× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید دستمال کاغذی , صنایع کاغذ و سلولز
۶۵,۰۰۰,۰۰۰-۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تولید دستمال کاغذی : باتوجه به خواست مشتری سیستم امباس نیز در دستگاه تولی دستمال کاغذی اعمال میگردد. میانگین تولید این دستگاه در یک شیفت کاری برار با6000 جعبه (بسته) می باشد. برق مصرفی دستگاه تولید دستمال کاغذی تک فاز و سه فاز می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم شمارنده می باشد.  

دستگاه تولید لیوان کاغذی , صنایع کاغذ و سلولز
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید لیوان کاغذی با توجه به نوع ساخت و قدرت تولید و تعداد تولید در دقیقه و کیفیت ساخت قیمت گذاری میگردند که معمولا یک دستگاه در ساعت بین ۲ تا ۳ هزار عدد لیوان کاغذی و در حدود مینگین ۲۵ هزار عدد لیوان در ۸ ساعت تولید کی کند. وظیفه اصلی دستگاه تولید لیوان کاغذی فرم دهی به کاغذ و تبدیل آن به لیوان کاغذی است. کاغذهای آماده در خشاب دستگاه قرار گرفته و به صورت ریلی به وسیله قالب لیوان دولبه آن به یکدیگر پرس و دوخت میشود و در مرحله بعدی ته لیوان که همزمان کاغذ رول جداگانه ای است و توسط دستگاه برش داده میشود به آن اضافه و دوخت میشود و بعد لبه های لیوان گرد شده و شمارش میگردد و اکنون اماده بسته بندی میباشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل لوژو , صنایع کاغذ و سلولز
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل لوژو ، لیوان های کاغذی را با اندازه ی 3-16 انس تولید میکند. مواد مصرفی دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل لوژو کاغذ یک رو پوشش دار است. روش دوخت دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل لوژو هیتر است. جنس بدنه دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل لوژو استیل است.  

خط تولید کاغذ از سنگ آهک , صنایع کاغذ و سلولز
۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط اکستروژن کاغذ از سنگ آهک می تواند کاغذ سنگی سه لایه PP / PE دوستدار محیط زیست و کاغذ دیواری دوستدار محیط زیست با ساختار اکسترودر تک ماردون و با ماردون دوقلو تولید نماید. با توجه به ویژگی های مواد اولیه، و طراحی ویژه اکستروژنی و واحد کشش می توان هم به خاصیت ارتجاعی خوب و اکستروژن ثابت و همچنین قدرت کشش بالا و سطح صاف که نیاز پس از پوشش و چاپ را مرتفع نمود، مطمئن شد. اثر چاپ دقیق و با کیفیت، بافت نرم، قیمت پایین و سایر برجستگیها مانند ضد آب بودن، این محصول را از کاغذ طبیعی بسیار مناسبترنموده است. در مقایسه با کاغذ مصنوعی سنتی، کاغذ سنگی دوستدار محیط زیست PP / PE با تکنولوژی جدید تولید می شود، پیشرفت قابل توجهی در ویژگی های چاپ، انعطاف پذیری، الکتریسیته ساکن، عملکرد خشک شدن وجود دارد. مرکب چاپ معمولی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هزینه چاپ تنها یک سوم است. تولید کاغذ سنگیPP / PE به طور کامل مطابق با الزامات زیست محیطی است. علی رغم خاصیت ضدآبی خوب، دارای ویژگی های پیشگیری از خورندگی حشرات، ضد رطوبت، ضد روغن، مقاوم در برابر نور، کیفیت خوب نوری، غیر سمی بودن، مقاومت در برابر سایش و قابلیت حرارتی (بدون تغییر شکل زیر 100 درجه سانتی گراد) است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنایع کاغذ و سلولز

برای به دست آوردن اطلاعات کافی و با جزییات کامل از ماشین آلات و تجهیزات صنایع کاغذ و سلولز مثل دستگاه های کارتن سازی ، همچنین اطلاعات کامل از تولیدکنندگان و تامین کنندگان این تجهیزات در این دسته بندی میتوانید به بررسی ،مقایسه آنها بپردازید و برای خرید با فروشندگان از طریق اطلاعات تماس ارتباط برقرار کنید یا برای آنها تقاضای قیمت ارسال کنید .

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل