نگین ورزشمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی نگین ورزش

نگین ورزش تولید و نصب انواع تشک های ورزشی .تشک کشتی.تشک جودو.تشک رزمی.تشک ایمنی ژیمناستیک.تشک پرش ارتفاع.صخره نوردی. ایروبیک. تشک انفرادی بانوان. چمن مصنوعی. کفپوش ورزشی. و ایمن سازی اماکن ورزشی . ضربه گیر ورزشی دیوار و ستون . نرده . ایمن سازی مدارس و مهدهای کودک بیشتر

تشک ایمنی ژیمناستیک پارکور رزمی
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

تشک ایمنی محصولی بسیار مناسب جهت انجام حرکات ورزشی در باشگا ههای بدنسازی، ایروبیک، ژیمناستیک و رزمی می باشد. این تشک محصولی کاملا استاندارد و با کیفیت و مناسب انجام انواع حرکات ورزشی  در باشگاه ها  می باشد. این محصول اغلب به نام تشک ایمنی ورزشی شناخته می شود.  

ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی
۴۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 متر مربع

ضربه گیر دیوار و ضربه گیر ستون سالن ورزشی و باشگاهها در ضخامت سه و چهار و پنج سانتیمتر در ارتفاع  و طول سفارشی انجام میشود. از ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی برای ایمن سازی انواع باشگاهها و سالن های چند منظوره استفاه میشود. ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی ستون برای  .دیوار . نرده . درب سالن . سکو تماشاگر . تیر دروازه .میله والیبال . پایه بسکتبال و هر نقاط خطرناک که در باشگاهها و سالن ها وجود دارد استفاده میشود . این ضربه گیر نصب شده در بیش از هزار باشگاه ورزشی مورد تایید بسیاری از هییت های ورزشی استانهای مختلف است .            

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل