ها را از کنار نهرها جمع آوری و در یک جا ردیف کرد.
مرزکش و ریک خورشیدی در سایز های متنوعی به کار گرفته می شود از مرزکش و ریک خورشیدی کوچک برای کاربری های محدود استفاده می شود و در زمانی که نیاز به کار بیشتر و در حجم وسیع تری است از انواع بزرگ تر استفاده می شود

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول