ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
درباره دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

در دسته بندی دستگاه های تقطیر عرقیات گیاهی میتوانید به بررسی جزئیات این دستگاه ها بپردازید و با شرکت های تولید کننده یا تامین کننده در این زمینه آشنا شوید. ماشین آلات آن ها را با هم مقایسه کرده و با این شرکت ها ارتباط برقرار کنید.

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی جهت گلاب گیری و عرق گیری گیاهانی کاربرد دارد که دارای خواص و مزایای دارویی و درمانی هستند. گیاهانی مثل بهارنارنج ،به لیمو ،شربت توت فرنگی ، برگ گردو و دیگر گیاهان. بدین صورت است که بخار حاصل از جوش آمدن گیاه را سرد کرده و آن را تبدیل به عرق خالص می کند.

دستگاه تقطیر گلابگیر عرقگیر برقی

دستگاه تقطیر گلابگیر عرقگیر برقی

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تقطیر برقی مدل AG-P4L  به همراه تنظیم درجه دما و فن خنک کننده گلاب گیری 70%گیاهان را گلاب گيری می كند.نكته ی قابل تأملی كه وجود دارد اين است كه دستگاه بايد به خوبی تميز شود تا عاری از هرگونه باكتری ها و قارچ ها باشد كه تأثير سويی بر روی كيفيت محصول توليد شده نگذارد و همچنين به سلامت خريداران محصول لطمه ای وارد نشود.اين دستگاه ها برای استفاده در خانه ، مغازه ، كارگاه و كارخانه در ابعاد مختلفی موجود است كه با توجه به نيازتان می توانيد تهيه كنيد.  -دستگاه ها مناسب:خانه،مغازه،کارگاه،کارخانه برای كسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

دستگاه تقطیر و عرق گیری

دستگاه تقطیر و عرق گیری

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه های گلاب گیری حرفه ای به دانش عرق گیری نيازی ندارد فقط کافی است آب و گیاه مورد نظرتون را داخل دستگاه بریزید بعد از یک ساعت 1.5 الی 2 لیتر خروجی عرق داشته باشید .دستگاه تقطير و عرق گيری AG-P4L  دارای تنظیم کننده درجه دما و جنس آن تمام استيل است و عرق گیری با بازدهی 70 درصد را دارد. برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .

دستگاه عرق گیر

دستگاه عرق گیر

۲۹۰,۰۰۰ تومان

دستگاه عرق گیر و تقطیر گلابگیری و انواع عرقیجات در حجم های دستگاه تقطیر و گلابگیری خانگی. دستگاه گلابگیری نوین آوین با روش جدید گلابگیری می کند و از طرحی نو و کیفیت بالا برخوردار است و مصرف آب خیلی پایینی دارد. روش کار دستگاه به این صورت است که ابتدا دستگاه را بر روی اجاق گاز قرار می دهیم سپس مواد مورد نظر خود را داخل دستگاه می ریزیم به طوری که سه چهارم دستگاه پر شود، در دستگاه را به صورت ضربدری یا مقابل هم می بندیم سپس شیر آب را به کندانسور خنک کننده وصل می کنیم بعد اجاق گاز را روشن می کنیم و بعد از به جوش آمدن شیر آب سرد را در کمترین حالت باز می کنیم تا عرق خروجی کاملا خنک شود.

ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول