× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
لوازم و قطعات یدکی نساجی و کاربرد آن هالوازم و قطعات یدکی نساجی و کاربرد آن ها

در صنعت نساجی ماشین ها و دستگاه های تخصصی ای وجود دارد که هر کدام از آن ها طبیعتاً لوازم و قطعات یدکی خاصی نیز دارد. آشنایی با...

ادامه مطلب  
لوازم و وسایل خرازی و خیاطی

معرفی لوازم خرازی و خیاطی
خرازی و خیاطی از جمله مشاغلی هستند که اگر به صورت حرفه ای دنبال شوند از مشاغل با سود بالا محسوب می شوند. اگر قصد راه اندازی فروشگاه خرازی و خیاطی را دارید در مرحله اول بهتر است با لوازم خرازی و خیاطی بیشتر آشنا شوید و همچنین اطلاعاتی در رابطه با محصولات مربوط به این مشاغل را جمع آوری نمایید. بر اساس سلیقه برخی از افراد ممکن است قصد راه اندازی فروشگاهی را داشته باشند که فقط لوازم خیاطی در آن ها به فروش می رسد و برخی دیگر ممکن است لوازم خرازی را برای فروش انتخاب نمایند و در نهایت برخی از افراد ممکن است قصد راه اندازی فروشگاهی برای فروش لوازم خرازی و خیاطی را داشته باشند.
آشنایی با لوازم خیاطی
به هنر و حرفه دوخت انواع لباس، پرده و غیره خیاطی گفته می شود و خیاط شخصی است که بر اساس سفارش مشتریان خود انواع لباس، پرده و غیره را می دوزد. برخی از خیاط ها ممکن است به صورت فردی کار کنند و برخی دیگر کار کردن در کارگاه های خیاطی یا شرکت های تولید لباس را به همراه گروهی از خیاط ها ترجیح می دهند.
o کش
o سوزن
o یراق
o نوار تزئینی
o خط کش
o نخ
o زانفیکس
o لایه
o قیچی
o ابر
o پشم شیشه
o بشکاف
o جاسوزنی
o انگشتانه
o جعبه خیاطی
o دفتر خیاطی
o رولت
o صابون
o قزن
o کاغذ الگو و کاربن
o متر
o گونیا
o قیطان
o سگک
o زیپ و متعلقات
o یقه آماده
لوازم خرازی
در فروشگاه ها و مغازه های خرازی اجناس ریز مربوط به کار خیاطی و اجناس مورد نیاز که برای انجام کارهای دستی مورد استفاده قرار می گیرند به فروش می رسند.
o لوازم بافتنی
o لوازم هنرهای دستی
o سنگ و نگین
o چسب و لوازم
o روبان
o تور
o دستکش و جوراب
o لوازم زیر
o لوازم پرده

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .