ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه در بند بطری

دستگاه در بند بطری

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده مستقیم دستگاه های درب بند مدل های مختلف با قیمت های مختلف موجود میباشد برای پلمپ درب بطری

دستگاه پلمپ درب بطری

دستگاه پلمپ درب بطری

۹۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده و پخش کننده دستگاه های پلمپ القایی مدل های مختلف موجود میباشد برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید در 1 ثانیه پلمپ انجام داده مناسب برای درب بطری های روغن و ارده و..

دستگاه پلمپ

دستگاه پلمپ

۹۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده و پخش کننده دستگاه های پلمپ القایی مدل های مختلف موجود میباشد. در 1 ثانیه پلمپ انجام میشود. مناسب برای پلمپ کردن درهای بطری در ابعاد مختلف. خصوصا درب بطری های روغن و ارده و... که از جنس پلمپ آلومینیومی هستند.  همچنین این نوع دستگاه های پلمپ سیل القایی برای انواع جنس ها از جمله پلاستیک و شیشه نیز استفاده میشوند . نحوه کار: 1.باید ابتدا واشر (ورقه ی آلومینیومی و کاغذی) را درون درب بطری بگذارید 2.سپس درب را بسته و دکمه استارت را بزنید (بین یک دهم ثانیه تا یک ثانیه زمان میبرد) این دستگاه برای تولیدی های عرقیجات گیاهی و همچنین تولیدی های کره های بادام زمینی و… دارند و یا تولیدی های که میوه های خشک را درون بطری به صورت حبه ای میریزند مناسب و کارآمد است. این دستگاه برای تمامی تولید کنندگان مواد غذایی که به بهداشتی بودن محصول تولیدی خود اهمیت میدهند مناسب میباشد. پلمپ بطری باعث میشود که مواد از داخل بطری ها به بیرون نریزد .

دستگاه تری بلوک 12 نازل

دستگاه تری بلوک 12 نازل

۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تری بلوک مایعات ۱۲ نازل مایعات رقیق , بطری های PET جهت بسته بندی مایعات اشامیدنی بدون گاز مجهز به بطری شویی 3 مرحله ای به همراه 12 نازل پرکن خشاب و مخزن دربگذار است.طراحی متفاوت این دستگاه علاوه بر حفظ کیفیت و کارایی تاثیر بسیار بالایی در کاهش هزینه ها داشته و قیمت بسیار مناسب دستگاه بسته به حجم تولید کارخانه یکی از مزایای برتر این تری بلوک می باشد. مدل ایت دستگاه تری بلوک بطری PET (شستشو ، پرکن ، دربگذار و دربند تمام اتومات) است

انواع دستگاه درب بند دستی بطری پلاستیکی

انواع دستگاه درب بند دستی بطری پلاستیکی

۱۰۰,۰۰۰ تومان

دربند دستی مخصوص درب پیچی بطری های پلاستیکی و پت,با قدرتهای متفاوت,دارای هد مخصوص دربهای آسان ریز ,دارای آویز برای نگه داشتن دستگاه

دربند تمام اتومات

دربند تمام اتومات

nmc

در دستگاه دربند تمام اتومات هد پایین دستگاه استیل و هد بالای دستگاه روکش استیل است. دستگاه مجهز به چهار هد اتوماتیک ، دور متغیر ، مجهز به فرکانس اینورتر است. دستگاه دارای حفاظ شیشه ای ، تابلو برق تمام استیل با سیستم PLC و HMI مجهز به نازل خشک کن است.

دستگاه درب بند ترشی

دستگاه درب بند ترشی

۹۵۰,۰۰۰ تومان

این دستگاه مخصوص بسته بندی درب ترشی , شور و... میباشد

دستگاه درب گذار و درب بند اتوماتیک

دستگاه درب گذار و درب بند اتوماتیک

دستگاه درب بند ظروف نیمه اتومات دارای یک و نیم متر نوار نقاله که در امتداد دستگاه پرکن قرار میگیرد و همچنین مستقلا نیز قابل استفاده میباشد . عملکرد آن به گونه ای است که میبایست ابتدا درب روی بطری قرار داده شود سپس بری پلاستیکی یا شیشه ای روی نوار نقاله گذاشته شود تا بطری به سمت هد حرکت کرده و درب بندی انجام شود .

ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول