× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کودپاش دامی زراعی چهار چرخ
۴۲,۰۰۰,۰۰۰-۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش دامی و زراعی چهار چرخ برای پاشش انواع کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با درصد رطوبت نسبی مناسب است. این دستگاه کوپاش قابل استفاده برای پاشش در زمین های مسطح و غیر مسطح است. ویژگی های کودپاش دامی زراعی چهار چرخ : حفظ تعادل دستگاه توسط هندل های متصل به محور شاسی انتقال نیرو توسط گیربکس مرکزی به قسمت های متحرک انتقال نیرو به دیسک های پاشش راست و چپ توسط دو گاردان و 2 گیربکس مستقل با توجه به مضرات کودهای شیمیایی و اقبال عمومی جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودهای دامی افزایش یافته و دستگاه های کودپاش مناسب پاشش انواع کود دامی، کاربرد بالایی دارند. گروه صنعتی تیدا با سابقه طولانی در تولید انواع کودپاش به همراه کیفیت بالای ساخت و طراحی بهینه نسبت به سایر محصولات بازار در بین مخاطبین خود محبوبیت بالایی کسب کرده است. کودپاش یا همان کود پخش کن دامی را کشاورزان با نام انبار پاش، بار پاش و . . . هم می نامند.  

کود و بذرپاش چرخدار 1 تنی
۱۳,۰۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از کود و بذرپاش چرخدار 1 تنی برای ساندروفرش کردن (پاشیدن) انواع کود شیمیایی و بذر غلات در زمین زراعی استفاده می شود. عرض پاشش 24 متری این دستگاه را تبدیل به انتخاب مناسبی برای بسیازی از باغات و زمین های زراعی کرده است. چرخدار بودن این کوپاش جا به جایی و کار با آن را بسیار راحت کرده است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کودپاش سانتریفیوژ 400 کیلویی - DMC FE400
۲,۸۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوپاش سانتریفیوژ 400 کیلیویی در هر دوسمت دارای اهرم است که اهرم سمت چپ برای تنظیم مقدار ریزش کو و اهرم سمت راست جهت تنظیم زاویه و سطح پاشش در طرفین دستگاه است. در طرفین کودپاش دو دریچه نیز تعبیه شده است که توسط همان اهرم های بالا کنترل می شوند. 

کود ریز دامی باغی
۴۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودریز دامی باغی چهارچرخ در بسیاری باغات برای کودریزی ردیفی پای درختان استفاده می شود. امروزه با درک اهمیت تولید ارگانیک و استفاده حداقل از مواد شیمیایی، کاربرد کود دامی بجای کود شیمیایی بسیار گسترش یافته است. از همین روی استفاده از دستگاه های کودریز برای باغات خصوصا باغات بزرگ ضروریست. در باغ ها با احداث چال کود در سایه انداز درخت، کود دهی در پای درختان انجام می شود. کودریز باغی تیداپارس مناسب پاشش کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با طراحی ویژه جهت امکان کار حتی در زمین های شیب دار. مندل های نصب شده روی شاسی دستگاه سبب حفظ تعادل مخزن کود شده و تمامی حالات زمین، مخزن دستگاه کاملا موازی زمین قرار می گیرد. کودریز باغی تیدا با امکان تنظیم اندازه نقاله باغی برای کود دهی مناسب تر ردیف درختان مناسب است. ویژگی های کود ریز دامی باغی : - کم استهلاک و عمر کاری بالا - قابلیت کار با انواع تراکتورهای موجود در ایران - دارای خردکن و سرند و سه گیربکس با کیفیت ترک جهت حداقل اصطحکاک و سایش دستگاه - کود دهی ردیفی با خروجی یکنواخت - عملکرد عالی و استحکام دستگاه - کودریز باغی تیدا در دو مدل یکطرفه و دو طرفه مناسب برای ریزش کود در کنار درختان می باشد و با بالا بردن سرعت کار، به باغداران گرامی کمک بسیاری می نماید. 

کودپاش دامی زراعی دو چرخ
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش دامی زراعی دوچرخ با توجه به مضرات کودهای شیمیایی و اقبال عمومی جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودهای دامی افزایش یافته و دستگاه های کودپاش مناسب پاشش انواع کود دامی، کاربرد بالایی دارند. گروه صنعتی تیدا با سابقه طولانی در تولید انواع کودپاش به همراه کیفیت بالای ساخت و طراحی بهینه نسبت به سایر محصولات بازار در بین مخاطبین خود محبوبیت بالایی کسب کرده. ماشین کودپاش دامی تیدا پارس مناسب برای پاشش انواع کودهای حیوانی، مرغی و کمپوست با درصد رطوبت نسبی است. کودپاش دامی تیدا قابل استفاده برای پاشش در زمین های مسطح و غیر مسطح حفظ تعادل دستگاه توسط مندل های متصل به محور و شاسی انتقال نیرو توسط گیربکس مرکزی به قسمت های متحرک انتقال نیرو به دیسک های پاشش راست و چپ توسط دو گاردان و 2 گیربکس مستقل گارانتی تخصصی تیدا پشتوانه مشتریان است.  

کود پاش صفحه دیسکی
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کودپاش صفحه دیسکی دستگاه بسیار مفیدی در امر کودپاشی و بذر پاشی می باشد . این دستگاه از طریق انتقال نیرو از شافت تراکتور به گیربکس کار می کند . از آنجایی که طراحی آن بسیار دقیق اجرا گردیده است کود و دانه ها را به طور مساوی در اطراف پراکنده می کند . با تنظیم دلخواه می توان دانه ها را به چپ یا راست هدایت کرد. در داخل دستگاه یک فیلتر توری تعبیه شده که از مسدود بودن دریچه های کودپاش جلوگیری می کند . طراحی خاص چرخ های این دستگاه نیز سبب حرکت و توقف آسان آن گردیده است .

کود پاش 450 لیتری
۲,۶۰۰,۰۰۰-۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شنـاخت و کـاربرد کود پاش 450 لیتری : کود پاش 450 لیتری جهت پوشش یکنواخت کودهای دانه ای شیمیایی به کار می رود که به عملکرد دقیق دریچه ها و یکنواختی پاشش ، جهت پاشش بذر نیز مورد استفاده قرار می گیرد . از مزیت های بارز کود پاش 450 لیتری می توان به : - شاسی بسیار قوی  -  انتقال نیروی غیر مستقیم برای همزن ها که عدم در گیری با مخزن در ضربه های شدید در حالت حرکت درمزرعه را فراهم می کند - حالت هلیسی همزن که موجب عدم وارد شدن ضربه به دانه های کود یا بذر می شود و از خرد شدن و شکسته شدن آنها جلوگیری می کند - فاصله صفحات پاشش و همپوشانی میان صفحات که موجب یکنواختی در پاشش بذر یا کود می شود  - قابلیت تنظیم پره های پاشش به منظور پرتابش بذرهای مختلف با وزن های مختلف ، که موجب پاشش یکنواخت و استفاده بهینه از دستگاه می شود  -  استفاده از پین های برشی ما بین همزن و شافت انتقال نیرو که هرگونه فشار احتمالی از گیربکس برداشته خواهد شد  - دارا بودن چرخ ترانسپورت و سهولت جابجایی و اتصال به تراکتور،اشاره کرد .

کودپاش سانترفیوژ 600 لیتری
۳,۰۰۰,۰۰۰-۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 کودپاش سانترفیوژ 600 لیتری جهت پوشش یکنواخت کودهای دانه ای شیمیایی به کار می رود که به عملکرد دقیق دریچه ها و یکنواختی پاشش ، جهت پاشش بذز نیز مورد استفاده قرار می گیرد . از مزایتهای بارز این نمونه دستگاه ها می توان به شاسی بسیار قوی ، انتقال نیروی غیر مستقیم برای همزن ها که عدم در گیری با مخزن در ضربه های شدید در حالت حرکت درمزرعه را فراهم می کند،حالت هلیسی همزن که موجب عدم وارد شدن ضربه به دانه های کود یا بذر می شود و از خرد شدن و شکسته شدن آنها جلوگیری می کند. فاصله صفحات پاشش و همپوشانی میان صفحات که موجب یکنواختی در پاشش بذر یا کود می شود ، قابلیت تنظیم پره های پاشش به منظور پرتابش بذرهای مختلف با وزن های مختلف ، که موجب پاشش یکنواخت و استفاده بهینه از دستگاه می شود ، استفاده از پین های برشی ما بین همزن و شافت انتقال نیرو که هرگونه فشار احتمالی از گیربکس برداشته خواهد شد ، دارای چرخ ترانسپورت و سهولت جابجایی و اتصال به تراکتور ، اشاره کرد .    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات کودپاش و بذرپاش

معرفی تجهیزات کودپاش و بذرپاش

تجهیزات کودپاش و بذرپاش جز ادوات کشاورزی پرکاربرد است. برای شروع کاشت محصول بعد از آماده کردن زمین کشاورزی به تجهیزاتی از این قبیل نیاز است. دستگاه های کودپاش و بذرپاش مانند محفظه ای هستند که در بخش زیرین خود سوراخ هایی دارد که ریزش بذر یا کود را انجام می دهد. یکی از خصوصیات این نوع دستگاه های کودپاش و بذرپاش، قابلیت پاشیدن این مواد به صورت استاندارد و یکنواخت است تا سطح کشت دارای تراکمی یکسان باشد. این کار سبب می شود که رشد گیاه نیز به خوبی صورت گیرد.
برای کار با تجهیزات کودپاش و بذرپاش، آن ها را در قسمت پشتی تراکتورها و تیلرها متصل می کنند و با حرکت دادن آن به راحتی کار بذرپاشی و کودپاشی را انجام می دهند. این کارها در قدیم به صورت دستی صورت می گرفت که هم بسیار خسته کننده بود و هم بذر و کود به صورت یکنواخت به زمین ریخته نمی شد.

انتخاب تجهیزات کودپاش و بذرپاش

برای این که انواع بذرها و کودها را بتوان به کمک تجهیزات کودپاش و بذرپاش به زمین خوراند، باید سایز قسمت توری یا بخش ریزش این موارد مناسب باشد. در برخی از تجهیزات کودپاش و بذرپاش می توان توری در انواع مختلف سایزهای استاندارد برای هر بذر را استفاده کرد و با تعویض آن ها امکان استفاده از بذر یا کود خاص را فراهم کرد.
از این رو در هنگام استفاده از این دستگاه ها و تجهیزات باید نوع مناسب آن که با سایز بذر تناسب داشته باشد انتخاب شود تا کارایی لازم را داشته باشد و بذر به مقدار زیاد از آن ریخته نشود یا در آن گیر نکند. این تجهیزات در سایزهای مختلفی وجود دارند که سایزهای بزرگ آن بر روی تراکتور و کمرشکن بزرگ نصب می شود و تجهیزات کوچک آن ها بر روی تیلر نصب می شود. این ماشین آلات کار هدایت تجهیزات کودپاش و بذرپاش را به عهده دارند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل