× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery , نرم افزار گلدوزی
۱۵۰,۰۰۰-۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نرم افزار گلدوزی ویلکام نسخه فارسی شده wilcom 2013 e2 توسط شرکت جامه آرایان ارائه میشود. آموزش نرم افزار گلدوزی ویلکام بصورت حضوری و جلسه ای انجام میگیرد. این نرم افزارشامل آموزش گلدوزی لباس محلی بندری و بلوچی است. نصب نرم افزار بسیار آسان و راحت می باشد. سیستم مجهز به قفل نرم افزاری دائمی می باشد.  ویدیوهای آموزشی در نرم افزار گلدوزی ویلکام wilcom embroidery به زبان فارسی بصورت کامل و کلیدی می باشد. نرم افزار به همراه پشتیبانی در نصب و در یادگیری ارائه می گردد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
نرم افزار گلدوزی

آشنایی با انواع نرم افزار گلدوزی
با پیشرفت علم و تکنولوژی به ویژه در صنعت نساجی، خیاطی و گلدوزی نرم افزارهای مختلفی توسط طراحان مطرح کشور طراحی شده و وارد عرصه بازار شدند. استفاده از این نرم افزارها مزایای قابل توجهی را برای شما به همراه دارند. اگر شما نیز به حرفه گلدوزی علاقه مند هستید و یا مدتی است که در این حرفه مشغول به کار هستید جهت بهبود کیفیت کار خود توصیه می کنیم با این نرم افزار ها آشنا شده و با توجه به نیاز و توانایی خود یکی از آن ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. امروزه انواع نرم افزار گلدوزی به صورت گسترده در بازار موجود هستند.
نرم افزار گلدوزی ویلکام
یکی از بهترین نرم افزارهای گلدوزی در سراسر جهان نرم افزار ویلکام می باشد. هیچ یک از نرم افزارهای گلدوزی به این اندازه در ایجاد و ویرایش طرح های گلدوزی انعطاف ندارند. نرم افزار گلدوزی هوشمند ویلکام با نرم افزار کرل ورژن 5 ترکیب شده است و امکان ایجاد طرح های گرافیکی با کیفیت را امکان پذیر ساخته است. اگر در زمینه گلدوزی مشغول به فعالیت هستید و از چرخ های خیاطی مختلف حتی چرخ گلدوزی خانگی پیشرفته که قادر به دریافت فایل گلدوزی هستند استفاده می کنید این محصول برای بهبود و توسعه کیفیت کار شما گزینه مناسبی می باشد.
نرم افزار گلدوزی محافظت
نخستین نرم افزار گلدوزی که کاملاً فارسی می باشد و در تولید آن از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است و قادر به تشخیص و دیجیت عکس در عرض چند ثانیه می باشد نرم افزار گلدوزی محافظت می باشد. این نرم افزار دارای محیطی کاربر پسند به همراه ابزارهای کلیدی و کاربردی می باشد و همچنین از تمامی فرمت ها رایج پشتیبانی می کند. در این نرم افزار امکان حذف تنظیمات دستی و جایگزینی با ابزارهای اتومات، امکان تایپ مستقیم فارسی و پشتیبانی از انواع ماشین های گلدوزی وجود دارد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل