× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
ترنچر کانال کن

ترنچر کانال کن دستگاهی است که برای حفر زمین در عمق کم تا زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه ترنچر کانال کن بر روی قسمت پشتی تراکتور نصب می شود و کار ایجاد نهر را انجام می دهد. ترنچر کانال کن در کشاورزی کاربرد زیادی دارد و مدل های مختلفی از آن در بازار عرضه می شود. اتصال آن به تراکتور و کمرشکن به راحتی صورت می گیرد و می توان پس از انجام کار آن را از ماشین جدا کرد و در صورت نیاز دیگر دستگاه ها را به آن متصل کرد.

ترنچر کانال کن و کاربرد آن:

در صنعت کشاورزی و باغبانی گاهی نیاز به ایجاد کانال است. برخی مواقع برای کاشت ردیفی درختان یا بوته ها کانال هایی ایجاد می شود که بوته های محصولات را در آن ها قرار می دهند و در اطراف آن خاک می ریزند. برای این کار از ترنچر کانال کن کوچک استفاده می کنند و به صورت ردیفی کانال هایی را ایجاد می کنند تا زمین برای کشت آماده شود.
علاوه بر این برای آبیاری بخش های مختلف یک باغ یا زمین کشاورزی که از آبیاری غرقابی استفاده می کند، کانال هایی برای هدایت آب ایجاد می شود. حتی ممکن است برای ایجاد سطحی مناسب برای مخفی کردن لوله های آب در زیر زمین نیاز به حفر کانال داشت. در این مواقع نیز می توان به کمک ترنچر کانال کن که در سایزهای مختلفی وجود دارد این کارها را انجام داد و سرعت انجام کار را به مراتب بالا برد.

خرید ترنچر کانال کن:

اگر برای خرید ترنچر اقدام می کنید، باید بسته به نوع کاری که می خواهید با آن انجام دهید و عمق و عرض کانال یکی از مدل های متناسب با کارتان را انتخاب کنید. تامین کنندگان و تولید کنندگان در سایت ویترین نت برای این کار به مشتریان خود مشاوره می دهند و بهترین محصولات را به آن ها ارائه می دهند.

شهر تامین کننده
    02144168445

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل