× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه عرق گیری لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار	 , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۵۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه عرق گیری  لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار : با استفاده از دستگاه عرق گیری لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار خانگی میتوان همه نوع عرقیجات از جمله عرق نعنا، عرق پونه،عرق کاسنی،عرق شوید،عرق بهار نارنج،عرق خار شتر،عرق شبدر،عرق یونجه ،عرق یونجه،عرق گل گاو زبان،عرق بادرنجبویه،عرق خارخاسک و ده ها عرق و گلاب بسیار خالص و طبیعی تهیه کرد. دستگاه عرق گیری یا گلاب گیری یا تقطیر از ۱۰ لیتری تا ۱۷۰ لیتری در سایزهای حقیقی ۱۰و۱۹و۲۷و۳۵و۴۵و۵۵و۶۵و۱۲۰و۱۷۰ لیتری ساخته می شود. کلیه دستگاه ها بدون جوش سرب و قلع می باشد و با دستگاه سی ان سی استیل به هم دوخته یا ذوب شده است.عرق و گلاب سمی و سرطان زا نمیشود. دستگاه در سه مدل لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار ، لوله کوتاه معمولی و مدل زودپزی و از جنس استنلس استیل با دیگ روحی همراه با گیره و واشر سیلیکنی مواد غذایی تولید میشود که کاملا دستگاه عرقگیری را پلمپ میکند و هیچگونه بویی و بخاری از دستگاه عرق گیر و تقطیر خارج نمیشود. نوع لوله بلند دو جداره عرق سرد کن دار بهترین نوع دستگاه عرق گیری یا گلابگیری می باشد به دلیل اینکه ورودی آب از قسمت انتهایی لوله تقطیر وارد شده و از بالای دستگاه تقطیر آب گرم شده خارج میشود و پرتی بخار را نیز تبدیل به عرق مینماید و بازده ای کار گلاب گیری یا عرقگیری را بالا میبرد و دیگر اینکه چون لوله تقطیر و ارتفاع کندانسور دستگاه عرق گیری بلند می باشد،املاح سنگین تر از بخار آب است و وارد عرقیجات نمیگردد و عرق بسیار شفاف و خوش طعم از دستگاه تقطیر خارج میشود.دستگاه عرق گیری دارای بازده ای بیشتر به دلیل بلند بودن لوله تقطیر و ورودی آب سرد از انتهای لوله و خروجی آب گرم شده دستگاه عرق کشی از بالا می باشد چون آب گرم سبک است و روی آب سرد جمع و از بالا تخلیه می شود.

دستگاه گلاب گیری و تقطیر مدل سه لوله , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۵۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گلاب گیری و عرق گیری تقطیر مدل سه لوله دارای عملکرد بهتری نسبت به دستگاه های عرق گیری و گلاب گیری موجود در بازار می باشد چرا که دارای سه لوله تقطیر درون هم می باشد و عرق فاصله بیشتری را طی میکند تا خارج شود و شیر ورودی آب سرد از قسمت انتهایی لوله تقطیر وارد میشود که این عمل باعث سردتر شدن عرق میشود و بخار حاصله ای که از بالای لوله فرار می‌کرد را نیز تبدیل به عرق و گلاب مینماید این دستگاه عرق گیری و گلاب گیری دارای قسمت مخروطی بلندتری می باشد که دبی یا همون بازده ای دستگاه را بسیار بالاتر می‌برد و املاح وارد عرقیجات شما نمیشود و رنگ آن بسیار شفاف مانند آب زلال می باشد در این دستگاه از ورق استیل نگیر ۳۰۴ استفاده شده که زنگ نمیزند و بو نمیگیرد و ضخامت آن ۰/۵ میل می باشد در جوش اتصالات آن از هیچگونه لحیم کاری یا سرب و قلع استفاده نشده در حالی که سازندگان دستگاه های عرق گیری در حال حاضر از قلع و سرب استفاده میکنند که  ۲۰درصد قلع و ۸۰ درصد سرب است و این عمل باعث بیماری‌های مختلف در بدن میشود چون سرب یک ماده سمی و سرطان زا است . قد یا ارتفاع کندانسور این دستگاه نیقازان بلندتر بوده که آب بیشتری درون آن جمع میشود پس بنابراین دیرتر گرم میشود و عمل تقطیر بهتر صورت میگیرد. مزیت دستگاه گلاب گیری و تقطیر مدل سه لوله: کلیه دستگاه های عرق گیری و گلاب گیری نی قازان دارای واشر آبندی آلمانی نسوز از جنس مواد غذایی بوده و توسط گیره ها از چهار طرف پلمپ میشود که هیچگونه بخار و بویی از دستگاه عرقگیری خارج نمیگردد و نیازی به خمیر گرفتن یا گچ گرفتن یا پارچه نخی بستن ندارد نکته مهم: در این دستگاه عرقگیری یا دستگاه گلابگیری برای اتصالات آن از نقطه جوش استفاده نشده بلکه دو سر ورق روی هم تا گردیده و پرس شده و توطط جوش قرقره ای استیل به استیل دوخته شده و کیفیت کار بالا میرود و عمر دستگاه زیاد تر میگردد، دستگاه های تقطیر موجود در بازار از نقطه جوش برای متصل کردن دو سر ورق استفاده میکنند که این امر باعث میشود نیکل ورق از بین میرود و باعث زنگ زدگی و سوراخ شدن ورق از قسمت جای جوش ها میگردد و دستگاه تقطیر پس از مدت کوتاهی بلااستفاده میگردد. در دستگاه گلاب گیری قسمت مخروطی بلندتر باعث خروج عرق بیشترو ورود آب سرد از پایین جهت جلوگیری از پرتی عرق می باشد مصرف آب کمتر نیز به دلیل کندانسور بزرگتر است ودستگاه همچنین دارای واشر آبندی برای جلوگیری از خروج بو و بخار می باشد . از ویژگی های دستگاه گلاب گیری : بازده ای بالاتر ، کیفیت کار تمیزتر و بهتر ، ورق استیل ضخیم تر، ارتفاع کندانسوری بلندتر ، عرقیجات سردتر و بدون پرتی ، طعم و مزه بهتر، عرق و گلاب شفاف تر و ... می باشد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه عرق گیری مدل واشر دار چفت دار	 , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۳۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه عرق گیری مدل واشر دار چفت دار: دستگاه گلاب گیری یا عرق گیری با کوچکترین سایز که ۹ لیتری است مناسب جهت گرفتن همه نوع عرق و گلاب در منزل و عطاری ها می باشد و بدون درد سر و هزینه‌ های زیاد به راحتی روی اجاق گاز زیر هود آشپزخانه قرار میگیرد. توسط این دستگاه میتوان عرقیجات کاملا ارگانیک گرفته و مصرف کرد بدون هیچ نوع ناخالصی و افزودن اسانس که باعث بی اثر شدن عرق و گلاب بشود دستگاه عرق گیری مدل واشر دار چفت دار دارای بازده ای ۰/۵ لیتر الی ۵ لیتر درساعت می باشد . جنس کندانسوری از استیل 304 نگیر ، جنس مخزن از شمش آلومینیوم و نوع  واشر سیلیکن آلمانی مواد غذایی است . با این دستگاه عرق گیری یا تقطیر میتوان همه نوع عرقیجات از جمله عرق نعنا ،عرق کاسنی،عرق بیدمشک،عرق بهار نارنج،عرق نسترن،عرق دارچین،عرق خار شتر،عرق شوید،عرق گل گاو زبان،عرق بادرنجبویه،عرق شبدر،عرق پونه،عرق گل که همان گلاب می باشد و ده ها عرق دیگر را تهیه کرد.

دستگاه عرق گیری سایز 1 دارای بست و واشر کد DA1 , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۲۵۰,۰۰۰-۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه عرق گیری سایز 1 دارای بست و واشر کد DA1  : این دستگاه گلاب گیری دارای بست و واشر نسوزاست و آب بندی آن به صورت کامل انجام شده است. قسمت خنک کننده این دستگاه عرق گیری از جنس استیل (مخصوص مواد غذایی و ضد زنگ) و قسمت دیگ آن از جنس شمش آلومینیوم( یه تیکه و بسیار مقاوم در برابر حرارت) است. دستگاه عرق گیری استفاده و شست و شوی بسیار آسان دارد. این دستگاه وزن بسیار کم دارد.  

دستگاه عرق گیری و گلاب گیری لوله بلند دارای لوله مسی , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۳۵۰,۰۰۰-۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه عرق گیری و گلاب گیری لوله بلند دارای لوله مسی : دستگاه عرق گیری و گلاب گیری مدل لوله بلند در سایز های مختلف برای گرفتن گلاب و عرق گیاهان مثل نعناع کاسنی عرق نسترن و...تقطیر آب و تولید آب مقطر کاربرد دراد. دستگاه عرق گیری به صورت سنتی و خنک کننده و آبی به وسیله آب خنک میشود و بخار تولید شده تبدیل به مایع میگردد که برای مصرف کننده می باشد این روش ساده ترین متد گرفتن گلاب و عرق لز گیاهان می باشد.

دستگاه عرق گیری 10 لیتری واشردار , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۲۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه عرق گیری یا دستگاه گلاب گیری یا دستگاه تقطیر دارای واشر و بست جهت آب بندی می باشد.قطر دهنه دیگ 22 سانتیمتر ، ارتفاع شامل دو قسمت در مجموع 48 سانتیمتر و دارای خروجی 700سی سی در ساعت است. دستگاه عرق گیر دارای مخزن آلومینیومی است و قسمت بالا استیل 304 نگیر ضدزنگ می باشد. دستگاه کاملا آب بندی شده و مستحکم و همچنین بهداشتی و ضدزنگ است. وزن بسیار کم ، کارکرد آسان ، شستشوی سریع و وزن بسیار کم از مزیت های این دستگاه عرق گیری است.

دستگاه گلابگیری 18 لیتری , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گلابگیری 18 لیتری تمام استیل با خروجی عرق کاملا خنک و مصرف آب فوق العاده پایین است. ویژگی ها : ضمانت واشر و آب بندی بدون هیچ جوشی داخل دستگاه تمامی اتصالات پیچ و مهره و پرچ  به دلیل استیل بودن هیچ رنگ و بویی به خودش نمیگیرد ارسال به تمام نقاط ایران

دستگاه گلابگیری کامل تمام استیل ٧٠ لیتری , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گلابگیری دستگاهی با ضمانت و کیفیت عرق خروجی ، تمام استیل و ٧٠ لیتری است. خروجی عرق کاملا خنک می باشد. مصرف آب فوق العاده پایین و دارای ضمانت واشر و آب بندی می باشد. هیچ جوشی داخل دستگاه انجام نشده و تمامی اتصالات پیچ و مهره و پرچ است. دستگلاب گیری به دلیل استیل بودن هیچ رنگ و بویی به خودش نمیگیرد. سرعت خروجی در ساعت 6 لیتر است. ارسال دستگاه به تمام نقاط ایران انجام میشود.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کندانسور خنک کننده ی دستگاه گلاب گیری , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کندانسور خنک کننده به همراه اتصالات و لوله رابط استیل ٥٠ سانتی زانویی استیل و روپیچ تو پیچ کامل برای وصل کردن بر روی انواع مخزنهای گلابگیری ،عرق خروجی کاملا خنک مصرف اب فوق العاده پایین برای حجم های بالا تا.٢٥٠ لیتر یکی از مزیتهای این دستگاه کم حجم بودن آن است .

دستگاه گلابگیری استیل 25 لیتری , دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه  گلابگیری برای انواع عرقیجات با سیستمی جدید و نوین مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه گلابگیری نوین آوین با ٢ مدل سیستم خنک کننده و همراه آب و بدون آب خنک تولید میشود. کارکردن با دستگاه بسیار راحت و عرق خروجی کاملا خنک می باشد. جنس دستگاه گلابگیری نوین آوین تمام استیل است. از ویژگی های دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد : -  دستگاه گلابگیری بویی به خودش نمیگیرد. -  مصرف آب فوق العاده پایین است. - عرق خروجی کاملا شفاف است . -  کاملا آب بندی و همراه با واشر سیلیکونی می باشد.برای اطلاعات بیشتر به پیج novin.avin مراجعه کنید

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

معرفی دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی یکی از ماشین آلات صنایع غذایی جذاب است. ایرانی ها با طب سنتی و گیاهی رابطه بسیاری خوبی دارند و یکی از دارو های همیشه تجویز شده در طب سنتی عرق گیاه های مختلف است. از عرق نعنا و بهار نارنج و خارشتر تا دیگر گیاهان، همگی جز محبوب خانواده های ایرانی هستند و هر کدام برای بیماری و مشکلی خاص، داروی بهبودی به شمار می روند.
دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی برای راحت کردن خانواده ها از رفتن به عطاری ها و تهیه نوشیدنی ها و عرقیات ساخته شده است. این دستگاه ها در اندازه های مختلف در بازار موجود بوده و برای استفاده های خانگی و صنعتی قابل استفاده هستند.

مراحل کار دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی جهت گلاب گیری و عرق گیری گیاهانی کاربرد دارد که دارای خواص و مزایای دارویی و درمانی هستند. گیاهانی مثل بهارنارنج ،به لیمو ،شربت توت فرنگی ، برگ گردو و دیگر گیاهان. بدین صورت است که بخار حاصل از جوش آمدن گیاه را سرد کرده و آن را تبدیل به عرق خالص می کند. مراحل انجام کار توسط دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی به صورت زیر است:

اضافه کردن گیاه و آب به داخل محفظه اصلی

گیاهی که می خواهید عرق آن را بگیرید را به همراه مقداری آب در داخل محفظه اصلی دستگاه وارد کنید تا بدین ترتیب گیاه در اثر گرمای بیش از اندازه نسوزد و بتواند به بخار تبدیل شود.

زیاد کردن گرما

پس از آماده کردن گیاه اولیه، دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی را روشن کنید تا با وارد کردن گرما موجب بخار شدن آب و گیاه موجود در آن شود.

جمع آوری بخار در محفظه دوم

در هنگام وارد شدن گرما آب به همراه گیاه موجود و عرق آن بخار می شوند و وارد محفظه دیگری می شوند. در این محفظه بر اساس سیستم های موجود، عرق گیاه از بخار آب جدا شده و به صورت قطره های کوچک در داخل محفظه مخصوص جمع می شود.

خنک کردن عرق گیاه

عرق گیاه جمع شده در محفظه مخصوص داغ است. باید صبر کنید تا این عرق تازه خنک شود تا بتوانید آن را به ظرفی برای نگهداری بیشتر بریزید.

در دسته بندی دستگاه های تقطیر عرقیات گیاهی میتوانید به بررسی جزئیات این نوع از دستگاه های صنایع غذایی بپردازید و با شرکت های تولید کننده یا تامین کننده در این زمینه آشنا شوید. ماشین آلات آن ها را با هم مقایسه کرده و با این شرکت ها ارتباط برقرار کنید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل