× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
روستر قهوه 30 کیلویی ایلیا , دستگاه روستر
۹۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

روستر قهوه ایلیا ( iliya coffee roaster ) مدل CR30 اولین روستر هوای داغ ( Hot Air ) در کشور است که توسط گروه صنعتی قهوه ایلیا تولید شده است. یکی از مزیت های این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه داشتن سیستم After Burning است که توسط مجموعه قهوه ایلیا برای اولین بار در کشور طراحی و بومی سازی شده است که نتیجه این سیستم، از بین رفتن کامل دود ایجاد شده در حین عملیات رست می باشد. در روستر های هوای داغ به جای استفاده از حرارت زیر درام روستر، از انتقال هوای داغ مابین دانه های قهوه استفاده می شود که نتیجه آن داشتن قهوه ای یک دست است و تمامی خواص شیمیایی قهوه در این روش به خوبی حفظ می شود و در نتیجه، قهوه خروجی دارای عطر و بویی بسیار قوی خواهد بود. ویژگی های روستر قهوه 30 کیلویی ایلیا : ظرفیت این روستر 30 کیلو گرم در هر پارت می باشد. این روستر مجهز به سیستم کنترل دمای درون درام است که عملیات رست را قابل کنترل و ساده می کند. دیگر قابلیت ها و مشخصات این دستگاه عبارتند از: 1. سیستم Jet Cooling مجهز به پوسته گیر مجزا ( خنک سازی قهوه زیر 8 دقیقه ) 2. سیستم Suction ( بالا بر دانه قهوه خام ) 3. نمونه گیر و دریچه شیشه ای برای مشاهده کیفیت و رنگ قهوه حین رست 5. کنترل پنل کامل مجهز به نمایشگر دمای دانه و کنترل کننده ی دمای درام 6. طراحی سیستم After Burning و ثبت اختراع آن 7.شرایط فروش اقساطی، یکسال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش  

دستگاه سمپل رستر مدل Sample Pro 100 , دستگاه روستر
۳,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سمپل رستر مدل Sample Pro 100 ایده آل برای تضمین کیفیت قهوه در آزمایشگاه ها، برای نمایش رست و اهداف آموزشی در کافی شاپ و همچنین لذت بردن از قهوه تازه در منزل می باشد. کوره مخصوص سمپل رستر این اجازه را به شما می دهد که دمای لازم و یکنواختی برای ظرفیت های 80 تا 100 گرم داشته باشید. به طور کلی دستگاه سمپل رستر انتخابی مناسب برای صادرکنندگان، واردکنندگان، معامله گران و رسترهای حرفه ای بوده که با کمک آن می توانند کیفیت نمونه های خود را بررسی نمایند. این دستگاه ها شبیه سازی شده از ماشین آلات صنعتی سری CraftMaster می باشد و درام جامد آن آماده است تا به شما در هنر رست کمک کند. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM30 , دستگاه روستر
۴۰,۰۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM30 : شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در دستگاه رست قهوه مدل  70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. از ویژگی کلی این دستگاه ها می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM12 , دستگاه روستر
۲۲,۷۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM12 : شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در این دستگاه ها 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد.از ویژگی کلی این دستگاه ها می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"  

روستر قهوه , دستگاه روستر
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه روستر قهوه، عمل پختن، بو دادن، و گریل کردن قهوه سبز را برای تبدیل آن به دانه های قهوه برشته شده، انجام می دهد.این دستگاه دارای کنترلر، جهت اعمال تغییرات و پروفایل برشته کردن دانه های قهوه یا roasting profile است. کنترلر قابلیت تغییر درجه حرارت برشته کردن دانه و تنظیم دمای روستینگ دانه را داراست. دستگاه روستر قهوه دارای یک مانیتور HMI است که امکان نمایش پارامترها و اعمال تنظیمات را برای اپراتور کار با دستگاه فراهم می کند. ابزار دقیق و کنترلی دستگاه اتوماتیک از بهترین و مقاوم‌ ترین برندهای انتخاب شده است.  

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6 , دستگاه روستر
۱۵,۱۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6  :  سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. از ویژگی کلی دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6 می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"  

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM2 , دستگاه روستر
۸,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی کلی دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM2 می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در این دستگاه رست قهوه 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد.  

دستگاه روستر قهوه , دستگاه روستر
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گروه صنعتی حامی پک اولین و تنها سازنده روستر قهوه در ایران

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه روستر

دستگاه روستر قهوه Ceroffee (تفت دهنده قهوه) اولین روستر با حرارت مستقیم تابشی دنیاست.

طراحی منحصر به فرد دستگاه های روستر  به روستر های حرفه ای این امکان را می دهد تا بتوانند تمامی المان های دستگاه مانند دما، زمان و قدرت حرارت در طول روست را کنترل کرده، تنظیمات دلخواه خود را ذخیره کنند و بتوانند آنرا تکرار کنند.

اشعه مادون قرمز ساطع شده از صفحه سرامیکی دستگاه باعث می شود بر خلاف دستگاه های روستر شعله ای و یا المنتی، تمامی دانه ها به میزان یکنواخت روست شوند.

پردازنده مرکزی دستگاه روستر Ceroffee مجهز به وایرلس می باشد که علاوه بر به حداقل رساندن مصرف انرژی دستگاه، امکان مشاهده پروسه روست و کنترل و آنالیز کردن نمودار های آن را بر روی گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ محیا می سازد.

با گزینه روست آسان، تمامی مراحل از روست تا خنک کردن دانه ها به صورت کاملا خودکار انجام می شود.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل