ارتقا جایگاه از طریق پله

محصول شما بر اساس پله ی خریداری شده، در جای بالاتری در صفحه خانه قرار میگیرد، در دسته‌بندی خودتان در جای بالاتری دیده میشود و در جستجو با کلمات کلیدی، در موقعیت بالاتری دیده میشود

با ارتقا جایگاه محصول خود در سایت، فروش خود را متحول کنید.

مشاهده تعرفه ها

اگر نیاز به مشاوره دارید، همین حالا تماس بگیرید!
44158569 - 021
* از ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در خدمتیم

درخواست تماس

شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند.

نحوه اثر بخشی ارتقا جایگاه از طریق پله

امروزه تبلیغات در اینترنت یکی از اصول لاینفک بازاریابی هر کسب و کاری است. ویترین‌نت به عنوان اولین و بزرگترین وبسایت بازاریابی برای کسب و کارهای B2B توانایی افزایش جذب مشتری و در نتیجه افزایش فروش از طریق بازاریابی دیجیتالی برای فروشندگان را مهیا کرده است. با توجه به حضور گسترده تولیدکنندگان و تامین کنندگان و رقابت آنها در ویترین‌نت، " ابزار پله " کمک میکند محصولات (ماشین آلات و تجهیزات) شما در برترین جایگاه های سایت همانند نتایج اول در جستجوی کلمات کلیدی ، دسته بندی های مختلف صنایع و ... دیده شود. در نتیجه محصولات شما به مشتریانِ هدف بیشتری در ویترین‌نت نمایش داده میشود.

  • جهت ارتقا جایگاه محصولات خود از طریق پله، وارد پنل کاربری خود شده سپس در صفحه پیش نمایش ویترین، محصول و تعداد پله مورد نظر را انتخاب کنید.

  • سفارش

داستان موفقیت مشتریان

ما جایگاه محصولاتمون رو با چند پله ارتقا دادیم و حالا از رقبامون در دسته بندی و در نتایج جستجو سایت ویرین نت بالاتر نمایش داده میشیم که باعث بهبود فروشمون شده و هر ماه تمدیدش می کنیم.

زهتاب - ویترین‌نت

مهندس زهتاب

ما بعد از تولید ویدیوهای محصولات شرکت، اونارو تو ویترین‌نت به اشتراک گذاشتیم و با استفاده از پله در اولین نتایج دسته بندی مربوطه نگه داشتیم که خیلی برامون تماس و مشتری جدید آورد و از نتیجه راضی هستیم.

جعفری - ویترین‌نت

لیلا جعفری

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز