معرفی اطلس ماشین

اطلس ماشین مشاور، طراح و سازنده تخصصی ماشین های سیخ گیرکباب،همبرگرزن، سوسیس وکالباس ساز،اتوماسیون پخت و تجهیزات آشپزخانه  بیشتر

دستگاه کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7050مبله
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه کباب گیر یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. سیستم تزریق دستگاه کباب گیر هیدرولیکی سیلندر و پیستون با موقعیت افقی است. این سیستم مخصوص کاربرانی است که از گوشت گرم با درصد گوشت گوسفندی بالا استفاده می کنند. این دستگاه در ردة دستگاه‌های سریع اطلس ماشین قرارمی‌گیرد. در پاسخ کاربرانی که حساسیت بالایی نسبت به حفظ ساختار ظاهری و باطنی کباب دارند، مدل حرفه‌ای دستگاه با نام 7050Pro طراحی و ساخته شده است که از سیستم کمپرس آب گرم و قالب استیل بهره می برد. مشخصات دستگاه دستگاه کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7050مبله : طول 75، عرض 50 و ارتفاع 130 سانتی‌متر می باشد. وزن بدون بسته‌بندی دستگاه 160 کیلوگرم- (در سیستم حرفه ای، وزن افزایش پیدا می کند) است. سرعت سیخ‌گیری این محصول 1000 سیخ در ساعت است. مکانیزم عمل آن هیدرولیکی است. قدرت موتور دستگاه 1.5 اسب بخار می باشد. مدت زمان کار بدون وقفه دستگاه 5 ساعت- مدت زمان استراحت 2ساعت است. قابلیت کباب‌گیری تا طول 35 سانتی‌متر و وزن 400 گرم می باشد. سیستم برق میکروکنترلر می باشد. سیستم تزریق افقی می باشد. برق مصرفی تکفاز است. دستگاه کباب گیر 2سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع) است. دستگاه کباب گیر مناسب خریدارن فوق العاده حساس است.

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 6055 مبله
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کباب گیر هیدرولیکی یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در رده ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. این دستگاه در رده دستگاه‌های سریع اطلس ماشین قرارمی‌گیرد و به لحاظ طراحی انحصاری می تواند کباب‌هایی با وزن نیم کیلوگرم را نیز سیخ‌گیری کند. مشخصات دستگاه کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 6055 مبله: طول 60، عرض 55 و ارتفاع 120 سانتی‌متر وزن بدون بسته‌بندی: 150 کیلوگرم سرعت سیخ‌گیری: 1000 سیخ در ساعت مکانیزم عمل: هیدرولیکی قدرت موتور: 2 اسب بخار مدت زمان کار بدون وقفه: 5 ساعت- مدت زمان استراحت 2ساعت قابلیت کباب‌گیری تا طول 42 سانتی‌متر و وزن 500 گرم سیستم برق میکروکنترلر سیستم تزریق: افقی برق مصرفی تکفاز دستگاه کباب گیر دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع)است. دستگاه کباب گیر مناسب استفاده در کبابی‌های بزرگ، کترینگ‌ها، رستوران های خاص و VIP و از این قبیل مکان ها است.

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 5047 مبله
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه کباب گیر هیدرولیکی یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. مکانیزم عملکرد این دستگاه کباب گیر به صورت هیدرولیکی بوده و قدرت موتورآن 1.5 اسب بخار است. مدت زمان کار بدون وقفه 5 ساعت و مدت زمان استراحت دستگاه 2ساعت است. قابلیت کباب‌گیری تا طول 35 سانتی‌متر و وزن 400 گرم توسط این دستگاه کباب زن امکان پذیر است. ویژگی های کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 5047 مبله: مشخصات دستگاه طول 47، عرض 50 و ارتفاع 130 سانتی‌متر وزن بدون بسته‌بندی: 150 کیلوگرم سرعت سیخ‌گیری: 1000 سیخ در ساعت دستگاه کباب گیر هیدرولیکی دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد همچنین تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع) می باشد.  

خط اتوماتیک کباب زن و پخت کباب
۶۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط اتوماتیک پخت کباب شامل یک دستگاه کباب‌ زن تمام اتوماتیک و فر تابشی ریلی اتوماتیک می باشد . مشخصات کباب‌ زن اتوماتیک: ابعاد دستگاه شامل : طول 80 ،عرض 80 و ارتفاع 130 است . وزن دستگاه  بدون بسته بندی 300 کیلوگرم می باشد . عملکرد کباب زن اتوملتیک به صورت هیدرولیک است . سیستم تزریق سیلندرو پیستون با موقعیت عمودی قارر داده شده اند . ظرفیت خشاب سیخ 300 عدد با قابلیت شارژ حین انجام کار می باشد . ظرفیت مخزن گوشت 20 کیلوگرم با قابلیت شارژ حین انجام کار است . حجم مخزن روغن 50 لیتر است . موتور 2 اسب بخار است . سیستم برق به صورت میکروکنترلر ، فشارشکن‌های مدولار ، بلوک هیدرولیک فولاد در این خط تولید قرار داده شده اند. مدت زمان کارکباب‌ زن اتوماتیک بدون وقفه 10 ساعت است ومدت زمان استراحت 3 ساعت می باشد . قابلیت سیخ گیری کباب تا طول 35 سانتی مترو وزن 400 گرم می باشد . کلاف فک ازجنس استیل است . سرعت سیخ گیری 1300 سیخ در ساعت می باشد . درخط اتوماتیک پخت کباب تمامی قطعات مرتبط با گوشت از جنس استیل هستند. • مشخصات کباب پز تابشی ظرفیت پخت 1300 سیخ در ساعت می باشد . کباب پز تابشی قابلیت پخت کوبیده، گوجه، جوجه و برگ را دارد . عرض 80 سانتی متر، طول 200 سانتی متر، ارتفاع 200 سانتی‌متر است . وزن کباب پز تابشی 400 کیلوگرم می باشد . این کباب پزاز نوع گازی است . بدنه کباب پز تابشی تمام استیل می باشد .

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7055 مبله
۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7055 مبله : کباب‌ زن اتوماتیک مدل 7055 دارای شمارنده کباب است . این کباب‌زن اتوماتیک دارای ظرفیت تولید 1200 سیخ در ساعت می باشد. دستگاه دارای قابلیت جابجایی وسیستم تزریق افقی است . قدرت موتور 1.5 اسب بخار و وزن 140 کیلوگرم می باشد .    

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 6047 رومیزی
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 6047 رومیزی : کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 6047 رومیزی یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. ابعاد کوچک و وزن پایین باعث شده است تا بیشتر خریدارانی که قصد صادرات دستگاه را به کشورهای دیگر دار ند به این مدل علاقه نشان دهند. همچنین خریدارانی که در سیستم آشپزخانه خود با مشکل فضا مواجه هستند بیشتر از کباب زن های رومیزی استفاده می کنند. سیستم تزریق این دستگاه، سیلندر و پیستون با موقعیت افقی است. این سیستم مخصوص کاربرانی است که از گوشت گرم با درصد گوشت گوسفندی بالا استفاده می کنند. تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع) این دستگاه باعث شده است که در کبابی‌های متوسط و کوچک، کترینگ‌ها، رستوران های کوچک و مکان هایی از این قبیل کاربرد داشته باشد.  

کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7047 رومیزی
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی مدل 7047 رومیزی: کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی اطلس ماشین- مدل 7047 رومیزی یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. ابعاد کوچک و وزن پایین باعث شده است تا بیشتر خریدارانی که قصد صادرات دستگاه را به کشورهای دیگر دار ند به این مدل علاقه نشان دهند. همچنین خریدارانی که در سیستم آشپزخانه خود با مشکل فضا مواجه هستند بیشتر از کباب زن های رومیزی استفاده می کنند. سیستم تزریق این دستگاه، سیلندر و پیستون با موقعیت افقی است. این سیستم مخصوص کاربرانی است که از گوشت گرم با درصد گوشت گوسفندی بالا استفاده می کنند.  تنوع قالب کباب (حدود 25 نوع) این دستگاه باعث شده است که در کبابی‌های متوسط و کوچک، کترینگ‌ها، رستوران های کوچک و مکان هایی از این قبیل کاربرد داشته باشد.

دستگاه تولید همبرگر صنعتی و کباب لقمه و ناگت
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تولید همبرگر صنعتی و کباب لقمه و ناگت : دستگاه رومیزی همبرگرزن هیدرولیکی با قابلیت تولید همبرگر، کباب لقمه و ناگت. این دستگاه امکان سفارشی سازی شکل، قطر و ضخامت محصول تولیدی را در زمان طراحی به شما می دهد. ابعاد دستگاه مناسب مکان های دارای محدودیت فضا و همچنین مشتریان خارج از کشور است. دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است و امکان ارسال آن به سرتاسر جهان وجود دارد. برای نمونة صادراتی، به دلیل ارتقای سطح کیفی، قیمت افزایش خواهد یافت.

چرخ گوشت رومیزی گیربکسی تمام استیل
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چرخ گوشت رومیزی اطلس ماشین، جدیدترین محصول این شرکت در ردة تجهیزات آماده سازی مواد غذایی است که می توان از آن در رستوران ها، کبابی ها، پروتئینی ها و ... استفاده کرد.موتور این دستگاه، موتوژن تبریز بوده و تمام قطعات استفاده شده در ساخت این چرخ گوشت، از جنس استیل هستند.دستگاه وزنی حدود 100 کیلوگرم دارد و با برق تک فاز شهری کار می کند.کیفیت ساخت این محصول به آسانی در کلیپ قالب مشاهده است.    

خردکن و اسلایسر خلالی، چیپسی و نگینی پیاز، سیب زمینی، هویچ مدل General
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خردکن و اسلایسر نگینی پیاز، سیب زمینی، هویچ مدل General یا اسلایسر همه کاره اطلس ماشین در رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها، کارگاه های تولید سالاد و حتی در منزل کاربرد دارد. این اسلایسر می تواند پیاز ، سیب زمینی، هویچ و گوجه را در ابعاد مکعب های 10 میلی متری و 12 میلی متری و همچنین به صورت خلالی و رشته ای خرد کند.همچنین می توانید با استفاده از این دستگاه یک سالاد شیرازی خوشمزه و آبدار درست کنید.

دستگاه پوره کن و آبگیری پیاز
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پوره کن و آبگیری پیاز قابلیت آبگیری حدودا 70 درصد آب پیاز و قابلیت پوره کردن 250 کیلوگرم پیاز در ساعت را دارد. این دستگاه پوره گیر پیاز دارای بن ماری جهت جمع آوری پوره پیاز است. امکان جداسازی قطعات دستگاه جهت سهولت در شست و شو از قابلیت های دستگاه پوره کن و آبگیری پیاز است. ویژگی های دستگاه پوره کن و آبگیری پیاز : گارد استیل روی ورودی پیاز دارای دو خروجی مجزا برای پوره پیاز و آب پیاز تیغه های دستگاه از استیل و رویه ی کروم سخت دارای سینی بزرگ روی دستگاه جهت انباشت پیاز ساخته شده از استیل 304 و آلومینیوم ( ضد زنگ ) مزایای دستگاه پوره کن و آبگیری پیاز : • ایمنی اپراتور • رعایت اصول بهداشتی • مقاومت بیشتر نسبت به اسید پیاز • کاهش هزینه های برق ، انرژی ، نظافت محیط • کاهش زمان و ضایعات سایر دستگاهها ( چرخ گوشت و...) • کاهش هزینه های تعمیرات سایر دستگاه ها ( چرخ گوشت و...)  

کباب گیر، کباب زن و سیخ گیر کوبیده هیدرولیکی اطلس ماشین- مدل 4047 مبله
۲۵,۰۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کباب‌گیر هیدرولیکی مدل4047 یکی از زیرشاخه‌های محصولات تولیدی شرکت اطلس ماشین در ردة ماشین‌آلات صنایع غذایی است که با هدف حذف دخالت دست در فرآیند سیخ گیری کباب طراحی شده است. ابعاد کوچک، وزن پایین و ساخت دستگاه مطابق با استانداردهای بین‌المللی، باعث شده است تا مدل 4047 به یک مدل صادراتی تبدیل شود. ویژگی ها : سرعت سیخ‌گیری: 700 سیخ در ساعت مکانیزم عمل: هیدرولیکی مدت زمان کار بدون وقفه: 4 ساعت مدت زمان استراحت : 2 ساعت قابلیت کباب‌گیری از وزن 50 گرم تا 300 گرم سیستم برق میکروکنترلر برق مصرفی تک فاز توع قالب کباب (حدود 25 نوع) امکان نصب سنسور لیزری برای تشخیص و بکارگیری سیخ چوبی

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل