ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  مقایسه
  مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
  کابین ماشین آلات کشاورزی و کاربرد آن ها کابین ماشین آلات کشاورزی و کاربرد آن ها

  یکی از لوازم و ادوات کشاورزی که در انواع مختلف تولید شده است و دارای کاربردهای بسیار زیادی است ، کابین ماشین آلات کشاورزی است. در...

  ادامه مطلب  
  خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

  خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

  ادامه مطلب  
  کابین ماشین آلات کشاورزی

  کابین ماشین آلات کشاورزی جز لوازمی است که به صورت جداگانه می توان از آن ها خرید کرد. معمولاً در زمان های مختلفی از ابزار و ماشین آلات کشاورزی مانند تراکتور، تیلر و... استفاده می شود. از این رو برای مواقعی که شرایط آب و هوایی مساعد نیست راننده این ماشین آلات باید بتواند بر روی آن ها کار کند. ماشین آلات کشاورزی معمولاً رو باز هستند و برای ایجاد یک فضا مناسب در آن ها باید از کابین ماشین آلات کشاورزی استفاده کرد. از این رو استفاده از این ابزار بر روی این دستگاه ها ضروری است.

  موارد استفاده از کابین ماشین آلات کشاورزی
  از این کابین ها بر روی دستگاه هایی مانند تراکتور، تیلر، کمرشکن و دیگر ماشین های روباز مورد استفاده بر روی کشاورزی استفاده می شود. کابین ها در سایزها و طرح های مختلفی تولید می شوند و معمولاً از شیشه های نشکن و مقاوم ساخته می شوند تا دید از بیرون به خوبی فراهم شود.
  برخی از انواع کابین ها قابلیت تعبیه ی دستگاه های گرمایشی و سرمایشی را هم دارند و در شرایطی که هوا مساعد نیست نیز امکان کار کردن راحت را فراهم می کنند.
  استفاده از کابین ماشین آلات کشاورزی باعث می شود تا در شرایط جوی نامساعد مانند ریزش برف و باران نیز بتوان از دستگاه ها استفاده کرد و محدودیتی را از این لحاظ نداشته باشید.
  علاوه بر این در زمان های برداشت محصول ممکن است گرد و غبار زیادی در هوا باشد و تنفس مقدار زیاد آن به مرور زمان به راننده این دستگاه ها آسیب می زند. از این رو باید سعی شود از هوایی سالم استفاده کرد.
  این کابین ها بر روی قسمت هدایت این ماشین آلات متصل می شوند و بسته به اندازه ی فضا و مدل دستگاه ها کابین ماشین آلات کشاورزی نیز متنوع هستند.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان