ماشین سازی عدیلیمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ماشین سازی عدیلی

ماشین سازی عدیلی در سال ۱۳۵۷ پس از تحقیقات و تولید دستگاه های مختلفی چون دستگاه بسته بندی دوسرپیچ برای گز و شکلات، اقدام به طراحی و تولید دستگاه های بسته بندی پیلوپک (دو سر دوخت) نمود. سپس، با به روزآوری مداوم و ارتقای بهینه تولیدات خود طبق آخرین تکنولوژی های روز دنیا و پذیرش سفارشات متفرقه و دشوار و تلاش برای تولید بهترین و باکیفیت ترین ماشین آلات بسته بندی، ابتدا گامی در جهت خدمت رسانی بهینه به تولیدکنندگان داخلی و ممانعت از خروج ارز از کشور و سپس ورود به عرصه صنعت بسته بندی دنبا و بازارهای جهانی برداشت. در راستای تحقق شعار ” حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی ” گروه ماشین سازی عدیلی با به کارگیری تیم متخصص و مجرب صنعت بسته بندی و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، از گذشته تا به امروز ، موفق به تولید و ارائه انواع دستگاه های بسته بندی پیلوپک متناسب با نیاز مشتری به بازار ایران و بازارهای جهانی شده است. بیشتر

دستگاه بسته بندی تنباکو
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه جدید بسته بندی تنباکو 50 گرمی  یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده می باشد دستگاه بسته بندی تنباکو محصولات را به صورت پیلوپک ( دو طرف دوخت ) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه انواع دخانیات ، توتون ، تنباکو ،تنباکو معسل ، لبگیر قلیان و … مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه دارای سیستم فتوسل جهت جداسازی می باشد .  

دستگاه بسته بندی بیسکوییت
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی بیسکوییت محصولاتی با ابعاد متوسط (عرض 8 تا 20 سانتی متر) مناسب می باشد که به صورت پیلوپک( دو طرف دوخت) , استفاده از فناوری های سیل و کلد سیل (مربوط به سرعت بسته بندی) و همچنین دیگر امکانات جانبی دستگاه طبق نیاز مشتری ارائه می گردد.این دستگاه یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه انواع کیک ، کلوچه ، انواع بستنی ، بیسکوئیت ، تی تاب ، ویفر ، حلوا شکری و … مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه بسته بندی پوشک
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین سازی عدیلی برای اولین بار در ایران دستگاه بسته بندی پوشک بصورت تک عددی بعنوان سمپل یا نمونه را برای شرکت زرین سلولز (مای بی بی) طراحی و تولید نمود. دستگاه بسته بندی پوشک یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی دستکش
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی دستکش یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک(دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی صابون دوطرف دوخت
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی دستمال صابون یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک(دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی دستمال جیبی

دستگاه بسته بندی دستمال جیبی یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک(دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه دستمال کیفی، صابون، سفره یکبار مصرف، دستکش، کیسه زباله، پوشک، اسکاچ و سیم ظرفشویی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی اپلیکاتور
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی اپلیکاتور یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که اپلیکاتور را به صورت چهارطرف دوخت بسته بندی می کند.این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه ست سرم، سوند، سرنگ انسولین، آنژیوکت، گان و شان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی گاز استریل
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی گاز استریل یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که گاز استریل را به صورت چهارطرف دوخت بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه ست سرم، سوند، سرنگ انسولین، آنژیوکت، گان و شان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی همبرگر و ساندویچ
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی همبرگر یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC ,مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه انواع ساندویچ، همبرگر ، پیتزا آماده، سمبوسه، پیتزا پیراشکی، لازانیا، کباب لقمه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی خرما با سیستم PLC
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی خرما یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی چون انواع گز، نبات نی دار، شکلات، سوهان، مسقطی، آدامس، خرما و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی سوهان

دستگاه بسته بندی سوهان یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه انواع گز، نبات نی دار، شکلات، حلوا کنجدی، مسقطی، آدامس، خرما و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی نبات
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی نبات نی دار یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC, مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک (دو طرف دوخت) بسته بندی می کند. این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مشابه انواع گز، نبات نی دار، شکلات، سوهان، مسقطی، آدامس، خرما و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا