روش های پرداخت

جهت سهولت خرید شما مشتریان عزیز، روش های مختلفی برای پرداخت در نظر گرفته ایم. ویترین نت با دارا بودن ای‌نماد و درگاه پرداخت بانکی امن، تلاش در جلب اعتماد شما دارد. شما خریداران گرامی می‌توانید با دو روش پرداخت از طریق درگاه بانکی و پرداخت کارت به کارت، خرید خود را انجام دهید، که در ادامه به توضیح بیشتری در این‌باره می‌پردازیم.

روش های ارسال کالا

خریداران گرامی میتوانند در مراحل خرید با توجه به محل تحویل و هزینه‌ها، از روش‌های مختلف ارسال کالا استفاده کنند.
* با توجه به صلاحدید کارشناس فروش ممکن است روش ارسال تغییر نماید و به خریدار گرامی اطلاع رسانی می‌شود .

شرایط بازگشت محصول

خریداران گرامی میتوانند در صورت رخ دادن موارد زیر محصولات خریداری شده را مرجوع نمایند همچنین انصراف از خرید تنها تا 12 ساعت پس از ثبت سفارش امکان پذیر می باشد .

پرداخت آنلاین

در این روش خریداران گرامی میتوانند با استفاده از شماره 16 رقمی، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی خود اقدام به خرید کنند. که روش امن، قابل پیگیری و مطمئن برای خریداران می‌باشد. پس از پرداخت به صورت آنلاین اطلاعات خریدار و آدرس و ... به صورت آنلاین در اختیار تیم فروش قرار میگیرد و مراحل ارسال کالا آغاز میگردد.

پرداخت کارت به کارت و حواله بانکی

خریدارانی که تمایل به پرداخت از طریق کارت به کارت و حواله بانکی، چه با حضور در شعب بانکی و چه به صورت اینترنتی دارند، میتوانند از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده کنند.

شماره کارت: 1229 4006 1219 6274
شماره حساب: 201263463441
به نام: شرکت سیمای خلاق آیریک

در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی از طریق کانال‌های زیر با ما در ارتباط باشید. مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما هستیم.

info {at} vitrinnet.com
vitrinnet5263@

ارسال از طریق باربری

کارشناسان ویترین‌نت در تلاش هستند تا با کمترین هزینه و زمان، سفارشات خریداری شده را به دست خریداران عزیز برسانند. در 80 درصد از موارد به علت حجیم بودن کالاها، سفارشات از طریق باربری ارسال میشود که هزینه این روش نسبت به سایر روش‌ها مقرون به صرفه میباشد.

دریافت کالا به صورت درب به درب از طریق تیپاکس

خریدارانی که مایل به دریافت سفارشات به صورت درب به درب هستند میتوانند از طریق تیپاکس کالاهای خریداری شده خود را دریافت نمایند.

توجه نمایید که:
* سفارشات تهران که قبل ساعت 12 ظهر ثبت و نهایی شوند، همان روز ارسال میشوند.
* سفارشات شهرستان که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت و نهایی شوند همان روز به باربری ارسال می‌شوند و تا 2 الی 3 روز کاری به دست خریداران خواهند رسید که با مراجعه به محل باربری میتوانند سفارش خود را تحویل بگیرند.
* سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر نهایی شوند، با یک روز تاخیر ارسال خواهند شد. (در صورتی که محصول مورد نظر، نیازی به ساخت سفارشی نداشته باشد.)

محصولات دارای آسیب

در صورت مشاهده هرگونه آسیب و ایراد فیزیکی در محصولات، خریدار حداکثر تا یک روز کاری پس از دریافت محصول، می‌تواند ایراد را به واحد فروش ویترین نت گزارش و نسبت به بازگرداندن کالا اقدام کند. پس از گذشت این زمان (یک روز کاری)، ویترین نت مسئولیتی در قبال کالای آسیب دیده نخواهد داشت.

مغایرت در محصول خریداری شده با محصول ارسالی

در صورت مشاهده هر نوع مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، خریدار موظف است ظرف حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت را به واحد فروش ویترین نت اعلام نماید و پس از تایید، نسبت به بازگشت محصول موردنظر اقدام کند.

محصولات معیوب

در صورت مشاهده هرگونه ایراد فنی در محصول ارسالی، خریدار می‌تواند حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت محصول، ایراد فنی را به واحد فروش ویترین نت اطلاع دهد و نسبت به بازگشت محصول اقدام کند. پس از گذشت این زمان (دو روز کاری)، ویترین نت مسئولیتی در قبال کالای معیوب نخواهد داشت.

توجه نمایید که:
برای محصولات و دستگاه‌هایی که طبق سفارش و درخواست خریدار ساخته می شوند، 50 درصد مبلغ پیش فاکتور (قرارداد) پس از تایید واحد فروش، به عنوان پیش پرداخت ساخت و باقی مبلغ، زمان آماده شدن محصول از طریق شماره حساب های اعلامی دریافت می‌گردد.
در صورتی که خریدار به هر دلیلی دستگاه یا محصولاتی را که برای ساخت؛ سفارش داده تحویل نگیرد، پس از اتمام پروسه ساخت و تسویه کامل مبلغ پیش فاکتور، کالای ساخته شده تا 15 روز در کارگاه به صورت امانت نگه‌داری می‌شود .
پس از پایان این زمان در صورت نیاز به نگه‌داری بیشتر و امکان ادامه این کار، با موافقت شرکت سازنده و پرداخت هزینه انبارداری، دستگاه در انبار نگه‌داری می‌شود . در غیر اینصورت شرکت سازنده و شرکت ویترین نت به عنوان فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به دستگاه نخواهند داشت.

چگونه محصول را برای ویترین نت ارسال کنم؟

در صورتی که محصول دریافتی شرایط بازگشت را داشته باشد؛ خریدار می‌تواند پس از تماس با واحد فروش ویترین نت و انجام هماهنگی‌های لازم کالا را به آدرس پستی ویترین نت ارسال کند.
محصول بازگشتی باید به همراه همه متعلقات و لوازم جانبی، توسط خریدار به خوبی بسته بندی شده باشد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان