× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG , الکتروموتور خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته سه چهارم HP مدل EG که متناسب با نام دارای قدرت 3/4 اسب میباشد یکی از قدرتمند ترین الکتروموتورهای کولری الکتروژن میباشد که متناسب با قدرت در کولرهای آبی مناسب استفاده میگردد. الکتروموتورهای کولری در دو نوع پایه دار و بدون پایه کارتنی توسط گل الکتریک عرضه میگردند. تمامی الکتروموتورهای الکتروژن نظیر الکتروژن کولری3/4 EG که از وبسایت گل الکتریک پارت خریداری میگردند، دارای 18 ماه گارانتی محصولات نیز میباشند. ولتاژ 220/230 ولتی و سیم مسی استفاده شده از مشخصات فنی مهم الکتروژن کولری3/4 EG میباشند. الکتروموتورهای کولری الکتروژن نیز که مرزی میان محصولات صنعتی و خانگی نیز محصوب میگردد از این قاعده مستثنی نبوده و یکی از بهترین تولیدی های الکتروموتور کولر آبی مختص شرکت الکتروژن میباشد.الکتروموتورهای سری EG مشابه همان الکتروموتورهای نسل قدیم الکتروژن میباشند و دارای سوئیچ گاورنر هستند، علاوه بر این الکتروموتورها دارای سوئیچ Overload نیز بوده و در هر صورتی که الکتروموتور گیرپاچ کند جریان برق قطع میگردد. علاوه بر این الکتروموتورهای سری Eg الکتروژن دارای گرید انرژی E و D بوده و دارای گشتاور راه اندازی بالا میباشند.

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک سوم HP مدل EG , الکتروموتور خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک سوم HP مدل EG  یکی از الکتروموتورهای کولری نسل قدیم تولید الکتروژن میباشد که متناسب با 1/3 اسب آن برای کولرهای آبی متناسب مناسب است. الکتروموتورکولری الکتروژن 1/3 EG با فرکانس 50/60 هرتز و ولتاژ 220/230 ولت در بازار عرضه شده است. شرکت الکتروژن الکتروموتور کولری الکتروژن 1/3 EG را در حالت پایه دار و معمولی عرضه میکند که در این وبسایت نیز هردوی آنها بنا به درخواست های مخاطبین در توضیحات هنگام خرید محصولات موجود میباشد. یاتاقان استفاده شده در این محصول بلبرینگ و سیم استفاده شده نیز سیم مسی میباشد. الکتروموتور های الکتروژن با شعار الکتروموتورهای صنعتی با بازدهی بالا و طول عمری بسیار بالا شناخته میگردند .همچنین علاوه بر این خدمات پس از فروش بسیار موثر و مناسب الکتروژن از دیگر مزایای اعتماد به این برند تولید کننده الکتروموتور میباشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
الکتروموتور کولری فاز شکسته یک دوم HP مدل EG , الکتروموتور خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری فاز شکسته یک دوم HP مدل EG یکی از محصولات الکتروژن است که جزو الکتروموتور کولری نسل قدیم محسوب میگردد. قدرت اسب این الکتروموتورکولری نیز مشخص کننده ابعاد کولر مورد نیاز میباشد. سرعت 1725-1425 rpm نیز یکی از مشخصات فنی مهم این الکتروموتور کولری میباشد. همچنین توان خروجی 1/2-1/6 بوده و جنس سیم لاکی استفاده شده در این الکتروموتور کولری مسی میباشد.

الکتروموتور کولری موتوژن سه چهارم , الکتروموتور خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور های صنعتی و کولری یکی از موارد مورد استفاده در صنایع متفاوت و گوناگون هستند. شرکت موتوژن به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده الکتروموتور صنعتی در ایران و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، به خوبی توانسته است تا اعتماد و اطمینان مخاطبین را به خود جلب نماید. الکتروموتور های کولری موتوژن دارای کیفیت بالا و کارکرد بسیار مناسب و با قیمت درب کارخانه می باشند. الکتروموتورکولری موتوژن سه چهارم 3/4 SP یکی از محصولات کولری موتوژن است و علاوه بر دارا بودن خصوصیات کلی تولیدات موتوژن تبریز دارای اندازه فریم 56 سرعت دربار نامی 1425/950 rpm می باشد. به طور کلی الکتروموتور کولری موتوژن تحت نام الکتروموتور EG در بازار عرضه شده است. چنانچه در دنیای اینترنت نیز به دنبال الکتروموتور کولری موتوژن بوده اید با عناوینی همچون الکتروموتور موتوژن کولری ، موتوژن تبریز کولری ، الکتروموتور کولری موتوژن 3/4 و دیگر عناوین از این دست آشنا شده اید. الکتروموتور کولری یکی از حساس ترین صنایع میباشد که به نوعی مرز بین محصولات صنعتی است، چرا که بسیاری از مخاطبین و مصرف کنندگان آن خانواده ها می باشند. الکتروموتورکولری موتوژن سه چهارم 3/4 SP یکی از قدرتمند ترین الکتروموتورهای کولری موجود در بازار می باشد که برای کولر های آبی بزرگ استفاده میگردد. علاوه بر این محصولات کولری موتوژن یکی از قابل رقابت ترین نمونه های تولید داخل هستند که تحت نام موتور کولری موتوژن تبریز عرضه میگردند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
الکتروموتور خانگی

الکتروموتور خانگی دستگاهی است که انرژی الکتریسیته را تبدیل به انرژی مکانیکی می کند. یعنی دقیقاً عملی برعکس ژنراتور؛ چراکه ژنراتور انرژی مکانیکی را تبدیل به انرژی الکتریسیته می سازد.
مدل های مختلفی از الکتروموتور خانگی تولید و عرضه می شود.

نکات خرید الکتروموتور خانگی

برای تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین مدل، بهتر است این نکات را مد نظر داشته باشید:

1- ولتاژ: به برق مستقیم برای الکتروموتور خانگی خود دسترسی دارید و یا اینکه می‌ خواهید از باتری استفاده کنید؟ اگر قصد استفاده از برق مستقیم دارید، تطابق ولتاژ دستگاه و خانه خود خود را نیز بررسی کنید. برخی از دستگاه های الکتروموتور احتیاج به ولتاژهای قوی‌تری دارند.
2- فرکانس:‌ فرکانس الکتروموتور خانگی ممکن است بسته به اینکه محصول ساخته شده در کدام کشور است متفاوت باشد. بنابراین، به این مورد نیز دقت کنید. برای مثال در آمریکا الکتروموتور خانگی در فرکانس 6Hz کار می‌ کنند ولی به صورت کلی استفاده از 50hz نیز مرسوم است.
3- سرعت: آیا الکتروموتور خانگی مورد نظر در سرعت ثابت و یا قابل تنظیم کار می کند؟ اگر لزوماً به سرعت خاصی احتیاج دارید، بنابراین بهتر است یک دستگاه کنترلر نیز تهیه کنید.
4- گشتاور: گشتاور مورد نیاز شما برای الکتروموتور خانگی چه مقدار است؟ آیا جاذبه را نیز به عنوان یک مانع در نظر میگیرید؟ آیا میزان گشتاور پس از گذشت مدتی از شروع فعالیت باید تغییر کند؟
5- قدرت: هنگام انتخاب الکتروموتور خانگی، قدرت این دستگاه یکی از مهم‌ترین عوامل است. قدرت مورد نیاز شما چقدر است؟ دستگاه الکتروموتور خانگی مورد نظر این قدرت را در زمان حداکثر کارایی می تواند ارائه کند، یا به صورت عادی نیز قادر به ارائه آن است؟
6- دوره کاری: دوره کاری به نسبت زمان کاری ماشین به کل بازه زمانی گفته می‌شود. برای مثال دوره کاری ۸۰ درصد به این معنا است که دستگاه ۸۰ درصد زمان کار خواهد کرد و ۲۰ درصد اوقات خاموش است. دلیل این خاموشی نیز به علت ایجاد وقفه برای خنک شدن الکتروموتور خانگی شما است. عموماً الکتروموتور خانگی کوچک و ضعیف‌تر دوره کاری بیشتری دارند. به هرحال میزان دوره کاری را نیز حتماً باید در محاسبات خود برای الکتروموتور خانگی لحاظ کنید.
7- چرخه عمر: انتظار دارید الکتروموتور خانگی برای چه مدت زمان بدون هیچگونه مشکل کار کند؟ استفاده مداوم و با دوره کاری بالا عموماً منجر به کاهش طول عمر الکتروموتور خانگی می شود.
8- شرایط محیطی اطراف: قصد دارید از الکتروموتور خانگی مورد نظر در کجا استفاده کنید؟ آیا باید حفاظ خاصی برای آن در نظر بگیرید؟ آیا در معرض آب و یا گردوخاک قرار خواهد گرفت؟ هرکدام از این موارد می تواند در انتخاب مدل مورد نظر تاثیرگذار باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل