ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
رادیاتور پنلی ایساتیس
۳۷۰,۰۰۰ تومان

رادیاتور پنلی ایساتیس طرح افتاب پیشرفته ترین خطوط تولید رباتیک رادیاتور پانلی از کمپانی LEAS ایتالیا را داراست. قابلیت نصب دو طرفه از ویژگی های رادیاتور پنلی ایساتیس است. ظرفیت حرارتی این رادیاتور فوق العاده است. نقاط جوش ها ، درز جوش و جوش اتصالات خروجی در این رادیاتور بسیار با ظرافت است. قابلیت این رادیاتور پنلی در تکنولوژی رنگ منحصر به فرد است. جهت بالا بردن کیفیت رنگ در این رادیاتور از تکنولوژی نانو سرامیک استفاده شده است.  

دستگاه سایبان
۱۲۰,۰۰۰ تومان

انواع دستگاه سایبان‌های صادراتی، زنجیری (باکس و فول باکس) فریم آلومینیومی با قابلیت تنظیم شیب دلخواه مقاوم در برابر باد ، نور خورشید و باران پارچه PVC کره‌ای، برزنت ترک، برزنت اسپانیا (اکرولیک) قابلیت اجرا و نصب در تراس، کنار استخر، رستوران‌ و هتل‌ها، زمین‌های بازی، فروشگاه‌ها و ... با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی است.

معرفی گروه صنایع گیتی پسند

فعالیت عمده این شرکت در حوزه صنعت ساختمان و تاسیسات می باشد. محور اصلی فعالیت این شرکت در حوزه های ساختمان و انرژی، شیمی و پلیمر، و کشاورزی و دامپروری می باشد.از محصولات این شرکت می توان به: چیلرهای تراکمی هوا و آب خنک، هواساز، پکیج، فن کویل، سیستم چگالشی، پکیج گرمایشی، رادیاتور، پنل خورشیدی و... اشاره کرد.

صنایع برودتی بوران

صنایع برودتی بورانساخت انواع سردخانه تولید انواع کندانسور، اواپراتور، چیلر، هواساز، یخساز و انواع سیستم های برودتیتامین انواع قطعات برودتی کمپرسور بیتزرکمپرسور دورینکمپرسور دانفوس و قطعات برودتی دیگر

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول