ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دربند تمام اتومات

دربند تمام اتومات

nmc عضو ویژه

در دستگاه دربند تمام اتومات هد پایین دستگاه استیل و هد بالای دستگاه روکش استیل است. دستگاه مجهز به چهار هد اتوماتیک ، دور متغیر ، مجهز به فرکانس اینورتر است. دستگاه دارای حفاظ شیشه ای ، تابلو برق تمام استیل با سیستم PLC و HMI مجهز به نازل خشک کن است.

دستگاه دربندی استیل تک هده مناسب قوطی گرد

دستگاه دربندی استیل تک هده مناسب قوطی گرد

۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه دربندی گرد استیل لاوینکو  با ظرفیت تعداد دربند ۹۰۰۰ قوطی گرد در یک شیفت هشت ساعته کاری با اپراتوری آسان است. کاربرد این دستگاه  جهت دربند قوطی هایی با سایز دهانه ۵۳،۶۰،۶۳،۷۴،۹۹،۱۱۰،۱۵۳،۱۶۰،۱۶۳،۱۷۰،۱۷۵،۲۱۰،۲۲۵،۲۲۵ میلیمتر  می باشد. عملیت دربندی یا اصطلاحا دوخت قوطی های گرد توسط این دستگاه چهار قرقره استیل صورت می گیرد. دستگاه دربند قوطی لاوینکو توانایی دوخت حلب با ضخامت ۰٫۱ تا ۱٫۷ را دارد. امروزه از این دستگاه در کارخانجات قوطی سازی ،صنایع غذایی،کشاورزی و شیمیایی استفاده می شود. استراکچر و قطعات این دستگاه دربند از استیل ضدزنگ می باشد.

دستگاه دربندی هد بزرگ فولادی لاوینکو

دستگاه دربندی هد بزرگ فولادی لاوینکو

۷۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه دربندی هد بزرگ لاوینکو مناسب دربند و کف بند حلب (قوطی) فلزی از سایزهای ۰/۵ تا ۱۷ کیلویی با ظرفیت تعداد ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ قوطی در یک شیفت ۸ ساعته می باشد. دستگاه دارای موتور ۱۴۰۰ دور ۲٫۲ کیلووات موتوژن می باشد. از محسنات این دستگاه قطر هد و یا همان اسیاب دستگاه می باشد که با توجه به بزرگتر بودن قطر آن تعداد دوران آن به نسبت هد کوچک کمتر بوده به همین دلیل تعداد چرخش دنده ها و به تناسب آن محورها و سیستم اهرم بندی دیرتر مستهلک شده و همین امر طول عمر قطعات را بالاتر برده است . شباهت آن به دستگاه دربندی هد کوچک لاوینک از بابت نوع سایز در عملیات دربند می باشد (شایان ذکر است که هر دو این دستگاه توان دربند از حداقل سایز تا حداکثر سایز ممکن رادارد )

دستگاه دربند فیلتر روغن ،فیلتر بنزین و…

دستگاه دربند فیلتر روغن ،فیلتر بنزین و…

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه دربندی فیلتر لاوینکو با ظرفیت دربند تعداد ۹۰۰۰ فیلتر در ۸ ساعت کاری به همراه سیستم پنوماتیک به صورت نیمه اتوماتیک عمل کرده و آببندی را تضمین می کند . دستگاه فوق از مجموعه هد و قرقره های مناسب جهت دوخت (دربند) فیلتر های بنزین ،روغن و …. طراحی شده . حداقل ضخامت ورق ۰٫۱ و حداکثر ۰٫۹ می باشد . سرعت بالا و کیفیت مجموعه قطعات مصرف شده برروی هد دستگاه از نکات بارز این دستگاه می باشد . استراکچر دستگاه از متریال st37 و مجموعه قطعات انتقال حرکت از چدن نشکن (داکتیل) استفاده شده این دستگاه قابلیت تعویض قالب را جهت انواع قوطی ها و فیلتر ها با حداقل زمان دارد . فیلتر در 8 ساعت کاری به همراه سیستم پنوماتیک به صورت نیمه اتوماتیک عمل کرده و آببندی را تضمین می کند . دستگاه فوق از مجموعه هد و قرقره های مناسب جهت دوخت (دربند) فیلتر های بنزین ،روغن و …. طراحی شده . سرعت بالا و کیفیت مجموعه قطعات مصرف شده برروی هد دستگاه از نکات بارز این دستگاه می باشد . استراکچر دستگاه از متریال st37 و مجموعه قطعات انتقال حرکت از چدن نشکن (داکتیل) استفاده شده است. این دستگاه قابلیت تعویض قالب را جهت انواع قوطی ها و فیلتر ها با حداقل زمان دارد .

دستگاه درب بند بطری نیمه اتوماتیک

دستگاه درب بند بطری نیمه اتوماتیک

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه درب بند الکتریکی دستی بطری های پلاستیکی (پت) مناسب برای بستن دربهای پلاستیکی پیچی ، درب بند آلومینیومی مانند درب بند های شربت ،دستگاه های درب بند نیمه اتومات ،اتومات ، دستی موجود می باشد. دستگاه درب بند بطری به آسانی جهت بستن و محکم کردن انواع درب بطری ها به صورت دستی، به کار گرفته می شود.   در دستگاه درب بند بطری کلاج تنظیم کننده به طور مؤثر از آسیب درب و ساییده شدن و پارگی درون درپوش ممانعت می کند. به محض این که درب محکم شد، دستگاه درب بند بطری به طور خودکار چرخش را متوقف می کند و میتوان درب بعدی را محکم کرد . دستگاه های درب بند در مدل های مختلفی موجود میباشد. انواع درب بند : درب بند ویال شیشه ای - درب بند بطری پلاستیکی- درب بند ادکلان - درب بند قوطی توشابه - درب بند تشتک - درب بند کنسروی - دستگاه درب بند درب آلمینیومی بطری های شیشه ای و پلاستیکی                

دستگاه درب بند ادکلن پنوماتیک

دستگاه درب بند ادکلن پنوماتیک

۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه درب بند ادکلن پنوماتیک مناسب برای استفاده در کارگاه های عطر سازی میباشد. دستگاه درب بند پنوماتیک برای استفاده در سایز های مختلف مناسب است . می توان با تعویض کردن کلاهک دستگاه درب ادکلن هر سایزی را در ۰٫۱ ثانیه پلمپ کرد .                                            

دستگاه پلمپ درب بطری مدل ۲-۱۳۰ سانت

دستگاه پلمپ درب بطری مدل ۲-۱۳۰ سانت

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پلمپ درب بطری یا پلمپ سیل القایی مناسب برای انواع جنس ها از جمله پلاستیک و شیشه می باشد. برای استفاده از دستگاه پلمپ درب بطری باید ابتدا واشر (ورقه ی آلومینیومی و کاغذی ) را درون درب بطری بگذارید وسپس درب را بسته و دکمه استارت را بزنید (بین یک دهم ثانیه تا یک ثانیه زمان میبرد). این دستگاه برای افرادی که تولید انواع عرقیجات گیاهی دارند و کسانی که تولید کره های بادام زمینی و… دارند و یا افرادی که میوه های خشک را درون بطری به صورت حبه ای میریزند مناسب می باشد. دستگاه پلمپ درب بطری برای تمامی تولید کنندگان مواد غذایی که به بهداشتی بودن محصول تولیدی خود اهمیت میدهند نیز مناسب می باشد. دستگاه پلمپ بطری ها باعث میشود که مواد از داخل بطری ها به بیرون نریزد .            

دستگاه پلمپ

دستگاه پلمپ

۹۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده و پخش کننده دستگاه های پلمپ القایی مدل های مختلف موجود میباشد. در 1 ثانیه پلمپ انجام میشود. مناسب برای پلمپ کردن درهای بطری در ابعاد مختلف. خصوصا درب بطری های روغن و ارده و... که از جنس پلمپ آلومینیومی هستند.  همچنین این نوع دستگاه های پلمپ سیل القایی برای انواع جنس ها از جمله پلاستیک و شیشه نیز استفاده میشوند . نحوه کار: 1.باید ابتدا واشر (ورقه ی آلومینیومی و کاغذی) را درون درب بطری بگذارید 2.سپس درب را بسته و دکمه استارت را بزنید (بین یک دهم ثانیه تا یک ثانیه زمان میبرد) این دستگاه برای تولیدی های عرقیجات گیاهی و همچنین تولیدی های کره های بادام زمینی و… دارند و یا تولیدی های که میوه های خشک را درون بطری به صورت حبه ای میریزند مناسب و کارآمد است. این دستگاه برای تمامی تولید کنندگان مواد غذایی که به بهداشتی بودن محصول تولیدی خود اهمیت میدهند مناسب میباشد. پلمپ بطری باعث میشود که مواد از داخل بطری ها به بیرون نریزد .

دستگاه تری بلوک 12 نازل

دستگاه تری بلوک 12 نازل

۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تری بلوک مایعات ۱۲ نازل مایعات رقیق , بطری های PET جهت بسته بندی مایعات اشامیدنی بدون گاز مجهز به بطری شویی 3 مرحله ای به همراه 12 نازل پرکن خشاب و مخزن دربگذار است.طراحی متفاوت این دستگاه علاوه بر حفظ کیفیت و کارایی تاثیر بسیار بالایی در کاهش هزینه ها داشته و قیمت بسیار مناسب دستگاه بسته به حجم تولید کارخانه یکی از مزایای برتر این تری بلوک می باشد. مدل ایت دستگاه تری بلوک بطری PET (شستشو ، پرکن ، دربگذار و دربند تمام اتومات) است

انواع دستگاه درب بند دستی بطری پلاستیکی

انواع دستگاه درب بند دستی بطری پلاستیکی

۱۰۰,۰۰۰ تومان

دربند دستی مخصوص درب پیچی بطری های پلاستیکی و پت,با قدرتهای متفاوت,دارای هد مخصوص دربهای آسان ریز ,دارای آویز برای نگه داشتن دستگاه

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول