فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
ماشین دکمه دوز چگونه کار می کند؟ماشین دکمه دوز چگونه کار می کند؟

یکی از مزایای استفاده از ماشین دکمه دوز بازدهی بالا و سرعت کار بیشتر است. از این رو طرفداران بسیاری در صنعت خیاطی پیدا کرده است....

ادامه مطلب  
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
دکمه دوز ها

معرفی چرخ دکمه دوز
چرخ های دکمه دوز (یا دکمه زن) صنعتی محصولی کاملاً کارآمد هستند که با استفاده از آن ها شما می توانید حجم زیادی از کارهای مربوط به دوخت و جاسازی دکمه را با نهایت دقت و تمیزی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. همان طور که خودتان بهتر می دانید، امروزه تقریباً تمام لباس ها دکمه دارند؛ در بعضی از آن ها دکمه به عنوان یک جزء تزئینی و زیبا ساز استفاده می شود و در اغلب آن ها از دکمه ها استفادۀ کاملاً کاربردی می شود و یکی از اجزای مهم و اصلی لباس به شمار می روند.
چرخ های خیاطی دکمه دوز معمولاً به صورت دو نوع چرخ دکمه دوز نیمه اتوماتیک و چرخ دکمه دوز تمام اتوماتیک تولید می شوند و در بازار موجود هستند. این چرخ ها توانایی و قابلیت دوخت دکمه های دو سوراخ، چهار سوراخ و پایه دار را، هم به صورت معمولی و هم به شکل ضربدری دارا می باشند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن نیمه اتوماتیک:
در این مدل از چرخ های خیاطی، کاربر یکی از دکمه ها را داخل فکی که مخصوص نگه داشتن دکمه است قرار می دهد و بعد از اینکه سوراخ های دکمه را با محل نصب آن تنظیم کرد، سوزن پدال را فشار می دهد و دستگاه کل فرایند دوخت دکمه را در زمانی کمتر از چهار ثانیه و با دقت و یکدست به پایان می رساند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن تمام اتوماتیک:
در این نوع چرخ ها، تمام مراحلی که در چرخ های دکمه زنِ نیمه اتوماتیک به صورت دستی انجام می شد، به صورت اتوماتیک در می آید. یعنی دستگاه به صورت خودکار و هوشمند دکمه را درون فک نگهدارنده قرار می دهد و محل دوخت و فرود سوزن را تنظیم می کند. باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این نوع چرخ های دکمه دوز به جای نوعِ نیمه اتوماتیک آن ها، سرعت کار شما و بازدهی آن چیزی حدود 70 درصد افزایش خواهد یافت. پس اگر می خواهید حجم زیادی از کار را در زمان محدود و با بازدهی بالاتر به پایان برسانید، توصیۀ ما به شما استفاده از این نوع از چرخ هاست.
این دستگاه ها قابلیت دوخت دکمه روی انواع پارچه ها اعم از جین، کتان، جیر و... را دارند. تکنولوژی این چرخ ها معمولاً کامپیوتری است و اغلب به صورت تک پایه موجود هستند. همچنین این چرخ ها مجهز به سیستم پایه بلند کن و قطع کنندۀ نخ خودکار هستند و دارای سیستم تنظیم کنندۀ سرعت نیز می باشند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .