× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله ساخت زرین مهر آتا با ظرفیت تولید 150 کیلو در ساعت کار می کند. بالش پرکن دولوله تایمری با داشتن سیستم زمانی میتوانید بالش را طوری پر کند که بالشها دارای تلورانس بیشتری نسبت به سیستم وزنی باشند. بالش پرکن وزنی با سیستم plc کار می کند و دقت بالایی دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه بال فایبر

دستگاه بال فایبر چیست و چه کارایی دارد؟
با پیشرفت علم و تکنولوژی به ویژه در بخش صنعت نساجی دستگاه های پیشرفته و مدرن بسیار زیادی وارد عرصه بازار شده اند یکی از این دستگاه ها، دستگاه بال فایبر می باشد که جهت افزایش استحکام مواد اولیه در نساجی مورد استفاده قرار گرفته اند. این دستگاه به طور کلی از بخش های مختلف تشکیل شده است و هر یک از بخش ها مسئول انجام عملیات خاصی می باشد. مواد اولیه پس از وارد شدن به دستگاه بال فایبر و انجام یک سری از عملیات و فرآیندها مقاومت آن ها افزایش یافته و محصول نهایی با مقاومت بالا در نهایت از طریق دریچه وارد بخش تحویل سفارش مشتری و تحویل محصول می شود.


کارایی دستگاه بال فایبر چیست؟
یکی از ماشین آلات پر کاربرد در صنعت نساجی دستگاه بال فایبر می باشد. مواد مورد استفاده در دستگاه بال فایبر از طریق سیلندر تغذیه وارد دستگاه بال فایبر می شوند و این امر این مواد را قادر می سازند تا از طریق چرخش و دوران به سازگاری مطلوب خود دست یابند. مواد برای دوره مورد نظر و از طریق دروام های متوالی در مدار موجود در دستگاه بال فایبر توزیع می یابند و یک موتور حرکتی باعث به حرکت درآمدن آن ها می شود و یا همچنین حرکت انتقال خود را از یک موتور منحصر به فرد به دست می آورند. با کامل شدن دوره مورد نظر، موادی که به استحکام مطلوب دست یافته اند با کمک یک دستگاه تهویه و از طریق باز شدن یک دریچه به بخش تحویل محصول انتقال پیدا می کند.


آشنایی با برخی از ویژگی های مهم دستگاه بال فایبر
عرض کاری این دستگاه به چیزی حدود 1500 میلی متر می رسد در صورتی که عرض کلی این دستگاه چیزی حدود 2085 میلی متر است. طول کلی این دستگاه حدوداً 1704 و ارتفاع آن 4127 است. وزن خالص این دستگاه حدود 2300 کیلوگرم می باشد در صورتی که قدرت آن حدود 15.5 کیلو وات است.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل