باندتکسمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی باندتکس

  • عضو ویژه از سال 1397

واردات و فروش کلیه لوازم و ابزار دستی،برقی،بادی،بسته بندی جهت بسته بندی کارتن و پالت و بسته بندی سبک و سنگین فروش انواع تسمه کش تسمه پلاستیک و آهن در سایزهای استاندارد و فروش انواع تسمه کش دستی میزی شارژی و بادی فروش دستگاه سوزن دوخت کارتن بادی و دستی ، فروش انواع دستگاه برش آب چسب دستی و برقی ، فروش نوارچسب کارتن ، سوزن دوخت کارتن تولید تسمه پلاستیکی و فلزی و بست های مربوطه و سرویس و خدمات پس از فروش و ارائه لوازم یدکی دستگاه های مربوطه و ... بیشتر

دستگاه سرکیسه دوز پرتابل
۱,۵۳۵,۰۰۰-۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سرکیسه دوز پرتابل : دستگاه سرکیسه دوز پرتابل جهت دوخت انواع کیسه های پلاستیگی کنفی ، پلی اتیلن برزنتی و نخی تا ضخامت 0/8  کاربرد دارد. این دستگاه سرکیسه دوز قابلیت دوخت درب گونی بصورت پرتابل را دارد. در هر صنعتی که محصول تولید شده در گونی بسته بندی شود مانند صنایع شیمیایی ، برنج ، گندم ، مواد پلاستیکی ، مواد خام ، کود شیمیایی گلخانه ها و ... ، دستگاه سرکیسه دوز قابل استفاده است. در انبار مدل های برقی و شارژی نیز موجود هستند.

دستگاه برش آب چسب رومیزی
۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه برش آب چسب رومیزی : دستگاه برش آب چسب روی میزی جهت فعال کردن انواع آب چسب در سایز 6 تا 10 سانتی استفاده می شود. کاربرد دستگاه برش آب چسب روی میزی برای بسته بندی کارتن جهت مصرف دفاتر بایگانی ، دفاتر پست ، بسته بندی مواد غذایی و دارویی و انواع صنایع که جهت بسته بندی از آب چسب استفاده میکنند است. دستگاه فوق از بدنه سبک ضد زنگ با رنگ استاتیک و تیغ استنلس استیل بدون زنگ زدگی و خم شدن ساخته شده است.

تسمه کش گردکش تسمه آهنی سایز 16و19
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش گردکش تسمه آهنی سایز 16و19 : تسمه کش گردکش تسمه آهنی سایز 16و19 بدون انبر جهت کشش انواع تسمه فلزی در سایز19و16 قابل انجام بوده و با دسته استاندارد قابلیت کشش و فیکس تسمه بدور کار به اندازه مناسب و قابل قبول را دارد. انجام کشش تسمه فلزی به دور کارهای تخت و گرد انواع اجسام آهنی ، صندوق های چوبی ، بسته های بلوک و سنگ ، انواع پالت بشکه ، لوله واجسامی که نیاز به بسته بندی با تسمه آهنی دارند کاربرد دارد.

تسمه کش کف کش پرتابل تسمه آهنی
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش کف کش پرتابل تسمه آهنی : تسمه کش کف کش پرتابل تسمه آهنی،جهت کشش انواع تسمه های آهنی باسایز 16 و 19 به کار میرود. این تسمه کش دارای کششی تخت است و برای انواع سطح صاف و بسته بندی صندوق پالت،ابزار، بلوک آهن، ام دی اف و.... مورد استفاده قرار میگیرد. تسمه کش کف کش از کششی مناسب برخوردار است و فاقد قیچی می باشد در واقع هیچ یک از تسمه کش های آهنی دارای قیچی نبوده مگر مکانیکی باشند و توسط شارژ یا باد تامین شوند.

تسمه بسته بندی پلاستیکی
۹,۵۰۰-۲۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

ویژگی های تسمه بسته بندی پلاستیکی : تسمه بسته بندی پلاستیکی جهت بسته بندی انواع کالای سبک و سنگین در صنعت و کلیه تولیداتی که نیاز به بسته بندی دارند،استفاده میشود. این محصول جهت حفظ و نگهداری کلیه تولیدات در بخش انبارداری و حمل بهتر و راحت تر جابجا کردن کالا و انبارداری و نگهداری به کار میرود. این محصول در انواع سایز و رنگ و 2 نوع جنسیت از پت وپپ تولید شده و هر کدام جداگانه مورد مصرف خواص دارند.  

تسمه فلزی بسته بندی
۹,۰۰۰-۱۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

ویژگی های تسمه فلزی بسته بندی : تسمه فلزی جهت بسته بندی انواع کالای سبک وسنگین کاربرد دارد. دلیل مصرف تسمه فلزی جهت بسته بندی، قابلیت تحمل انواع کشش و تحمل فشار در حمل کالا می باشد. تسمه فلزی در چند نوع با چند کیفیت و مناسب مصرف تولید شده است و در امر بسته بندی و سایر موارد تولید استفاده میشود. معمولا هر حلقه تسمه فلزی با وزنی از 45 الی 60 کیلوگرم تولید و بسته بندی میشود.  

تسمه کش فلز 3 دسته تسمه فلزی سایز 16 و 19
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش فلز 3 دسته تسمه فلزی سایز 16 و 19 : تسمه کش کویل یند 2 دسته مخصوص تسمه فلزی سایز 19-16 می باشد و قادر بر کشش کلیه تسمه های فلزی دور اجسام گرد و تخت است. این نوع تسمه کش بیشتر درصنایع اگزوز سازی و دکل و تولید شاخه آلومینیوم و قوطی و لوله و غیره مصرف دارد. این تسمه کش بدلیل خارج ماندن بست یا بست چکشی مخصوص یا خم کردن سر تسمه و چکشی زدن تسمه قادر بر کشش تسمه بدور اجسام و تولیدات بشکل گرد و تخت می باشد.

تسمه کش 32 فلزی پرتابل
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش 32 فلزی پرتابل : تسمه کش پرتابل 32 کوچک ترین تسمه کش 32 دستی با قدرت بالا است که جهت بسته بندی انواع تسمه کشی کالای تخت و گرد به کار میرود. محصول فوق بنام یا مدل پی اف اچ آمریکا معروف می باشد.طراحی این دستگاه به شکلی است که با وجود کوچک تر بودن بدنه کارایی و قدرت بالایی دارد.بدلیل کوچکی دسته،کشش میزان فیکس کردن تسمه و کشش تسمه به دور کار و دماغه تیز، بست بیرون کشش قرار گرفته می شود. از نظر خلاصی و آزاد شدن تسمه ،پس از خروج دستگاه تسمه بدور کار شل نمیشود و از جهتی کشش بی عیب به دور بسته را دلرد.

ست کامل لوازم بسته بندی تایوانی
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 ست

ویژگی های ست کامل لوازم بسته بندی تایوانی : مجموعه ست کامل بسته بندی شامل بست تسمه ، تسمه پلاستیکی بسته بندی و انبر مربوطه جهت بسته بندی کالای سبک و سنگین کاربرد دارد. ست کامل این مجموعه بصورت انفرادی قیمت بالاتری خواهد داشت ولی ما برای ارائه خدمات بهتر این مجموعه را با قیمت تخفیف دار بصورت یک پکیج به مشتریان عزیز تقدیم می کنیم. این مجموعه یک پیکیج پر فروش و با کیفیت بوده و مشتریان از این مجموعه رضایت دارند توجه داشته باشید این پکیج را تا زمان کوتاهی با این قیمت ارائه خواهیم کرد.

تسمه کش و انبر 19 آهن
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش و انبر 19 آهن : تسمه کش دستی فلز، ساخت تایوان جهت کشش و پرس تسمه آهنی مورد استفاده قرار میگیرد. در 2 سایز 16 و 19 تولید میشود. تسمه کش دستی فلز دارای ضخامت استاندارد 7 تا 8 دهم می باشد. از انبر جهت بسته بندی انواع بسته بندی های سبک و سنگین ، انواع چوب و بلوک، الوار ، تیرک ، دکل ، سیپرکس ، مفتول تیرآهن و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. انبر فقط در سایز 16 یا 19 می باشد و برای کلیه اجناسی که با وزن و طول بلند ساخته و تولید شده قادر به بسته بندی بوده واستفاده میگردد.

رول بازکن تسمه
۱,۵۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های رول بازکن تسمه : رول بازکن تسمه وسیله ای برای باز کردن تسمه پلاستیکی جهت بسته بندی کالا است. با این وسیله کل تسمه پلاستیکی در جهت بسته بندی بدون پرت و دور ریز استفاده شده و باعث میشود از ضرر کالا در بسته بندی جلوگیری شود. این وسیله پک کاملی از بست تسمه و تسمه مورد نیاز و سبد دستگاه بوده که تمام کالای مشتری در یک پکیج در زیر دست و قابل حمل قرار گیرد. رول بازکن تسمه قابل حمل در محیط انبار و زیر دست اوپراتور و بخش بسته بندی است،بدون اینکه از مواد بسته بندی مشتری از بین برود و تا آخر مواد بسته بندی قابل استفاده باشد.  

تسمه کش سرهم تسمه پلاستیکی
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های تسمه کش سرهم تسمه پلاستیکی : تسمه کش سرهم تسمه پلاستیکی با نوع کشش گیربکس قابلیت کشش قیچی تسمه و پرس بست تسمه را دارد. از ویژگی های این دستگاه تسمه کش پلاستیکی کشش بی نهایت و فیکس کردن تسمه به دور کار به آسانی و با اطمینان است. دستگاه تسمه کش سرهم با وزن استاندارد و از آلیاژ سبک و مقاوم ساخته شده تا در اثر کار زیاد از مقاومت مناسب و عالی برخوردار باشد. نوع قیچی عمود بر بوده و همزمان با انجام پرس تسمه اضافه برش داده میشود و از رول تسمه جدا خواهد شد و پرس بست تسمه از پرس محکم و قابل قبولی برخوردار است. همه عملیات بسته بندی در یک پکیج سرهم بابت بسته بندی آسان طراحی شده است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل