× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چسب کاشت بولت Chemical anchor زتکس  , چسب بتن
۸۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب کاشت بولت زتکس نوعی چسب دو جزئی می باشد که با استحکام عالی برای کاشت انواع بولت و میله و پیچ هایی که در سطوح جامد و متخلخل مانند آجر و بتن و بلوک سیمانی قرار داده میشوند، استفاده میشود و راه حلی بسیار عالی برای استحکام سایبان ها و فریم ها ی درب و پنجره ، پله ها و ... می باشد. از این محصول به عنوان جایگزین مناسب برای ملات تعمیراتی بتن میتوان نام برد.این محصول بالاترین وزن را مابین سایر رقبا در بازار دارد.از این محصول برای سطوح عمودی همچون چسباندن آبگرمکن و در سطوح افقی برای کاشت بولت  و .... استفاده می شود. چسب کاشت بولت با گان معمولی قابل تزریق است و نیازی به گان های گران قیمت ندارد. با توجه به جدول ارائه شده ازسوی کمپانی زتکس هر میلگرد، وزنی بین 5 تا 7 تن را تحمل میکند. شکل ظاهری به گونه ای است که هاردنر جدا ندارد. برای مثال در نوسازی خانه های قدیمی برای تقویت از این محصول استفاده میکنند. زمانی که میلگرد داخل بتن کاشت می شود در صورت ضربه داخل بتن پایین میرود و ترک ایجاد می کند که در صورت زلزله این ترک ها در سطح بتن گسترش میابند. ولی وقتی از این محصول استفاده میشود اجازه انتقال تنش را نمی دهد و همچنین میلگرد با استحکام بیشتری در جای خود قرار میگیرد. ضمنا به سرعت خشک میشود و قابل استفاده بر روی سطوح با رطوبت کم می باشد. طریقه مصرف چسب کاشت بولت Chemical anchor : در سطح مورد نظر سوراخی به عرض و عمق صحیح ایجاد کرده وسپس گرد و خاک داخل آن را از بین برده که به منظور استحکام بیشتر فاصله مابین سوراخ ها باید حداقل  2.5 سانتی متر باشد.نازل مخلوط کن را بر روی کارتریج سوار کرده و آن را داخل گان قرار میدهیم. -موادی را که در 10 سانتی متر اول از گان خارج میشود نباید استفاده کرد. چون در 10 سانتی متر اول هنوز رزین و هاردنر کاملا قاطی نشده و رنگ چسب مشکی می باشد (که این به نشانه ی فاسد بودن محصول نیست). نصف عمق سوراخ ایجاد شده را با چسب پر میکنیم و پس از آن میله را داخل حفره میکاریم. اگر زمان کاربری طولانی شد، میباست نازل را عوض کنیم. در ضمن این محصول بر روی سطوح تفلون، PE (پلی اتیلن) ، PP  (پلی پروپلین)  قابل استفاده نیست.مدت زمان خشک شدن آن بسته به دما در تابستان حدود 10 دقیقه و در زمستان حدود 40 دقیقه تخمین زده می شود.رنگ چسب بتن : در ابتدا زرد  ولی پس از خشک شدن طوسی می باشد. این چسب به مدت 18 ماه در دمای 5 تا 25 درجه قابل استفاده می باشد.

چسب کاشت میلگرد C920 آکفیکس , چسب بتن
۷۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب اپوکسی C920 آکفیکس ، چسب اپوکسی کاشت میلگرد است که عاری از استایرن بوده و قدرت بالا و زمان خشک شدن کمی دارد. برای سطوح بتنی، سنگی، آجری، بلوک سیمانی و سایر مصالح ساختمانی نیز مناسب است. ماهیت ماده پایه: رزین اپوکسی اکریلاتی (عاری از استایرن) کاربرد های چسب اپوکسی C920 آکفیکس : • تحمل فشار های بالا در بتن ها و سنگ های سخت • تحمل فشار متوسط در آجرهای توخالی • اتصالات میله ها، میلگردها، پروفیل ها و غیره. • کاربری تعمیراتی و اتصالات در مصالح بتنی • نصب و تثبیت:  سازه های چوبی، سازه های فلزی، پروفیل های فلزی، اتصالات شیرآلات بهداشتی، اتصالات لوله ها، نما، سینی کابل، دروازه، اجزای پنجره، پله ها. مشخصات چسب اپوکسی C920 آکفیکس  : • مناسب برای میلگرد ها و میله ها در بستر های سخت و اسفنجی • بدون استایرن، بوی بسیار کم • راحتی در اعمال و تزریق • قابل استفاده برای سطوح افقی و عمودی (به دلیل داشتن خاصیت تیکسوتروپیک)  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چسب کاشت میلگرد C900 آکفیکس , چسب بتن
۶۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب پلی استری C900 آکفیکس ، چسب پلی استری کاشت میلگرد با زمان خشک شدن کمی بوده که جهت مصارف سطوح بتنی، سنگی، آجری، بلوک سیمانی و سایر مصالح ساختمانی مناسب می باشد. ماهیت ماده پایه: پلی استر کاربرد های چسب پلی استری C900 آکفیکس  : • قابل استفاده در سازه های نگه دارنده که وزن های کم تا متوسط را تحمل می کنند. • نصب و تثبیت : دروازه، نرده، پرده کرکره ای ، قاب شیشه، آنتن ،کنسول، نرده های بالکن، سینی کابل و غیره. مشخصات چسب پلی استری C900 آکفیکس : • مناسب برای ساختار های سخت و اسفنجی • راحتی در اعمال و تزریق • قابل استفاده برای سطوح افقی و عمودی (به دلیل داشتن خاصیت تیکسوتروپیک) • سرعت خشک شدن بالا  

چسب بتن دبه 12 کیلویی , چسب بتن
۴۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کاربرد چسب بتن: یکی از کاربرد های چسب بتن در افزایش خاصیت چسبندگی بتن می باشد. همچنین از این چسب می توان برای ترمیم آسیب های سازه‌های بتنی استفاده کرد. از دیگر کاربرد های چسب بتن می توان به آب بندی بتن و نماسازی بر روی بتن قدیمی اشاره کرد، بنابراین برای آب بند کردن استخر های بتنی، باند فرودگاه، کارخانه های لبنیات، کشتارگاه ، پایه پل و ستون و سدها نیز به کار برده می شود. چسب بتن همچنین منجر به کاهش سرعت کربناتی شدن و مانع از تشکیل جلبک بر روی سطح بتن می گردد. چسب بتن دبه 12 کیلویی برای مصارف زیاد قابل استفاده و مقرون به مصرفه است.

چسب بتن 1 کیلویی , چسب بتن
۹,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

کاربرد چسب بتن: یکی از کاربرد های چسب بتن در افزایش خاصیت چسبندگی بتن می باشد. همچنین از این چسب می توان برای ترمیم آسیب های سازه‌های بتنی استفاده کرد. از دیگر کاربرد های چسب بتن می توان به آب بندی بتن و نماسازی بر روی بتن قدیمی اشاره کرد، بنابراین برای آب بند کردن استخر های بتنی، باند فرودگاه، کارخانه های لبنیات، کشتارگاه ، پایه پل و ستون و سدها نیز به کار برده می شود. چسب بتن همچنین منجر به کاهش سرعت کربناتی شدن و مانع از تشکیل جلبک بر روی سطح بتن می گردد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل