× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چرخ خیاطی مادگی چشمی ژوکی
۶۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مادگی چشمی کامپیوتری خیاطی قابلیت دوخت مدل های مختلف مادگی را دارد. چرخ خیاطی مادگی چشمی ژوکی دارای تکنولوژی جدید کشش - فعال ( مکانیسم الکترونیک کشش نخ) است ، این ماشین براحتی قادر به دوخت مجدد یک نوع دوخت می باشد. این چرخ خیاطی مخصوص تولید کت وشلوار و پیراهن می باشد. چرخ خیاطی مادگی چشمی ژوکی دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مادگی چشمی نیوگلد
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

چرخ خیاطی صنعتی مادگی چشمی (جا دکمه زن) قابلیت زدن انواع مادگی چشمی و اعمال طرح جدید را بر روی انواع پارچه جین - فاستونی- کتان دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دکمه دوز ها

معرفی چرخ دکمه دوز
چرخ های دکمه دوز (یا دکمه زن) صنعتی محصولی کاملاً کارآمد هستند که با استفاده از آن ها شما می توانید حجم زیادی از کارهای مربوط به دوخت و جاسازی دکمه را با نهایت دقت و تمیزی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. همان طور که خودتان بهتر می دانید، امروزه تقریباً تمام لباس ها دکمه دارند؛ در بعضی از آن ها دکمه به عنوان یک جزء تزئینی و زیبا ساز استفاده می شود و در اغلب آن ها از دکمه ها استفادۀ کاملاً کاربردی می شود و یکی از اجزای مهم و اصلی لباس به شمار می روند.
چرخ های خیاطی دکمه دوز معمولاً به صورت دو نوع چرخ دکمه دوز نیمه اتوماتیک و چرخ دکمه دوز تمام اتوماتیک تولید می شوند و در بازار موجود هستند. این چرخ ها توانایی و قابلیت دوخت دکمه های دو سوراخ، چهار سوراخ و پایه دار را، هم به صورت معمولی و هم به شکل ضربدری دارا می باشند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن نیمه اتوماتیک:
در این مدل از چرخ های خیاطی، کاربر یکی از دکمه ها را داخل فکی که مخصوص نگه داشتن دکمه است قرار می دهد و بعد از اینکه سوراخ های دکمه را با محل نصب آن تنظیم کرد، سوزن پدال را فشار می دهد و دستگاه کل فرایند دوخت دکمه را در زمانی کمتر از چهار ثانیه و با دقت و یکدست به پایان می رساند.


معرفی چرخ خیاطی دکمه زن تمام اتوماتیک:
در این نوع چرخ ها، تمام مراحلی که در چرخ های دکمه زنِ نیمه اتوماتیک به صورت دستی انجام می شد، به صورت اتوماتیک در می آید. یعنی دستگاه به صورت خودکار و هوشمند دکمه را درون فک نگهدارنده قرار می دهد و محل دوخت و فرود سوزن را تنظیم می کند. باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این نوع چرخ های دکمه دوز به جای نوعِ نیمه اتوماتیک آن ها، سرعت کار شما و بازدهی آن چیزی حدود 70 درصد افزایش خواهد یافت. پس اگر می خواهید حجم زیادی از کار را در زمان محدود و با بازدهی بالاتر به پایان برسانید، توصیۀ ما به شما استفاده از این نوع از چرخ هاست.
این دستگاه ها قابلیت دوخت دکمه روی انواع پارچه ها اعم از جین، کتان، جیر و... را دارند. تکنولوژی این چرخ ها معمولاً کامپیوتری است و اغلب به صورت تک پایه موجود هستند. همچنین این چرخ ها مجهز به سیستم پایه بلند کن و قطع کنندۀ نخ خودکار هستند و دارای سیستم تنظیم کنندۀ سرعت نیز می باشند.

شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل