× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فن سانتریفیوژ , فن و هواکش دامداری
۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

فن های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می کنند. به عنوان یک قانون کلی فن سانتریفیوژ در سیستم های کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارد،هوای ورودی به موازات محور گردش پروانه وارد فن سانتریفیوژ شده و با حرکت شعاعی به سمت پیرامون پروانه و نوک بالک ها حرکت می کند. همزمان با این حرکت، جریان هوا مقداری انرژی جنبشی دریافت می کند که افزایش فشار استاتیک را همزمان با آهسته شدن حرکت جریان هوا قبل از ورود به مسیر تخلیه را در پی دارد. فن های سانتریفیوژ قابلیت عملکرد در مکان هایی که جریان هوا کثیف و دارای ناخالصی است و یا دارای دمای بالا می باشند را دارند. اما مهمترین ویژگی این فن ها توانایی آنها در غلبه بر افت فشار استاتیک بالا در سیستم های کانال کشی شده می باشد.      

بیگ فن دامداری , فن و هواکش دامداری
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

بیگ فن دامداری باعث کاهش استرس گرمایی دام در فصل گرما می شود. از مزایای این فن دامداری می توان به عدم کاهش شیردهی دام در فصل گرما اشاره کرد. سرعت جریان هوای این فن دامداری متناسب با استانداردها است. فن های دامداری با قطرهای مختلف برای فضاهای دامداری مختلف قابل طراحی است. ویژگی ها : طراحی خاص بدون هیچگونه آلودگی صوتی برای دام کاهش دما در اوج تابستان جلوگیری از ورود حشرات در نزدیکی دام و انتقال بیماری

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
فن سقفی دامداری  , فن و هواکش دامداری
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فن سقفی که به آن بیگ فن نیز گفته در ابعاد 5 و 7 متری ساخته می شود. فن دارای قابلیت جابجایی هوا تا 150000 متر مکعب در ساعت است. فن سقفی مجهز به اینورتور جهت تنظیم دور باد است و دارای قابلیت نصب بادسنج جهت خاموشی اتوماتیک در زمان وزش باد می باشد. مصرف برق این فن بسیار کم تا حدود 6 آمپر است.  

بیگ فن سقفی , فن و هواکش دامداری
۹,۲۰۰,۰۰۰-۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بیگ فن سقفی دارای گیربکس و دینام  آلمانی است که مصرف برق کمی دارد و در عین حال دور بیشتری نسبت به سایر رقبا دارد.( 105 دور دقیقه درحالیکه دور موتور سایر رقبا 60 الی 70 دور میباشد) این فن سقفی دامداری دارای 5 پره آلومینیومی دو جداره باقابلیت ارتجاعی بسیار بالا و مقاوم در برابر تنش محیطی با تکنولوژی روز دنیا که بهترین گردش هوا را ایجاد میکند ، که این امر به دلیل داشتن بالکهای متحرک در کنار پره هاست که حجم هوای بیشتری را جابه جا میکند. ویژگی ها : ‎دارای شاسی مقاوم سرتاسری و محافظ گیربکس جهت نگهداری و جلوگیری از سقوط فن دارای تابلوی محافظ برای کنترل سرعت پره ها ، نوسانات برق ، وزش باد مزایای استفاده از فن سقفی : ‎حذف گازهای مضر تولید شده فرآیند متابولیک بدن حیوان که توسط تخمیر بوجود می آید از بین بردن گرد و غبار موجود در هوا و دور کردن حشرات مزاحم از بین بردن بخار آب بیش از حد موجود در هوا (حذف رطوبت) فراهم شدن اکسیژن لازم و کاهش اثر حرارت ،عدم نفوذ حرارت به پناهگاه توسط تابش خورشید تهویه طبیعی بالا رفتن ركورد شير بسيار موثر در باروري  

فن سقفی غول پیکر , فن و هواکش دامداری
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فن سقفی غول پیکر برای تهویه سالن های شیردوشی ، تهویه سالن های فری استایل و تهویه سالن های انتظار و انواع جایگاه  دام کاربرد دارد. میزان جابجایی هوا با فن سقفی غول پیکر 12 برابر فن های سبدی 1 متری است. ویژگی های فن سقفی غول پیکر​ : موتور و گیربکس قدرتمند با راندمان بالا گرمایی و اکسیژن رسانی مناسب به دام و مصرف برق پایین بدون صدا ( کاهش استرس صوتی در دام )

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
فن و هواکش دامداری

از زیر مجموعه ی تهویه هوای دامداری و کولر های صنعتی میتوان فن سانتریفوژ و هواکش دامداری نام برد. 

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل