روش های پرداخت

جهت سهولت خرید شما مشتریان عزیز، روش های مختلفی برای پرداخت در نظر گرفته ایم. ویترین نت با دارا بودن ای‌نماد و درگاه پرداخت بانکی امن، تلاش در جلب اعتماد شما دارد. شما خریداران گرامی می‌توانید با دو روش پرداخت از طریق درگاه بانکی و پرداخت کارت به کارت، خرید خود را انجام دهید، که در ادامه به توضیح بیشتری در این‌باره می‌پردازیم.

روش های ارسال کالا

خریداران گرامی میتوانند در مراحل خرید با توجه به محل تحویل و هزینه‌ها، از روش‌های مختلف ارسال کالا استفاده کنند.
* با توجه به صلاحدید کارشناس فروش ممکن است روش ارسال تغییر نماید و به خریدار گرامی اطلاع رسانی می‌شود .

پرداخت از طریق درگاه‌های پرداخت بانکی

در این روش خریداران گرامی میتوانند با استفاده از شماره 16 رقمی، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی خود اقدام به خرید کنند. که روش امن، قابل پیگیری و مطمئن برای خریداران می‌باشد. پس از پرداخت به صورت آنلاین اطلاعات خریدار و آدرس و ... به صورت آنلاین در اختیار تیم فروش قرار میگیرد و مراحل ارسال کالا آغاز میگردد.

پرداخت کارت به کارت و حواله بانکی

خریدارانی که از طریق کارت به کارت و حواله بانکی، چه به صورت فیزیکی، چه به صورت اینترنتی، تمایل به پرداخت دارند، میتوانند از طریق حساب‌های بانکی زیر اقدام نمایند.
شماره کارت: 1229 4006 1219 6274
شماره حساب: 201263463441
همچنین اطلاعات ثبتی شرکت "سیمای خلاق آیریک (ویترین‌نت)" 512202 می‌باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی از طریق کانال‌های زیر با ما در ارتباط باشید. مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما هستیم.

info {at} vitrinnet.com
vitrinnet@

ارسال از طریق باربری

کارشناسان ویترین‌نت در تلاش هستند تا با کمترین هزینه و زمان، سفارشات خریداری شده را به دست خریداران عزیز برسانند. در 80 درصد از موارد به علت حجیم بودن کالاها، سفارشات از طریق باربری ارسال میشود که هزینه این روش نسبت به سایر روش‌ها مقرون به صرفه میباشد.

دریافت کالا به صورت درب به درب از طریق تیپاکس

خریدارانی که مایل به دریافت سفارشات به صورت درب به درب هستند میتوانند از طریق تیپاکس کالاهای خریداری شده خود را دریافت نمایند.

توجه نمایید که:
* سفارشات تهران که قبل ساعت 12 ظهر ثبت و نهایی شوند، همان روز ارسال میشوند.
* سفارشات شهرستان که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت و نهایی شوند همان روز به باربری ارسال می‌شوند و تا 2 الی 3 روز کاری به دست خریداران خواهند رسید که با مراجعه به محل باربری میتوانند سفارش خود را تحویل بگیرند.
* سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر نهایی شوند، با یک روز تاخیر ارسال خواهند شد. (در صورتی که محصول مورد نظر، نیازی به ساخت سفارشی نداشته باشد.)

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .