ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
مرزکش و ریک خورشیدی چه کاربردی دارند؟ مرزکش و ریک خورشیدی چه کاربردی دارند؟

مرزکش و ریک خورشیدی از وسایل و تجهیزات قابل نصب بر روی تیلر و تراکتور هستند که در کشاورزی مورد استفاده قرار می­گیرند. مرزکش...

ادامه مطلب  
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
معرفی دستگاه روتیواتور معرفی دستگاه روتیواتور

روتیواتور یا rotary cultivator که به پشت تراکتور متصل می­گردد، برای خاک ورزی زمین­های کشاورزی کاربرد دارد. از این دستگاه برای...

ادامه مطلب  
مرزکش و ریک خورشیدی

مرزکش و ریک خورشیدی جز ادوات و تجهیزات کشاورزی هستند که کارایی زیادی در کشاورزی محصولات علوفه ای دارند. مرزکش و ریک خورشیدی در سایز های متنوعی به کار گرفته می شود. از مرزکش و ریک خورشیدی کوچک برای کاربری های محدود استفاده می شود و در زمانی که نیاز به کار بیشتر و در حجم وسیع تری است از انواع بزرگ تر استفاده می شود.

این ابزار به تراکتور و تیلر متصل می شوند و از این طریق کار خود را انجام می دهند. مرزکش ها و ریک های خورشیدی به راحتی پشت این ماشین آلات نصب می شوند و قابلیت نصب و جداسازی راحتی دارند. از این رو می توان در مواقع لزوم آن ها را نصب و پس از انجام کار با دیگر ادوات و تجهیزات کشاورزی مورد نیاز جایگزین کرد.

کاربرد مرزکش و ریک خورشیدی

مرزکش یک دستگاه خاص است که برای کرت بندی زمین های کشاورزی می توان از آن ها استفاده کرد و زمین را به بخش های مختلفی تقسیم کرد. در کشاورزی هایی مانند زمین های شالیزاری، صیفی جات، کاشت سبزیجات و مواردی از این قبیل از مرزکش می توان استفاده کرد و به روند کار سرعت داد. علاوه بر این کار کرت کشی و مرز انداختن بین بخش های مختلف زمین منظم تر و بهتر صورت می گیرد.
در صنعت کشاورزی و باغبانی مرزکش و ریک خورشیدی هر دو انواع مختلفی دارند.
ریک خورشیدی نیز برای جمع آوری علوفه و علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار به این دلیل ریک خورشیدی نام گرفته است که شکلی دایره ای و شبیه به خورشید دارد که با حرکت در بخش های مختلف زمین علف های هرز را از ریشه درآورده و جمع آوری می کند. می توان به کمک آن علوفه ها را از کنار نهرها جمع آوری و در یک جا ردیف کرد.

درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان