ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  مقایسه
  مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
  دستگاه ترنچر کانال کن چیست؟ دستگاه ترنچر کانال کن چیست؟

  ترنچر کانال کن، در زمره ادوات و تجهیزاتی است که در صنایع مختلف کشاورزی و راه سازی و هم چنین در عملیات پروژه های عمرانی کاربرد...

  ادامه مطلب  
  خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

  خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

  ادامه مطلب  
  معرفی دستگاه روتیواتور معرفی دستگاه روتیواتور

  روتیواتور یا rotary cultivator که به پشت تراکتور متصل می­گردد، برای خاک ورزی زمین­های کشاورزی کاربرد دارد. از این دستگاه برای...

  ادامه مطلب  
  ترنچر کانال کن

  ترنچر کانال کن دستگاهی است که برای حفر زمین در عمق کم تا زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه ترنچر کانال کن بر روی قسمت پشتی تراکتور نصب می شود و کار ایجاد نهر را انجام می دهد. ترنچر کانال کن در کشاورزی کاربرد زیادی دارد و مدل های مختلفی از آن در بازار عرضه می شود. اتصال آن به تراکتور و کمرشکن به راحتی صورت می گیرد و می توان پس از انجام کار آن را از ماشین جدا کرد و در صورت نیاز دیگر دستگاه ها را به آن متصل کرد.

  ترنچر کانال کن و کاربرد آن:

  در صنعت کشاورزی و باغبانی گاهی نیاز به ایجاد کانال است. برخی مواقع برای کاشت ردیفی درختان یا بوته ها کانال هایی ایجاد می شود که بوته های محصولات را در آن ها قرار می دهند و در اطراف آن خاک می ریزند. برای این کار از ترنچر کانال کن کوچک استفاده می کنند و به صورت ردیفی کانال هایی را ایجاد می کنند تا زمین برای کشت آماده شود.
  علاوه بر این برای آبیاری بخش های مختلف یک باغ یا زمین کشاورزی که از آبیاری غرقابی استفاده می کند، کانال هایی برای هدایت آب ایجاد می شود. حتی ممکن است برای ایجاد سطحی مناسب برای مخفی کردن لوله های آب در زیر زمین نیاز به حفر کانال داشت. در این مواقع نیز می توان به کمک ترنچر کانال کن که در سایزهای مختلفی وجود دارد این کارها را انجام داد و سرعت انجام کار را به مراتب بالا برد.

  خرید ترنچر کانال کن:

  اگر برای خرید ترنچر اقدام می کنید، باید بسته به نوع کاری که می خواهید با آن انجام دهید و عمق و عرض کانال یکی از مدل های متناسب با کارتان را انتخاب کنید. تامین کنندگان و تولید کنندگان در سایت ویترین نت برای این کار به مشتریان خود مشاوره می دهند و بهترین محصولات را به آن ها ارائه می دهند.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان